Skocz do zawartości

pierwszy raz z PHX


podrywacz

Rekomendowane odpowiedzi

witam, niedawno nabyłem próbke PHX i od razu postanowilem wyprobowac- poszedłem na balety, parkiet był pełny, w kiblu zaaplikowałem sobie jedną dawkę, ( zwilzyłem palca i posmarowałem sie na szyi i poszedłem na parkiet, zaczałem tanczyć przy jakichs laskach zeby troche sie ,,nawdychały'' do zadnej laski nie zaagadywałem tylko starałem sie po prostu złapać od tyłu tak jak zawsze i zaczac tanczyć, ale efekt był taki jak bez tego środka. ,oczekiwałem ze laski będa chociaż na mnie spoglądać ale nie zauwazyłem tego, nikt nie chciał utrzymywać ze mną kontaktu wzrokowego na duszą mete tak jak myslalem ze mozna sie spodziewać, także nie zauwazyłem ze faceci zaczeli mnie postrzegać z większym szacunkiem bo od jednego prawie dostałem jak nieopatrznie probowałem zarwac mu laske...także

 

nie zauwazyłem za pierwszym razem praktycznie żadnych efektów...nie wiem może zbyt duzo jednak oczekiwałem ?? czy zainteresowanie chociaz wzrokowe dziewczyn to dużo ??ale nie poddaje się będe próbował dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprecyzowałem - a wieć po jakiejs 1,5 godzinie od pierwszej aplikacji( która wygladała tak że fiolke obróciłem do góry nogami na placu po czym nasączonym w ten sposób palcem wtarem koło ucha i troche pod nosem), powtórzyłem tą czynność w tym samym miejscu...całość wczesniej przykryłem perfumami gucci by gucci. ani na sobie ani w otoczeniu nie było efektu... :( proszę o rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jestem po kolejnym użyciu PHX w klubie... tym razem dawka była 2 do 3 razy większa niż za pierwszym razem. Niestety żadnych efektów nie widzialem - jak zawsze znalazła się jakas ,,otyła'' zainteresowana, czyli norma. ale zadncyh spojrzen czy coś to nie. bojer się czy nie wywołałerm reakcji odwrotnej bo w pewnym momencie dwóch koksów stało przy parkiecie i sie patrzyli, zaczeli drwiąco mnie poklepywac po tyłku i obejmować bo patrzyłem się na laske do której oni chcieli podbić... ona nawet mi oko puszczała jak oni do niej podbijali ale gdy sam do niej podszedłem to nie była chetna do tanca...wiec nie wiem co zrobic...prosze o dalsze rady. w zanadrzu mam jeszcze chusteczke edge, ale to jest podobno jednorazówka. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zbyt duża dawka. Ja osobiście na co dzień stosuje dawkę pół psiknięcia. Natomiast jeśli idę do klubu czy pubu zwiększam tę dawkę dwukrotnie czyli 1-1,5 psiknięcia. Pamiętaj, im mniejsza dawka tym lepsze rezultaty. Feromonów nie należy wylewać na siebie niczym perfumy, bo wtedy efekt będzie odwrotny od zamierzonego. Jeśli dodatkowo kolejną dawkę po 1,5h o której piszesz zaaplikowałeś na ciało bez zmycia z siebie poprzedniej aplikacji to dawka była podwójna. Przy kolejnej aplikacji feromonów należy zmyć z siebie dawkę feromonów, które zaaplikowało się wcześniej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

hmm... spróbuj może w innych miejscach popodrywać. w świetle nocnych klubów wiele dziewczyn wygląda atrakcyjnie - a jak wyjdziesz z nia na spacer za dnia, to torbe na głowe bys najchetniej załozył lol :)

poza tym technika tanczenia do obcej dziewczyny od tyłu moim zdaniem niejest najlepszym pomysłem - jeszcze zależy w jaki typ dziewczyn celujesz, ale wiele lasek spławia takich kolesi nawet jesli są przystojni - bo to wygląda na łatwizne, że laska jest łatwa itd. ale niektóre tak własnie robią. Zalezy jaki typ dziewczyn cie interesuje - szybki numerek czy jakis lepszy związek niz tydzien.

pozdrawiam i powodzenia, zycze znalezenia panny jak marzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności