Skocz do zawartości

Sylwester z PHX


Tester18

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż... to byly dośc duze balety... jakies 150 osob. Uzylem jeden pelny psik PhX i zamaskowalem go Lacosta - zielona. Strasznie rozczarowany jestem gdyz nie zauwazylem zadnych efektow. CO gorsza nie zalicze tego sylwestra do udanych - nie bawilem sie dobrze. Wykorzystalem juz lekko ponad polowe flakona i mysle ze to czas zeby zwrocic PHX. Moze sprobuje teraz NPA.

Pozdrawiam - rozczarowany sylwestrem Tester18.

 

P.S Jestem ciekaw jak tam u was sylwester z fero. Opiszcie go. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek udany, wreszcie trafiłem w swoją dawkę i nie powiem bo NPA myślałem że w ogóle nie działa. A teraz phx nie używałem i NPA można powiedzieć że zdziałało cuda, a jak i co to może później w innym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz te cuda NPA prosze bo niedlugo planuje zwrocic PHX i NPA kupic ;p

 

Po phx zawsze zauważałem subtelne różnice w postaci ofc oprócz mojego lepszego samopoczucia to reakcje innych ludzi czy to spojrzenia czy ze byli bardziej wygadani. Chodzi mi glownie o plec przeciwna ale teraz wybralem sie na sylwka ze swoja druga polowka, wczesniej miedzy nami bylo troche spiec ale wszystko zostalo wyjasnione i bylo tak normalne. Dwa dni przed sylwkiem wybralem sie do klubu z kumplami nalozylem minimalnie na jablko adama npa. W klubie barmkanka strasznie sie rozpedzila i non toper cos do mnie mowila czasem nawet bez sensu az moi znajomi sie smiali. Dalej narzeczona mojego dobrego kolegi zaczela mnie calowac po szyi akurat gdzie mialem nalozone npa i przykryte perfuma oraz za jednym uchem (czyzby kolejna zbieznosc)? Akurat sytuacja miala miejsce gdy nikogo nie bylo w poblizu. Oczywiscie szanuje mojego kolege wiec na tym sie skonczylo ;) a po powrocie do domu jak i przez kolejne dni do sylwestra po dzis dzien chyba nie musze opisywac co sie dzialo z moja luba? Zrobilem test i wczoraj odstawilem npa i jedynie sie wypsikalem perfumami - dalo sie zauwazyc ze nie jest juz napalona jak wsciekla diablica tylko taka ja zawsze Kochana mila i cudowna. Lecz pod wieczor przed wyjsciem do znajomych znow uzylem NPA a po chwili szykowania sie ... to juz pozostanie tajemnica. Moze sie i wydac bajka bo wczesniej stosowalem npa i nie bylo widac w sensie ja nie zauwazalem zadnych roznic jednak teraz po nalozeniu minimalnej doslownie ilosci i przykryciu ulubionym perfumem moim i lubej dzieja sie prawie jak cuda..

 

P.S moze byc troche chaotycznie ale pisalem na szybko i wole zeby zostalo jak jest niz przerabiac zeby nie wyszlo kolorowane. Tak wyszlo naturalnie i juz;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności