Skocz do zawartości

Uważajcie!!! Nie zwracają kasy!!!


Dżordż

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy mój zakup to próbka Pheromax, której i tak nie mógłbym zwrócić (nie działa)

 

Drugim zakupem było NPA, kupiłem w przekonaniu, że mam możliwość zwrotu, jednak się myliłem (nie działa, ale za to śmierdzi)

 

Żeby nie było od razu mówię, że stosowałem różne dawki, różnymi perfumami przykrywałem i nic.

 

Kilka lat temu użyłem feromonów, które naprawdę działały (najgorsze, że nie wiem jakie i skąd, bo to kolega mnie popsikał)

 

Ludzie, zainwestujcie w fajny perfum i będziecie mieli o niebo lepszy efekt, niż feromony stąd za kupę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jakbyś czytał regulamin gwarancji to byś wiedział, że zwrócić można tylko pierwszy zakup (drugi jest równoznaczny z tym, że z pierwszego byłeś zadowolony).

 

Po drugie - skoro ci śmierdzi to może przedawkowujesz. Zwłaszcza NPA trzeba stosować w dawkach minimalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, naciąłem się po prostu na lipny produkt. Najważniejsze, żeby innych przestrzec.

 

Jak już pisałem stosowałem różne dawki i za każdym razem żadnych efektów, bynajmniej pozytywnych.

 

Takie tendencyjne wyjaśnienia, dlaczego mogą nie działać są co najmniej żałosne.

 

Także jeśli komuś ułatwię zakupy to:

 

Pheromax

NPA

The Edge /gratis/

Perception /gratis/

 

 

NIE DZIAŁAJĄ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tester18, teraz już wiem, ale może akurat pomogę komuś kto zinterpretował gwarancję tak jak ja.

 

Widziałem w innym temacie, że zastanawiasz się nad NPA. Jak chcesz mogę Ci oddać za pół ceny butelkę w której jest 90% zawartości. Jedyna wada:

 

NIE DZIAŁAJĄ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżordz zapytaj twojego kolegi , który ciebie popsikał innymi feromonami o ich nazwę . Ja może spróbuję też innych produktów ..

 

PS . Napisz jakie dawki aplikowałeś PHX i NPA i jak długo ich używasz

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA i PHX używałem w przeróżnych kombinacjach: razem, osobno, z gratisami, z różnymi markowymi perfumami

 

0.5, 1, 2, 3 krople...ile można próbować?! :>

 

Podsumowując: WIELKA ŚCIEMA

 

Niestety nie mam kontaktu do osoby która wtedy miała te feromony. Pamiętam tylko że wyglądały bardzo niepozornie, coś jak olejek do ciasta :) Podejrzewam że mogły być z allegro i raczej nie były drogie (byliśmy jeszcze młodzi, więc raczej 200zł nikt nie wydałby na to :))Nawet kiedyś zamówiłem takie z allegro za 6,5zł :) ale pomimo ładnego zapachu nie działały.

 

Gdybym wiedział jakie to były fero, to za takie maślane oczy super laski jak wtedy dałbym teraz bez wahania 500zł :) I nie miałem wątpliwości że to było właśnie działanie fero.

 

Zastanawiam się nad fero z ceneo za 204zł, nie powiem jakie żeby nie było że naganiam :D

 

farjestad daj znać jak tam niemieckie działo się sprawdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżordż no wlasnie na temat tego be2easy znalazlem tylko 1 wpis na forum i to sprzed 3 lat, admin wypowiedział sie ze to przestarzała technologia, w 2001 jak je mialem nie bylo zadnych ferów itp i czlowiek jechal na pałe i do przodu, teraz jak tu czytam wiem ze kilka razy przedawkowałem i to ostro na zasadzie "wprowadze kolejnego napastnika na boisko i bedzie lepiej".ogolnie oceniam je bardzo pozytywnie chodz bylo to juz w prehistorii i pamietam tylko urywki.no i jeszcze jedno co sobie uswiadomiłem kilka lat po zuzyciu buteleczki, ze wiekszosc dziewczyn ktore w tamtym czasie poznałem były leworęczne i niewinne i praktycznie tylko z nimi wychodził dłuzszy kontakt. moze ludzie tutaj mają tez jakies obserwacje co do relacji feromony vs lewo/praworeczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zgadzam sie z ferum. Moim zdaniem przedawkowales. Za szybko stwierdziles ze mała dawka nie działa i za dużo w siebie ładowałeś, może źle zmywałeś albo wcierało ci sie w ciuchy. Aplikować trzeba minimalne ilosci. Więcej niż pół kropli NPA tylko w sytuacjach wyjątkowo trudnych dla komunikacji vno. Ponowna aplikacja tylko po zmyciu z siebie poprzedniej. Eh, pisałem juz - tego sie trzeba nauczyć stosować i nauczyc rozumiec i wykorzystywać mozliwosci. Jak sobie wyobrażam jak ktoś wali krople npa w szyje a po godzinie ("bo żadna laska sie na mnie nie rzucila") wciera drugą i, jeszcze na wszelki wypadek, trzecią to aż mam dreszcze :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tez za szybko sie poddales i zaczales zmieniac dawke. Tak jak Kruk mowi tego trzeba sie nauczyc uzywac i wykorzystywac przewage fero. To nie cudowny srodek ktory bedzie do Ciebie wszystkich sciagal, a wydaje mi sie ze miales takie przeswiadczenie jak zaczales aplikowac az takie dawki. Mozliwe tez ze fero przesiakalo na ubranie a kazda kolejna dawka byla zabojcza jezeli chodziles w tych samych rzeczach o tym tez bylo :) u mnie po ponad miesiacu bylo widac dopiero jakies zauwazalne minimalne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzordz 1. nie mialem jeszcze okazji przetestowac tego 2. ja nie wiem jak ty ale zamiast spojrzen mam cos w rodzaju nagle napływajacego uczucia wstydu wobec jakiejs dziewczyny na ktora obok zadziałało fero . jest jedna podstawowa zasada "bez zagadania nie ma grania", a jak nie chcesz gadac idz na dysk jak jakas bedzie pijana to wylacza sie hamulce i byc moze uzyskasz "efekt axe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności