Skocz do zawartości

NPA bez rewelacji... na razie


discipulus

Rekomendowane odpowiedzi

ehehe zabawni chłopacy jesteście, jak was tak czytam :)

 

Fajnie by było, gdyby te feromony działały jak ten perfum z filmu "pachnidło", że wszyscy zaczęli uwielbiać tego chłopaczka!!! pomachał chusteczka do ludzi i wszyscy go pokochali...a poźniej zjedli z tej miłości ;]

Ja czekam na swojego feromona ciagle...

 

 

 

a to jest efekt jaki oczekuje buehehe :) tylko w wersji kobiety lol *zart*

http://www.youtube.com/watch?v=y5J50-ky0_M&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehe zabawni chłopacy jesteście, jak was tak czytam :)

 

Fajnie by było, gdyby te feromony działały jak ten perfum z filmu "pachnidło", że wszyscy zaczęli uwielbiać tego chłopaczka!!! pomachał chusteczka do ludzi i wszyscy go pokochali...a poźniej zjedli z tej miłości ;]

Ja czekam na swojego feromona ciagle...

 

 

 

a to jest efekt jaki oczekuje buehehe :) tylko w wersji kobiety lol *zart*

http://www.youtube.com/watch?v=y5J50-ky0_M&feature=related

 

Ale nie działają i całe szczęście bo co by to było wtedy na tym świecie. Na mnie osobiście po NPA jak pisałem widać tylko wzrost pewności siebie. Natomiast NPA+PHX+obsesja ostatnim czasy działa jak solo PHX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Jedynie taką, że byłem troszkę podekscytowany faktem jakie to cudo mam na sobie i czyhałem na różne zachowania ludzi. I to wszystko.

 

podstawowa rada: zapomnij, że feromony masz na sobie. Szukając efektów możesz zachowywać się "nieswojo" być spięty itd. najlepiej być po prostu sobą i jeśli nie jesteś jakimś pechowym wyjątkiem, to zauważysz, że z fero życie idzie nieco bardziej gładko (przynajmniej ja mam takie doświadczenia z NPA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jak widzę te wasze historie to się zastanawiam czy się śmiać, czy płakać :]

Jedni się żalą jak te feromony są drogie i do d**y, inni natomiast podniecają się, że dziewczyny w autobusie zasiadły na wolnym miejscu obok, czy tam dwa razy zawiesiły swoje spojrzenie. Helouuuuuuu ? Coś tu jest nie tak!

 

Na ulotce dołączonej do feroszajsu macie wyraźnie napisane, że te chemiczne cuda nie ruszą za was tyłków i nikt nie będzie się rzucał wam na szyje. Słyszał ktoś z was o czymś takim jak program społeczny ? Jest on przezajebistą barierą, blokującą otoczenie przed tego typu akcjami :D Inna sprawa, że też kobiety bywają na tyle dupowate i nieśmiałe, że często boją się nawet spojrzeć, a o otwarciu interakcji (poprzez rozpoczęcie rozmowy) zupełnie nie ma mowy.

 

Nie wiem też czy wiecie, ale komunikacja niewerbalna stanowi ogromny procent całego przekazu, tak więc nieważne co powiecie, ważne że ruszycie d**ę, ważne że będziecie wiedzieć czego chcecie w relacjach międzyludzkich i z postawą pewności siebie zaczniecie dążyć do osiągnięcia zamierzeń.

 

Zatem nawet jak nie widać, że działa (bo jak ma być widać, jak się gapicie i zastanawiacie "czy coś się wydarzy, zamiast działać?) to i tak działa.

 

 

Feromony są poważną częścią komunikatu niewerbalnego, tak więc zastosowanie tych specyfików cholernie ułatwia każde zadanie! Możecie nawet wyglądać jak ten kolo z5296389X.jpg byleście się lepiej ubrali i byli pewni siebie i wiedzieli czego chcecie, a sukces gwarantowany. W podrywie procent skuteczności z użyciem niewielkich dawek odpowiednio dobranych feromonów jest przebajecznie wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności