Skocz do zawartości

Perfect Ten


heroeess

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno przypadkiem znalazlem sie na stronie feromony.pl, po kilku dniach studiowania forum postanowilem ze przetestuje jeden z produktow.

Mieszkam w Anglii wiec zamowilem feromony (perfect ten )z innej strony

jakos po tygodniu doszly ,i odrazu rozmieszalem w proporcji 1:3

Dzisiaj bede je testowal w pracy na mojej kolezance w ktorej jestem strasznie zakochany ,znamy sie jakos 2 lata i ona mowi ze mnie lubi ale domnie nic nieczuje ,mam nadzieje ze perfect ten pomoze mi wzbudzic jej uczucie .Wiem ze feromony to tylko dodatek i wszystko zalezy odemnie ,jezeli okaze sie ciota i niebede potrafil nic zrobic to bedzie tylko moja wina. Ona sama kiedys przyznala ze ma domnie slabosc , puzniej cos sie jednak popsulo chyba z mojej winy.

Jezeli macie jakies pomysli jakie feromony uzywac to piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety po prostu nie lubią tych którym za bardzo na nich zależy. Takie osoby ich nie pociągają. Też tego nie lubię bo łatwo się zakochuję i lubię być dobry dla innych ale tak po prostu jest i już. Więc musisz raczej popracować nad swoim charakterem niż postawić wszystko na feromony. One mogą dać Ci bardzo duże wsparcie ale tylko jeśli się jednocześnie sam zmienisz. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ,feromony nic niedadza jesli sie nie zmienie . A co do moich testow :

Wczoraj gdy znia rozmawialem to patrzyla mi gleboko w oczy i caly czas gdy opowiadala oczyms kilku osoba utrzymywala kontaky wzrokowy zemna, niewiem moze to moje urojenie , zobaczymy jak bedzie dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak???

mam podobna sytuacje, tylko że z dziewczyna.. jakoś mniej zaiteresowania z jej strony, a z mojej może za dużo...

bynajmniej działm na przemian NPA albo PHX, mix tez był,

i jak narazie żadnych pożadanych efektów ;)

 

jestem ciekwy jak poszło u Ciebie!!

trzymam kciuki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności