Skocz do zawartości

Jakie feromony na poczatek


Adik4

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, w takiej sytuacji najlepszy byłby PHX tyle że fero za 270 zł na początek to spory wydatek. Zawsze jednak masz gwarancję zwrotu ;) To tak na rozbudzenie namiętności i burzliwości emocjonalnej w związku.

 

NPA w tej sytuacji odpada... Bo domyślam się, że to już Twoja dziewczyna, tak? NPA dobre do uwodzenia.

 

Ostatecznie jeszcze BTB. To dobre bo szeroko wpływa na Twój socjal, ludzie się po prostu lepiej przy Tobie czują i lubią spędzać z Tobą czas. Jeśli bardziej na tym Ci zależy niż na działaniu seksualnym na Twoją dziewczynę to będzie jak ulał, tym bardziej że flakon wydajny :) Poza tym BTB zawiera również feromony seksualne, w mniejszej ilości niż PHX czy NPA ale podniosą temperaturę jak już do czegoś dojdzie. ;)

 

 

Inne raczej nie... no może Alchemy ale to tylko jako taki wspomagacz do któregoś z powyższych (np. alchemy + btb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie lepsze będzie BTB albo Relationship Magic. Nie mają tak agresywnego, męskiego przekazu jak PHX czy NPA. Taki agresywny, seksualny przekaz jest pociągający ale i wywołuje w kobiecie burzliwe emocje. Tymczasem BTB czy (zwłaszcza) Relationship Magic mają dużo milszy, przyjazny przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie lepsze będzie BTB albo Relationship Magic. Nie mają tak agresywnego, męskiego przekazu jak PHX czy NPA. Taki agresywny, seksualny przekaz jest pociągający ale i wywołuje w kobiecie burzliwe emocje. Tymczasem BTB czy (zwłaszcza) Relationship Magic mają dużo milszy, przyjazny przekaz.

 

 

Jak już mówiłem jestem nowym uzytkownikiem i chce Wam zaufac więc chodzi mi o dobra rade;) BTB czy Relationship Magic . Chodzi mi gdzie efekt będzie bardziej widoczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sprawa indywidualna :) Wydaje mi się, że lepiej jak kupisz sobie RM. Jest tańsze, nie ma problemów z przykrywaniem, przedawkować trudno... do Twoich zastosowań może być bardziej odpowiednie. :):):)

 

 

A jakimi perfumami najlepiej przykrywac feromony? Czy to zalezy wedlug wlasnego gustu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który jest bardzo subiektywny i gdzie każdy wypisuje te perfumy które sam stosuje, nieraz po kilkaset zł, a nie te którymi faktycznie najlepiej przykrywać 8) Temat przykrywania kwituję tak: przykrywaj tym co lubisz i na co Cie stać. Nie ma to większego znaczenia. Oczywiście super, jak pachniesz Hugo Bossem albo Armanim ale feromony będą tak samo działać przy STR8 czy Adidasie. BYLE tylko czymkolwiek zakrywać (te tańsze szybciej się ulatniają, więc może trzeba będzie trochę częściej... ale w tym celu psikaj sobie na ubranie, nie ulatnia się tak szybko a zapach czuć).

 

ps. aha, oczywiście temat przykrywania dotyczy tylko feromonów nieperfumowanych. Jak kupisz RM tak jak polecałem to ich nie musisz już niczym przykrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będą subiektywne, jak każda opinia na jakikolwiek temat na tym (i nie tylko) forum. Ale, niektóre nuty zapachowe lepiej komponują się z feromonami niż inne, choćby dlatego że zawierają piżmo. Wtedy fero urozmaicają ten zapach, sprawiają go głębszym i nadają mu charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adik teraz jest zima i malo jest miejsc takich gdzie i na ciuchy nie przejda Sprobuj rosmarowac fero na glowie powyzej uszu po obu stronach ,mozesz tez za uszami

 

Chce sie umowic z nia u niej w domu. Tak byloby najlepiej w sumie teraz zima na spacery malo kto ma ochote...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka :) Psiknij na boki szyi. Albo lepiej - na nadgarstki, ktore potem wetrzyj w boki szyi. Możliwości jest sporo :wink: Ważne, żeby to były miejsca... hm, z taką specyficzną skórą. Dotknij się za uszami, na nadgarstkach (tam gdzie sie tną emo 8) ), na szyi, na skroniach... Skóra jest taka specyficzna i czuła w dotyku. To właśnie w takie miejsca na ciele trzeba aplikować fero. I ważne, żeby się nie wtarły w ubrania bo możesz mieć problemy z dawkowaniem (no i ściągasz kurtkę w którą się wtarło 70% dawki to dziewczyna leci na twoją kurtkę a nie na ciebie 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec dzisiaj dostalem paczke. Przesylka bardzo bezpiecznie i solidnie zapakowana wielki plus dla sklepu;) Dostalem w Prezencie w 2saszetki Preception. Gdy otworzylem PM i Alchemy zamiast jakiegos dozownika do psikania jest kulka do smarowania. I w moim odczuciu Alchemy i PM troche smierdza wiec bede je stosowal z innmi perfumami ;) Od jutra zaczne testy wiec jezeli cos zauwaze odrazu napisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku z efektami może być różnie, tym bardziej że to bardzo delikatne feromony, więc się nie zrażaj 8) Pamiętaj, masz aż rok gwarancji - testuj, ja będę starał się służyć radą. Bo grunt to zrozumieć jak feromony działają i dopiero dzięki temu działać w odpowiedni sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dawno nie pisalem a obiecalem ze podziele sie informacjami ;-) Wiec testowalem w roznych miejscach ale efekt widzialem w klubach. Tzn moze mi sie wydawalo ale nigdy nie bawilem sie tak dobrze z Kobietami ;) W moim przypadku testowalem najczesciej PM bo po nich widzialem efekty. Kobiety byly dla mnie mile i interesowaly sie mna. W klubach potrafilem sie dobrze bawic. To na pewno w jakis sposob dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności