Skocz do zawartości

Pheromax z oxytocyną.. Mój początek


cryzlerka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem początkujacym użytkownikiem.

raz relationship magic, teraz ta nowośc. Podobno dobra, na wszystko...

Dziś zastosowana przezemnie nie dała efektów.

Samopoczucie spadło do krytycznego punktu. Miałam wrażenie ciągłego olewania mnie przez KAŻDEGO!

 

Może 1 psiknięcie to zbyt duża dawka na początek?

 

Czy ktos juz uzywał PHX ocsytocyne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakos w ogóle mam problem z dopasowaniem jakiegokolwiek feromonu hehe :-) Dawka za duża serio i mozliwe, że z tego powodu straciłas dobre samopoczucie... Użyj pół psiknięcia na nadgarstek i rozsmaruj to na drugim i zaraz obydwoma na szyi, tak być powinno. Chociaż jak ciężko w ogóle wydobyc te pół psika to odkręć flakonik i posmaruj się tym wężykiem po nadgarstkach i rozsmaruj na szyi. Tak spróbuj. Zacznij od malutkiej dawki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem jak kupiłem flakon PHX 14ml. 1 psiknięcie było za duże . Atomizer w tym flakonie zostawia wiele do życzenia.Wydobycie z niego pół psika albo jeszcze mniejsze jest praktycznie nieosiągalne chyba ,że ktoś ma zreczne palce :D

 

Spróbuj przelać tak jak ja do małej fiolki z próbki po perfumie ,którą dostałe m w Sephorze jak kupowałem perfum do przykrycia fero . Jest tam mały atomizer i ciężko raczej o przedawkowanie .

 

 

PS; Mam pytanie do wszystkich o używanie fero zimą ? Czy stężenie jest wtedy niskie , fero jest osłabione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłabione? ja tam nie zauważyłem jakiegoś osłabienia. moim zdaniem jest wręcz odwrotnie. ale wiadomo jest zimno. każdy zakłada czpki szaliki rekawiczki więc miejsce aplikacji fero drastycznie się zmniejsza. nie wiem gdzie można by je w tedy aplikowac. na policzki? na nos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry temat.

 

Własnie zastanawiało mnie to gdy apliku fero na szyje a potem przeciez zakładam szalik czy tam kurtke . przeciez w jakims stopniu to fero sie na ubranie przenosi.;d TRZEBA PRAC ale co kurtke tak czesto nielogiczne.;p

 

albo chodzic bez niczego na szyi albo to jak ja robie staram sie aplikowac za uszami tylko tam gdzie nie ma stycznosc jakies ubranie.

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jej to chyba proste ze przenosza sie na ciuchy tak samo jak zapach perfum Zimą raczej odpada szyja jesli zakladacie szalik lub nadgarstki gdy maci sciagacze na rekawkac od bluzki Ja w zimę smaruje po włosach! Bo nie zakladam czapki ani kaptura ,a aby przejsc z domu do samochodu! No i na glowie i wlosach uwazam ze lepiej roznosza sie w powietrzu gdyż nasza głowa jest ciepła częścią ciała a włosy dobrze utzymuja fero i nie trzeba powtarzać dawek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ....używam fero często i sam już nie wiem kiedy działają kiedy nie ...wczoraj miałem miłe spotkanie z koleżanką z ktorą najpierw utrzymywałem kontakt internetowy bo wyleciała z kraju do pracy :) Spotkanie było sympatyczn ....nie myślcie że zaraz działo się wszystko he ..W sumie to nie wiem czy to była moja zasługa cz fero ale miejsca na głowce pokryte fero i perfumami wnikliwie obwąchiwała gdy zbliżyła się noskiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feromony to jest tylko dodatek do Twojej osoby. nie mozna myslec ze mam feromony to bede mial te najlepsze suczki. taki Pheromax z oxytocyną to jak producent pisze 20% do Twojej osoby. reszta zalezy od Ciebie czyli ja tu uwazam od ubioru od karnacji od wlosow no i naj wazniejsze od zachowania i bajerki. nie mozna myslec ze moim jedynym asem w tej grze jest pheromax.

2 dni temu uzylem pheromax na sylwku. w sumie duzo ludzi tam palilo wiec efkt byl nie za duzy ale udalo mi sie wyrwac 3 dziewczyny, dziewczyna kolegi hcciala zebym ja... i na koniec poznalem bardzo mila dziewczyne.

dzisiaj kolejna impreza ale niestey w klubie gdzie pala. zobaczymy co z tego bedzie ale ja nie stawiam na 1 miejscu pheromaxu tylko to jak wygladam a pheromax moze a nie musi mi pomoc.

uzywam go z davidoff cool water. myslalem zeby uzyc go z jean paul gaultierem ale czytalem ze ktos odradzal.

nastepny weekend jestem juz w Holandii gdzie mieszkam i tam w barach nie wolno palic. zobaczymy co bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
buu......

Ten phx to totalna porażka.

Nie zauważyłam zmian.

a stosowalam rózne dawki.

Mysle ze powinnam raz przesadzic na 2 psiukniecia i zbaczyc efekty...

Jak myslicie?

 

Bylo juz, zacznij od najmniejszej dawki i stosuj ja przez jakis czas powiedzmy tydzien w towarzystwie jakims do tego ladny perfum no i oczywiscie nie mozna byc dretwym tylko zachowywac sie naturlanie bo to jak kolega wspomnial tylko dodatek do nas. Jezeli taka dawka nie pomoze to powoli sukcesywnie ja zwiekszac. Moim zdaniem dwoma psiknieciami przesadzisz i sama zauwazysz przeciwny efekt. No ale rob jak wolisz ;)

 

EDIT: jeszcze tak baj de lej na kazdego inaczej dzialaja feromony. Dla niektorych jak np dla mnie z probki phx nie caly patyczek (w sensie to co na nim sie znajduje po zanuzeniu) to juz duzo. A dla innych jeden psik to dawka optymalna.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności