Skocz do zawartości

PHX, NPA i CHIKARA a wiek odbiorcy i popełniny błąd


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy post na forum, a więc witam wszystkich! Zacznę od tego, że mam dopiero 15 lat, ale poznałem już możliwości feromonów. Tak jak w temacie, stosuję te 3 różne feromony oraz ich mieszanki. Chciałbym poprosić osoby doświadczone o pomoc w mojej sytuacji. Mianowicie jedna z koleżanek wpadła mi w oko, po prostu bardzo mi na niej zależy. Wydaje mi się, że zaczynając używać feromony do szkoły, popełniłem kilka błędów osoby początkującej. Stosowałem ok 0.5 kropli Npa, śladową ilość Pheromax i pokrywałem to 2 psikami Chikary jako że nie wyczuwałem żadnego opisywanego na forum zapachu, nie przykrywałem tego żadnymi perfumami. Zanim zacząłem używać feromonów byłem traktowany przez nią jako kolega, jednak chciałem to zmienić. Zamiast poprawić swoją sytuację, wydaje mi się, że tylko ja pogorszyłem. Dziewczyna o której piszę wyraźnie wyczuwała zapach feromonów i jej stosunek do mnie się zmienił, stała się taka zimna, czasami nie zamieni ze mną przez cały dzień nawet jednego słowa. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę zrobić coś aby to naprawić?

Wśród moich rówieśników odbiór feromonów był raczej negatywny, ale zauważyłem, że niektóre nauczycielki stały się bardzo ale to bardzo miłe w stosunku do mnie. W związku z tym, mam pytanie czy używanie feromonów w celu zadziałania na osoby w wieku 15-16 lat ma jakikolwiek sens? Jeżeli tak, to czego używać i w jakich ilościach? Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam Paweł

 

P.S. Przepraszam za moja ortografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zawsze sens. Tyle że raczej nie NPA bo fero w nim zawarte jest wydzielane przez organizm w młodym wiek w sporych ilościch dlatego tez mogła zaistnieć taka sytuacja jaką opisujesz.

Phx i Chikara jak najbardziej w odpowiednich dawkach, które musisz jednak sam dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Może ktoś jeszcze się wypowie i doradzi coś konkretniej, nie muszę się ograniczać do tych 3 fero. Posiadam również The Edge oraz percepction, jednak są to próbki (3szt. Percepction oraz 2szt. The Edge), a więc niewielkie ilości. Mam możliwość przykrycia Love & Desire, oraz innymi "nie markowymi" perfumami. Prosiłbym o jakieś konkretne dawki, sposoby mieszania dobrane tak, żeby działały na dziewczynę w wieku 15 lat. Po dzisiejszej aplikacji samego Pheromaxu było znacznie lepiej, zauważyłem jak zawiesza ona na mnie wzrok, a nawet się miło uśmiecha. Jutro z okazji piątku wybieram się gdzieś zabawić i oczywiście mam zamiar ją zaprosić. Proszę doradźcie mi czego użyć, aby zwrócić jej uwagę na mnie. Zastanawiałem się nad samą Chikarą ale nie wiem czy będzie odpowiednia, ponieważ nie przykrywam tego feromonu perfumami z powodu mieszania się zapachów, a tak jak już wcześniej pisałem osoba na której mi zależy wyraźnie wyczuwa zapach feromonów jako nieprzyjemny. Może lepiej będzie użyć czegoś bezzapachowego i przykryc to perfumami? Proszę o pomoc, nie chciałbym czegoś znowu zepsuć i mam nadzieję, że jutro coś zaiskrzy :)

 

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, tak jak poradziłeś, użyłem Pheromaxu i przykryłem go perfumami Love&Desire. Wybraliśmy sie do kina. Z początku nie widziałem żadnej reakcji, możliwe, że przestawiłem się bardziej na obserwację niż działanie. Na szczęście szybko sie zorientowałem, że coś jest nie tak. Zacząłem rozmowę na różne tematy. Po około 15 minutach zauważyłem, że dziewczyna z którą tam byłem coraz częściej się uśmiecha, a po chwili położyła mi głowę na ramieniu. Film skończył się kilka minut po godzinie 18, nie chciałem juz kończyć tego wieczoru i zaprosiłem ja do pobliskiej kawiarni. Na rozmowie spędziliśmy kolejną godzinę. Oznaki zainteresowania były juz naprawdę bardzo wyraźne. Uznałem, że jak na jeden dzień to wystarczy. Znam ją już ponad pół roku i nic sie nie działo, więc wydaje mi sie, że jak chcę coś zmienić to potrzeba na to czasu. Odprowadziłem ją do domu, pożegnaliśmy się tak jak nigdy wcześniej i wróciłem do domu. Po niecałych 15 minutach dostałem smsa od niej z podziękowaniem za dzisiejszy wieczór i oświadczyła, że jeszcze nigdy nie spędziła z nikim tak miło dnia. Teraz jestem pewien działania Pheromaxu. Jeżeli będzie się działo jeszcze coś ciekawego to na pewno to opiszę.

 

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności