Skocz do zawartości

NPA bez rewelacji... na razie


discipulus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj otrzymałem paczkę z NPA. Byłem wówczas w pracy, dlatego zaaplikowałem od razu za uszy, szyja i nadgarstki. Bardzo niewielka ilość, tak jest jest zalecane, lekkie przetarcie. Obserwowałem co się dzieje, ale żadnych zmian nie zauważyłem. Ponadto wspomnę, że ulotka którą otrzymałem nie jest już tak optymistyczna jak reklamy specyfiku w internecie. Cóż, 126 zł za placebo? Być może.

Dziś jest drugi dzień stosowania przeze mnie NPA. Przed wyjściem do pracy zastosowałem go z Perception, podobnie w małych, porównywalnych ilościach. Efektów brak. Mimowolne spojrzenia koleżanek to normalne, jak np, wejdzie do biura to spojrzy i się uśmiechnie.. zobaczymy co będzie dalej, ale póki co, rewelacji nie ma.

 

dzielcie się proszę swoimi szczerymi spostrzeżeniami na temat NPA, bo czytania głupot o dziewczynach oglądających się za osobą, któa tego użyła, mam dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to niby efekty lepsze widać po PHX? Bo NPA tu był równie zachwalany.

 

Opisalem juz moje doswiadczenie z phx w innym temacie. Po NPA czesc osob cos zauwaza a czesc nie - w zaleznosci od tego jakim jestes czlowiekem w towarzystwie. Moim zdaniem NPA mi nic nie daje a jedynie moze troche czlowiek czuje sie pobudzony i wzmacnia oraz przynajmniej troche wyostrza zapach czerwonego farenhajta i obsesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Wczoraj dostałeś paczkę z NPA. A czym przykryłeś fero ?Nie napisałeś nic o perfumie . Dwa dni to za mało aby ujrzeć efekty na sobie a co dopiero na osobach ciebie otaczających . Skąd wiesz , że już dobrałeś swoją dawkę . Ja używam fero od lipca a swoją dawkę dobrałem dopiero po 1,5 miesiąca :( moją wina to było ,że mixowałem z PHX i NPA a teraz z K2. :) . Testuj pryey tydzien .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za roznica czym przykryl? przeciez zapach perfum to indywidualna sprawa. Jednym kobietom podoba sie bond innym armani a jeszcze innym dior, wiec nie rozumiem co miales na mysli piszac czym przykryles.

 

 

Miałem na myśli , że zaaplikował natychmiast fero po otrzymaniu paczki w pracy bez przykrycia żadnym perfum. Moim zdaniem NPA strasznie śmierdzi i jest mocno odpychające . Co do perfum to temat był wałkowany . Kwestia gustu , ważne aby dobrze przykryło fero :)

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim nastawieniem to choćby były efekty to i tak nie podciągniesz je pod fero. Zresztą - poprzednicy pisali już coś o dobieraniu dawki (ja też). Jak nie potrafisz tego zrozumieć to oddaj - dostaniesz zwrot pieniędzy i do widzenia.

Jeśli jednak chcesz coś zmienić to zacznij od siebie, zobaczysz że więcej na tym zyskasz. Teraz jesteś nastawiony na nie, więc to przyciągasz. (btw. prawo przyciągania :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale zauważ że feromony mam już kilka miesięcy ale pierwszy raz dostałem taki 'namacalny' dowód.

 

traq i powiedz teraz szczerze: Opłacało się kilka miesiecy to aplikować zeby wkoncu dostać taki rezultat??

 

Czy po tym jak sądze przełomowym momencie miałeś takie efekty wielokrotnie, czy raczej wszystko "wrócilo do normy"?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do normy nie wróciło i nie wróci, bo normą było kompletne zero. Teraz dostaje od dziewczyn sygnały i wiem, u których na pewno mam szansę ;)

 

Szczerze to się opłacało, bo patrz wyżej :P Taki przypadek jest akurat wyjątkowy i nawet się czegoś takiego nie spodziewało. W sumie nie warto było czekać na taki efekt bo nie powiedziane, że taki przyjdzie. Na co dzień dostrzegam działanie ale subtelniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie, że było powiedziane, a raczej napisane :wink: na feromony.pl gdzie sieją propagande sukcesu.. Natomiast po przeczytaniu wielu opinii z forum zastanawiam sie jak to sie ma do rzeczywistosci..

 

Co to Twoich efektów, no to sie ciesze ze Ci pomagają.8)

Ja jeszcze sie do feromonów nie przekonałem, ciagle to sprawdzam, wiec nie bede sie jednoznacznie na ten temat wypowiadał :D

Chcę jeszcze wypróbować NPA

pozdr :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności