Skocz do zawartości

"Pierwszy raz" :)


elem

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy i chcialbym przywitac wszystkich Ferumowiczow :)

Sporo czytalem forum dlatego tez zamowilem polecany przez Was PHX (co prawda na razie tylko probke 1ml). Zdaje sobie sprawe ze feromony w plynnej postaci nie sa jakims zlotym srodkiem. Nie mniej jednak mam pare pytan do Was kolezanki i koledzy. Otoz, nic a nic nie zauwazylem. Kopletnie... Zero efektu. Powiedzcie mi czy moze musialbym sprobowac innych fero? Zastanawialem sie czy nie zainicjowac przygody z NPA, ktore tez sa polecane. Spotkal sie ktos z Was z taka sytuacja ze jedne na Was (a raczej - Z WAS) dzialaly a drugie nie? PHX aplikowalem na szyje zamoczonym lekko palcem, na poczatku jedno mazniecie po czym sprobowalem na dwa razy. Nie znam sie za bardzo ale nie sadze zeby dzielenie kropli na 1/2 czy 1/3 przynioslo odmienny efekt. Bardzo prosze powiedzcie mi co w tej sytuacji powinenem zrobic. Oczywiscie, wiem ze podobne tematy juz istnieja na forum jednak nie zaszkodzi odswiezyc bo moze beda jakies nowe niusy :) Pozdrawiam bardzo serdecznie, Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy od razu dostrzega działanie feromonów. Feromony nie działają bez naszej pomocy. One zwiększają zainteresowanie osób nas otaczających, jednakże nie wykonają za nas ruchu. Działanie feromonów jest bardzo subtelne i nie zawsze jest dostrzegalne.Feromony działają na podświadomość.

 

Proszę zwrócić uwagę na istotną kwestię. Czy jeżeli podoba się Panu pewna kobieta, czy za każdym razem Pan do niej podchodzi? Oczywiście, że nie. Byłoby to nierealne. Feromony zwiększają Pana atrakcyjność,ale czy należy oczekiwać, że po zastosowaniu feromonów kobiety podejdą i przejmą inicjatywę?

 

Efekty są mniej widoczne dla osób, które na co dzień nie mają problemu z nawiązywaniem nowych znajomości. Jeżeli jest Pan towarzyską osobą, to ciężko rozpoznać jaki nastąpił wzrost sympatii po zastosowaniu feromonów.

 

Feromony wpływają na to jak odbierają Pana osoby, z którymi się Pan spotyka. Mogą mieć ochotę bardziej Pana poznać, mogą bez powodu czuć się dobrze w Pana towarzystwie, mogą lepiej się bawić i częściej uśmiechać.

 

Bardzo ważne dopasowanie jest odpowiedniej dawki. Poza tym moim zdaniem próbka, która wystarcza na około 10 aplikacji jest zbyt mała i czas jej używania jest zbyt krótki by mógł Pan stwierdzić, że dany produkt na Pana nie działa.To za krótki czas, aby tak naprawdę docenić moc feromonów.Bardzo ważny jest tutaj eksperyment. I proszę pamiętać - nie należy nastawiać się na zbyt wiele, a gwarantuję Panu rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności