Skocz do zawartości

Pewność Siebie (prawda i mity )


sniegu

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy , ale duzo juz poczytalem i wiem to i owo o fero . Ale ciekawi mnie jedno . Duzo osob pisze ze fero dzialaja bla bla bla ze idzie jakas panna ulica i odrazu sie rzuca na nas ,,, druga czesc forumowiczow jest odmiennego zdania ze to nie dziala . Ja nie chce byscie mi odp ze fero dzialaja na dziewczyny / kobiety . Tylko zaciekawilo mnie ze podnosza pewnosc siebie ? i dlatego chcialbym sie dowiedziec jak to z tymi feromonami jest . Czy kazdy podnosi pewnosc siebie ?! Skoro sa az tak drogie , skoro tak malo ich dostajemy , skoro nie wszyscy odczuwaja ich roznice na kobietach . To czy Chociaz Podnosza Pewnosc siebie ?? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. NPA tak, może nie czuć za każdym razem później tego samego.. ale jak się obserwuję po/bez fero to widać różnicę ;) Sprawa indywidualna, mi się raz zdarzyła sytuacja, że kobieta była po prostu napalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. NPA tak, może nie czuć za każdym razem później tego samego.. ale jak się obserwuję po/bez fero to widać różnicę ;) Sprawa indywidualna, mi się raz zdarzyła sytuacja, że kobieta była po prostu napalona.

 

Ja po npa zawsze zauwazam u Siebie wieksze pobudzenie i pewnosc siebie. Ale bez fero tez nie jest zle, mi sie to zdarzylo juz pare razy jakby jakis diabel w nia wstapil :D - diabel seksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to sie ma z innymi feromonami ? czy we wszystkich da się odczuć jakas zmiane w osobowosci zachowaniu itp ..?/?

 

Po PHX mam podobne odczucia jak NPA tylko ze troche oslabione. Korzystam tylko z probki wiec nie mam okazji jej czesto uzywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku ciekawie działa Chikara, już po jednej pełnej aplikacji zauważałem, z początku nie byłem tego świadomy, że chętniej wchodzę w rozmowy na różne, nawet nieciekawe tematy, i zazwyczaj mam dobre samopoczucie. Natomiast po NPA tak jak już inni pisali zwiększa sie pewność siebie. Czasami po BTB z małym dodatkiem NPA zdarza mi się, że bardzo śmiało podchodzę do dziewczyn i nawiązuję rozmowę, bez żadnego zastanowienia- jak nie używam fero to zazwyczaj miewam opory przed podejściem, rozmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze. Nieważne czy używam BTB czy Chikary czy PHX czy NPA (choć BTB mam zapas na dwa lata więc używam go do wszystkiego). Tyle że w moim przypadku ciężko mi stwierdzić czy to zasługa fero czy nie. Stosuję je zawsze jak mogą się przydać więc nie wiem jak jest bez nich. Ciężko mi też ocenić czy wpływają na pewność siebie bezpośrednio czy pośrednio. Fakt że od kiedy wróciłem po przerwie do życia dziewczyny nie mogą odlepić ode mnie wzroku. Nawet jak jest impreza, siedzi 5 kumpli prócz mnie to dziewczyny patrzą tylko na mnie (choć to dziewczyny dwóch z tych kumpli) jak w jakąś wyrocznię. Faceci też jakby bardziej zdystansowani i na więcej mi pozwalają... Takie zachowanie otoczenia MUSI wpływać również na mnie, więc i jestem pewniejszy siebie z dziewczynami i bardziej dominujący bo po prostu wiem że mogę sobie na to pozwolić i wszyscy to zaakceptują. Ciekawi mnie, czy bez feromonów byłoby tak samo ale najzwyczajniej w świecie nie czuję potrzeby sprawdzania tego. Po co psuć sobie zabawę? ;)

 

aha jeszcze

Duzo osob pisze ze fero dzialaja bla bla bla ze idzie jakas panna ulica i odrazu sie rzuca na nas ,,,

tak to moze piszą w opisach aukcji na allegro jakichś podrób za parę zł. Feromony tak nie działają. Feromony sprawiają, że ludzie lepiej się przy tobie czują, na więcej ci pozwalają, więcej potrafią zaakceptować i, jeśli zrobisz coś dobrego, zabawnego albo imponującego, odbiorą to lepiej niż gdybyś nie miał fero na sobie. Od ciebie już zależy, czy to wykorzystasz. Nie robiąc nic nie dajesz nawet szansy feromonom zadziałać. Co najwyżej zrobisz wrażenie "Kurde, fajny facet ale strasznie nudny / niechlujny / nieśmiały".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dziala Alchemy ?? warte uwagi czy nie ? Zastanawiam sie nad tym poniewaz na poczatek chcialbym zaczac od czegos niezbyt drogiego ;p . Tylko jak wogule nie odczuje roznicy to juz wole zainwestowac w cos innego ..

 

Malo pochlebnych opinii słyszałem. Jeżeli chcesz zainwestować w coś porządnego to przecież masz gwarancje wymiany. Kup sobie NPA ok 130zl bądź btb lub phx a jeżeli nie zauważysz różnicy to zawsze możesz oddać i otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy. A jak Ci się spodoba możesz zawsze później dokupić coś i robić mixy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze

Duzo osob pisze ze fero dzialaja bla bla bla ze idzie jakas panna ulica i odrazu sie rzuca na nas ,,,

 

 

No właśnie wielu opisywało takie sytuacje . Ja nigdy takiej nie miałem . Chodziłem po mieście centrach handlowych ulicami i żadna laska nie puszczała mi oczek zalotnych uśmiechów itp.Jest to nie możliwe ponieważ laska nie zdąży nawdychać się fero, no chyba że 6 psików PHX pół butelki NPA to z pół kilometra będzie na ciebie lecieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alchemy to tylko jeden feromon, ten sam co w npa ale w kilkukrotnie niższym stężeniu. Działa bardzo delikatnie, a jak sobie przeliczysz ilość aplikacji to wcale nie opłaca się bardziej od droższego tylko dwukrotnie NPA... Szczerze mówiąc mnie NPA jeszcze nie zachwyciło, z rezerwą do niego podchodzę i używam tylko w miksie z BTB. Lepiej moim zdaniem na początek zainwestować w BTB, to kompleksowa baza fero, sprawdzi się w każdej sytuacji, łatwo je aplikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniegu jak by nie liczyc to takie feromony wychodza tania w porownaniu z pozostałymi potrzebnymi "inwestycjami" jest to co najwyzej 10% kosztów całosci. niesmiałość trzeba przełamac samemu niemniej jednak feromony pomagaja nawet na zasadzie placebo. co do spojrzen typu "efekt axe" to mysle ze po prostu trzeba trafic na swoj dzień, wszak nie codziennie jest mikołaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze
Duzo osob pisze ze fero dzialaja bla bla bla ze idzie jakas panna ulica i odrazu sie rzuca na nas ,,,

 

 

No właśnie wielu opisywało takie sytuacje . Ja nigdy takiej nie miałem . Chodziłem po mieście centrach handlowych ulicami i żadna laska nie puszczała mi oczek zalotnych uśmiechów itp.Jest to nie możliwe ponieważ laska nie zdąży nawdychać się fero, no chyba że 6 psików PHX pół butelki NPA to z pół kilometra będzie na ciebie lecieć :D

 

miketqu a probowałes jezdzic windą w centrum handlowym? w te i z powrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA... Szczerze mówiąc mnie NPA jeszcze nie zachwyciło, z rezerwą do niego podchodzę .

 

no wlasnie ! sam mowisz ze cie npa nie zachwyca ,, a ja troche sie tego obawiam ze wydam kase a nic nie poczuje . Nie mowie ze od razu chce poczyc jak laski mi obciagaja na ulicy !! nie nie nie .. mi chodzi tylko o to czy cos poczuje wogule ?! . Zdaje sobie sprawe z tego ze to nie jest tak ze sie psikne i bede skakal z radosci , przeciez tego nie uzywa sie codziennie chociaz mozna . Ale ja chce tego uzywac na spesial events powiedzmy hehe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA... Szczerze mówiąc mnie NPA jeszcze nie zachwyciło, z rezerwą do niego podchodzę .

 

no wlasnie ! sam mowisz ze cie npa nie zachwyca ,, a ja troche sie tego obawiam ze wydam kase a nic nie poczuje . Nie mowie ze od razu chce poczyc jak laski mi obciagaja na ulicy !! nie nie nie .. mi chodzi tylko o to czy cos poczuje wogule ?! . Zdaje sobie sprawe z tego ze to nie jest tak ze sie psikne i bede skakal z radosci , przeciez tego nie uzywa sie codziennie chociaz mozna . Ale ja chce tego uzywac na spesial events powiedzmy hehe .

 

To zalezy od Ciebie, wiekszosc ludzi czuje sie pozytywnie i bardziej pewna siebie po NPA. Jezeli bedziesz podchodzil do tego z ogromnym dystansem to nic Ci to nie da, kolega wyzej pisal ze miesza npa z btb chyba tylko. Ja z wlasnego doswiadczenia wiem ze mi dodaje pewnosci i oddzialywuje pozytywnie na ludzi. Juz Ci powtarzalem, jak Ci nie bedzie pasowac to oddajesz i masz zwrot kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA użyłem jak dotąd 2 krople może, zawsze aplikuję tylko po pół. Dostałem je dopiero tydzień temu :D Więc tym się nie sugeruj.

 

O tym jak działają feromony napisałem w swoim poście w tym temacie. To powinno dać ci jakieś pojęcie... Poczytaj jeszcze moje posty w temacie Powrót do świata fero. Tzn ja mam takie spojrzenie na to i osiągam zadowalające efekty, wiec mysle ze robie to słusznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak zamawiasz coś z feromony.pl to dostajesz gratisy, przeważnie saszetki Perception i próbki The Edge. Ale Alchemy są raczej tanie, wątpię żeby dawali dużo próbek do zakupu wartego niewiele więcej ;) I naprawdę, nie napalaj się tak na te alchemy, możesz się rozczarowac no ale twój wybór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alchemy, z tego co czytałem, daje efekty ale cudów nie ma. Jeżeli zależy Ci aby kupić cos dobrego i w miarę niedrogo, to mogę szczere polecić feromony BTB. W moim przypadku działają, dając naprawdę widoczne efekty. Cena 183zł nie jest zbyt wysoka za 10ml, starczają na długo i w sumie, po przeliczeniu, taniej wychodzi kupić BTB niż np. Alchemy. Na gratisy tez można liczyć przy takim zamówieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze moja uwaga co do tzw bolów i zawrotow glowy po przedawkowaniu to mi sie to nie zdarzyło na trzezwo ale po 3 piwach niezbyt duza ilosc i zaczła mnie bolec głowa, bo czytałem tu ze ludzie narzekaja ze nie boli ich głowa itp nawet po paru psikach phx , moze warto sprobowac po alko. a co do efektow ubocznyh npa w moim przypadku jest to banan od ucha do ucha i hihotanie niczym przysłowiowa blondynka dosłownie z niczego, ale moze tak ma byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Sumując wszystko ,, Alchemy mimo ze tanie to raczej nie zbyt polecane . NPA i BTB drogie ale dobre , z czego wiecej dobrych opinji o NPA jest . hmm nie wiem juz sam co mam wybrac . Alchemy wpadlo mi w oko poniewaz jest no tanie w stosunku do innych i jak mialbym nic nie odczuwac to wole wydac mniej . Ale jak mowicie ze zwracaja kase za wszystko , to moge sprobowac te NPA . To juz jak jestesmy przy NPA to jakie bylo wasze pierwsze wrazenie i odczucia gdy go urzyliscie pierwszy raz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Sumując wszystko ,, Alchemy mimo ze tanie to raczej nie zbyt polecane . NPA i BTB drogie ale dobre , z czego wiecej dobrych opinji o NPA jest . hmm nie wiem juz sam co mam wybrac . Alchemy wpadlo mi w oko poniewaz jest no tanie w stosunku do innych i jak mialbym nic nie odczuwac to wole wydac mniej . Ale jak mowicie ze zwracaja kase za wszystko , to moge sprobowac te NPA . To juz jak jestesmy przy NPA to jakie bylo wasze pierwsze wrazenie i odczucia gdy go urzyliscie pierwszy raz ??

 

Za pierwszym razem i troche pozniej widzialem tylko efekt na sobie czyli dobre samopoczucie jednak jak udalo mi sie dobrac dobra dawke to jednak wszystko sie zmienilo i procz lekkich reakcji ze strony ludzi czy tez przyjaciol zaczelo sie to czasem przeobrazac w bardzo fajne sytuacje i nie tylko :)

 

P.S Dzordz jezeli nie dzialalo to odeslij na gwarancji i tyle, bylo pare osob ktorym tez nie dzialalo i albo korzystali z czegos innego albo rezygnowali w ogole. Kwestia jest tego czy nie miales zbyt wysokich wymagan wzgledem npa? Bo jezeli ktos czeka na bog wiec co a efekty beda lekko widoczne to raczej tego nie zauwazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności