Skocz do zawartości

Czy feromony dzialaja na zmysly ?jak dzialaja na was


KRISTOFF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dawno mnie tutaj nie bylo gdyz przestalem uzywac feromonow na dosc dlugi okres zeby przetestowac jaki naprawde jestem bez nowoczesnych narkotykow 21 wieku.Mam kilka pytan do doswiadczonych ferumowiczow/czek czy podczas uzywania feromonow jestescie bardziej kreatywni w znaczeniu przez wasza glowe przechodzi wiecej emocji energii mysli czy tylko nieliczni tak maja.Drugie hyba jedno z wazniejszych czy nie czujecie czasem ze oszukujecie nie samych siebie ale ludzi dookola siebie wszczegolnosci jesli spotykacie sie na randce z kims majac asa w rekawie przechylacie szale na wasza strone czasem dochodzi mnie cos takiego ze oszukuje innych dziwne ale tak mam.

Trzy Wiekszosc na forum pisze ze feromonow nie da se wykryc gdyz dzialaja na posdwiadomosc ale ja jestem w stanie je wykryc jest to moja osobisty sposob poprzez z uzywalem feromonow wiec mam doswiadczenie jak wy .Musze byc jakis bardzo madry posiadam szosty zmysl .Generalnie kiedy ktos uzywa feromonow jego /jej zerenice sa nieco inne wygladaja zwerzone nie niewiem dlaczego feromony napisalo ze zerenice sa rozszezone niewazne wiec przedewszystkim kiedy kobieta uzywa fero wyglada inaczej niz normalni ludzie jej zachowanie jest inne jezeli przyjzycie sie temu bardzo dokladnie jestescie w stanie rozszyfrowac jej sposob w jaki rozmawia zanizony glos jej zachowanie i oczy zerenice.Wtedy kiedy miales stycznosc z feromnami i widzisz jako psycholog takie cos jestes w stanie rozwiazac jej zagadke,rowniez mozesz zagrac i wiedzac ze ona cie podswiadomie chce uwiesc z fero obrocic to wedlug siebie .Ogolnie wiem to bo uzywalem fero i jestem atrakcyjny plus fero dzialanie super potem stop i obserwacja otoczenia zmiany kobiety zaczely bardziej dbac o siebie dietowac sie nawet !! zeby wygladac ladnie podswiadomie dla mnie uzywaz fero panowie i panie wiecie jakie fajne uczucie kedy wiesz ze kobieta uzywa fero i kreci sie kolo ciebie caly czas nachyla zebym to ja poczul a ja udaje ze nic (test)i w oczach niektorzy wygladaja jakos ladniej inaczej ci ktorzy nosza fero co o dziwo rano w pracy wyglada ladnie twarz rozswietlona usmiech a po kilku h nic cisza niejest taka przebojowa .Gdzie jest prawdziwa milosc do jasnej ciasnej dzis juz sam niew iem czy spotkam prawdziwa milosc i sie ozenie.Troche sie rozpisalem ale mysle ze wtajemniczeni rozumieja mnie o co chodzi .

Punkt nastepny tego hyba na forum nie bylo

 

Historia z zycia wzieta

Pracowalem w jednym z holenderskch hoteli witajac gosci dzien jak codzien przyjechala kobieta z kajmanow przywitalem ja i pomagalem jej sie dostac do pokoju na drugim pietrze ale cos zwrucilo moja uwage ze bylo bardzo rano a ona wygladala na bardzo zmeczona czulem lekkie poddenerwowanie popatrzylem w oczy gleboko ale nic weszlismy wnioslem walizy do pokoju poczulem wieksze zdenerwowanie ale myslalem ze to ze nioslem te walizki dosyc ciezkie byly no i jest rano stres itp itd . Pracuje normalnie potem bz stresu luzik 6h 7 h pozniej schodzi ona i co robi odrypana jak talal podchodzi pierwsza do mnie prawie na mnie bardzo blisko i pyta sie mnie gdzie mozna sie kawy napic co za pytanie ale wziolem ja do baru i podczas tego zamieszania znowu poczulem te poddenerwowanie i jej miekki glos dodam ze nie uzywalem zadnych fero moze cos bylo na koszuli ale byly wyprane . Potem ona wrucila na main lounge i siadla z kawa i zaczela niby czytac ksiazke i mnie obserwoawac w szcegolnosci kiedy wchodzilem do hotelu moja osobista opinia kiedy podeszla odpicowana w mini do mnie ona nosi fero na 100 procent wiec ja zagrajmy podswiadomie malenka .

Kiedy zblizalismy sie do siebie podczas jej pobytu ona zaczela spuszczac glowe w dol troche no i te uczucie tego poddenerwowania ktore mnie nie opuszczalo mysle ze ona tez to miala . Kiedy wyjezdzala byla tak przestraszona naprawde ze kazala nie mi pomoc jej przyniesc walizki tylko sprzataczowi na pietrze a kiedy ja bylm na dole i sie zorientowala ze ja wiem i widze co zrobila spytalem czy potzrbuje pomocy a ona ludzie nie mogla poprostu gadac ledwo wypowiedziala nie ale i tak jej pomoglem spytalem przed drzwiami czy mam samochod a ona ledwo muwila tylko kiwnela glowa ze jej znajomy stal przy samochodzie i nic .Opetal ja strach lekko drzala ale ja tez czulem te samo uczucie zdenerwowania.Gdzie jest albo byl problem dodam ze wykonywalem prace fizyczna w znaczeniu wysylalem mnostwo testosteronu pewnie stanowczo za duzo .Wedlug moich doswiadczen osoba ktora uzywa feromonow spotykajaca sie z drga osoba ktora uzywa feromonow takze moze byc zdenerwowana rozdrazniona moze sie cieszyc albo nawet zauroczyc byc bardzo zlym itp itd wiec z moich obserwacji wynika ze jezeli dwie osoby uzywaja fero to cos wisi w powietrzu dziwnego .

 

O odpowiedz prosze ludzi ktorzy dokladnie przeczytaja skoncentrowani i majacy wyobraznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem bez nowoczesnych narkotykow 21 wieku.

 

Uwazasz ze to są nakotyki? Jeszcze takiej teorii nie słyszałam! Sadzisz ze one działają "na mózg" mówiąc kolokwialnie?? trochę mi sie to nie podoba...gdzie jest opisane ze to "nakotyki"?

 

zy podczas uzywania feromonow jestescie bardziej kreatywni w znaczeniu przez wasza glowe przechodzi wiecej emocji energii mysli

 

również naturalnie tak mam - gdy mam swój "dobry dzień".

 

 

czy nie czujecie czasem ze oszukujecie nie samych siebie ale ludzi dookola siebie wszczegolnosci jesli spotykacie sie na randce z kims majac asa w rekawie przechylacie szale na wasza strone

 

troche mam takie odczucia, bo zawsze lubiłam grać totalnie fair. Ale z drugiej strony też tzreba dać sobie szansę, spróbować czegoś. Niektóre laski farbuja włosy na czerń albo platynę, i wydaja fortune na nowe ubrania, stylizują się, lansują w nowe towarzystwo, imprezy, operacje plastyczne. Inni są zadowoleni ze stosowania feromonu, co im może trochę pomaga. Jeśli nie chce się być całe życie szara samotna myszka to warto coś popróbować chyba...

 

kiedy kobieta uzywa fero wyglada inaczej niz normalni ludzie jej zachowanie jest inne jezeli przyjzycie sie temu bardzo dokladnie jestescie w stanie rozszyfrowac

 

fajne uczucie kedy wiesz ze kobieta uzywa fero i kreci sie kolo ciebie caly czas nachyla zebym to ja poczul a ja udaje ze nic (test)i w oczach niektorzy wygladaja jakos ladniej inaczej ci ktorzy nosza fero co o dziwo rano w pracy wyglada ladnie twarz rozswietlona usmiech a po kilku h nic cisza niejest taka przebojowa .

 

A tu się nie zgodze, bo kobiety różnie się zachowują generalnie. Ja np. rano zwykle mam dobry humor, ochote by być dla wszystkich miłą, zaczynam dzień od początku i mam ochotę zmieniać świat hehe :) i to bez zadnych feromonów!! A juz w południe zazwyczaj przytłoczona beznadzieją, złośliwością innych, jakimiś głupimi plotkami itd. humor mi przygasa i mój enzuzjazm do świata przygasa. Nawet o tym nie wiedziałam, tylko keidys mój kolega się mnie zapytał "Ej, co ty rano robisz, ze masz zawsze taki dobry humor" i puścił do mnie oczko, a ja na to, ze nic, ze nawet nie wiedziałam że tak mam :)

Poza tym kobieta co jest samotna i chciałaby zainteresowac sobą jakiegoś faceta nawet bez fero może zachowywać się bardziej jak "kotka" i uwodzic wzrokiem, czy gestami, mową ciała. I jeśli dyskryminujesz taką bidulkę sądząc, że ona wylewa na siebie jakieś ekstrakty - to dość niesprawiedliwie je traktujesz kolego!! W sumie to nie znam statystyk jak wiele osób używa feromonów, ale nie sądzę, żeby było ich aż tak dużo. ja sama mimo wiedzy o feromonach nie miałam ochoty ani potrzeby by to testowac do niedawna..

Nie badz taki pewien, że wiesz, że ona używa. Może ma bardziej wyostrzony naturalny sexappeal, może ma swoje "dni płodne", może bardzo bardzo doskwiera jej samotność i zachowuje sie w taki sposób... dyskryminując brutalnie taka bidulke - nie zdziw sie jak obsesyjne zstanawianie sie "czy ona używa feromonu czy serio jest taka super laska" doprowadzi cie do samotnosci -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalny bulshit w tym ostatnim a wiec musze byc ewenementem bo widze jak patrzy widze jej oczy i jej zachowanie mnie nie znasz i mnie nie oszukasz a jestem dobry uwierz mi. To widac nie widza tego osoby niedoswiadczone w tym temacie proste i ty hyba musisz nalezyc do tych osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to witam ciebie KRISTOFF na forum. Dawno sie nie odzywałes ale wrócileś jak bumerang.;p JEstes jedna z pierwszych osob ktore były stałymi osobami w konwersacjach na tym forum o ile pamietam. POZYTYW.

Przytocze tu historie moja.

co do tego powiem ci jedno mi tez sie zdazyło takie cos : jakies spotkanie z dziewczyna o tak, porostu randka;.d Ławka park , gadka szmatka, nie pamietam czy uzywałem wtedy fero ale chyba tak. i po jakis 10 min zaczełem strasznie zle sie czuc w towarzystwie tej dziewczyny....

- nie wiedziałem co mowić

- czułem takie ''krecenie'' w moim ciele nie moglem usiedziec na lawce musiałem stac obok

- byłem podenerwowany , mowilem to co sadzilem nie patrzyłem na to co to pasuje mojej osobie czy nie - szczery az do bólu

- czulem sie niekonforotwo

- moge powiedziec ze jej towarzystwo zaczeło mnie denerwowac , denerwowac kazde jej słowo i tak dalej....

- po jakis 40 min chciałem jak najszybciej zakonczyc spotkanie . ktore zakonczyłem jakims tam powodem.

 

Dodam ze ta dziewczyna była atrakcyjna, zapach? - normalne perfumy tylko od niej czułem.

Dopierdo na nastepny dzien pomyslalem ze ta dziewczyna mogla uzywac fero !!!

Zabawne jest to ze ona i ja (chyba uzyłem) uzylismy fero ....uczucie bylo takie jakby spotkały sie dwa takie same bieguny MAGNESU.

Widocznie nasze fero nei splatały sie ze soba tylko przeciwnie.

 

Kristoff jako stary uzytkownik licze na nastepny historie jakie przezyłem przez ten czas. One pomagaja nam zgłebić SENS fera ;d

Aha jakich obecnie fero uzywasz?

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj czlowiek jestes to jest to o czym muwie nie uzywam narazie nic ale chociaz mam wszystko co jest w moim opisie ale zaczne wkrotce zobaczymy co pokaze nastepny rok .Co do twojej historii ja mysle ze raz mogla przedawkowac fero niewiedzac o tym i zle sie czules bales denerwowales znam to uwierz mi a raczej uwierzcie w to co pisze i sluchaj wlasnie o tych biegunach jak to juz nazwales nie moglem tego rozwinac nigdzie sie to nie pojawilo w zadnym forum .

Zabawne jest to ze ona i ja (chyba uzyłem) uzylismy fero ....uczucie bylo takie jakby spotkały sie dwa takie same bieguny MAGNESU.

Widocznie nasze fero nei splatały sie ze soba tylko przeciwnie.

Odnosnie tego mialem znam te uczucie z kilkoma kobietami hyba 3 dokladnie i wtedy spogladam na nia bardzo gleboko i juz wiem proste jej oczy zerenice zachowanie, niektore zachowuja sie stanowczo chca dominowac byc gwiazdkami a ja obserwuje tylko i sie smieje zabawne wtedy to jest niektore udaja bardzo zamkniete i maja maslane oczy a niektore sa full testosteronu i jak jz ida to spogladajac na nia poprostu sie boisz ale ci sie podoba .W jej umysl pewnie panuje to samo kiedy uzyjesz pheromaxa czujesz sie na topie lepiej ale dookola wiekszosc ktorzy cie nie znaja dobrze sie boi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze własnie przyznac ze po zastosowaniu PHX czuje sie tak jak napisałem dobrze , rozbawiony - cały świat wookoł mnie;dp hehe

 

Podobnie mam po NPA tylko z tym muzse uwazac .....

 

DZisaj wychodze wieczorem do klubu wiec zobaczymy jak dzis beda dziala fera.;p

 

Mysle nad PHX, NPA - zastanawiam sie czy uzyc BTB ale go prawie zawsze uzywam z PHX . Musze przyznac ze ta mieszanka jest wybuchowa!!!

Efekty sa za........ste.;d TYLKO JEST JEDEN PROBLEM. TRZEBA TEN MIX UMIEC UZYWAC .

BO ALBO TAK JAK NAPISAŁEM BEDZIE COOL;D ALBO BEDZIE BARDZO ZLE..TYLKO FERO ZMARNUJE. KWESTIA TO ODPOWIEDNI DOBÓR .

pzdr KRISTOFF.

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zaciekawiłam się waszymi sposobami wykrywania feromonów u drugiej osoby i sięgnęłam pamięcią do mojej nieprzyjemnej sytuacji z chłopakiem. Generalnie znałam go od wieeeeeeeelu lat, stary kolega, stara miłość, zdążyłam o nim zapomnieć bo nam nie wychodziło, jak dla mnie ta stara miłość zardzewiała. Ale po wielu latach, czyli w ostatnie wakacje, coś mu się jakby odmieniło i koniecznie chciał ze mną się spotkać, nie dawał mi chwili spokoju - tak nagle, jakoś mu się zachciało... zaczęliśmy gadać no i naturalnie po kilku gadkach - flirtować (a jakże to inaczej mogło być? hehe) i wiedziałam, że on jest totalnym frajerem bo znałam go o kilka lat za długo, by być wciąż oczarowaną. Ale chłopak się nie poddawał, wysilał się itd. więc w końcu jakoś i we mnie coś się zmieniło... umówiłam się z nim na randkę, ubrałam śliczna sukienke sexy itd. wszyscy się oglądali i w ogóle lol... przy bliższym kontakcie, mimo mojej wiedzy, że on jest totalnym dupkiem, jakoś świadomie - odrzuciłam jego złe cechy i skupiłam się na tym co od niego czułam! Jakąś magię, coś przyjemnego, przystojnego, coś co mnie pociagało w tą relację i niestety ale trochę się wkręciłam. I nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, zawsze świadomie i ostrożnie wybierałam z jakim chłopakiem się zwiążę. I co jeszcze dziwniejsze- nie był on ani jakoś szczególnie przystojny, ani wysportowany, może troche ZA inteligentny i mnie wrobił i do dziś nie rozumiem dlaczego tego nie widziałam... A wcześniej w rozmowach coś wspominał mi że testuje, ile dziewczyn na imprezach na niego poleci - powiedziałam wtedy mu, że jest dziwny hehe :P...oh ja naiwna...Oczywiście on nic nie wspominał o magicznych feromonach, ale teraz jak czytam was i przypominam sobie co ten typek mi gadał to jakoś jestem w stanie uwierzyć że on używał fero. Ja nie używałam wtedy nic, oprócz oczywiście pięknych perfum. Rzeczywiście on był jakiś inny, zachowywał się inaczej, myślałam że zmienił się po prostu po kilku latach, lecz mimo swojej frajerowatości i beznadziejności - nie mogłam go nie lubić. Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na to forum...gdybym wcześniej miała taka wiedze o feromonach - pewnie przejrzałabym dupka na wsrkoś i kopnęła w zad zanim mnie zranił...

dzięki chłopaki....

pozdrawiam, i jak już poderwiecie jakąś dziewczynę na te swoje feromony to nie krzywdzcie jej :P !!!! To jest surowo zakazane :evil:

 

p.s. wybaczcie mój negatywny ton tej wiadomosci, ale ten typek ku końcowi okazał się naprawde złym człowiekiem, z którym mam wiele nieprzyjemnych wspomnień i i tak musiałam edytować wiele brzydkich słów w tym poście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności