Skocz do zawartości

NPA na mnie nie działa??


aga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Jakiś czas temu (ok. 5 miesięcy, nie pamiętam dokładnie) zamówiłam NPA dla kobiet.

I wydaje mi się, że nie działają ani na mnie, ani na otoczenie.

 

Przy pierwszym powąchaniu aż mnie odrzuciło (był bardzo mocny zapach alkoholu i potu). Teraz, jak się przyzwyczaiłam to zapach już nie jest taki odrzucający, choć dalej go na sobie czuję bez względu na perfumy, których używam.

A jeśli chodzi o działanie to tylko kilka razy zdażyło mi się, że byłam lekko pobudzona ale to szybko przeszło. Chyba częściej czułam się przymulona, lekko ospała, nie miałam energii. Używając NPA prawie codziennie miałam okazję testować i testować. I próbowałam już chyba każdą możliwą ilość. Od leciutkiego dotknięcia do 2 kropli. Każdą aplikację testowałam 1-2 tygodnie. I naprawdę nie widziałam różnicy :( NPA aplikowałam na szyję, za uszami, pod nos lub na nadgarstki. I nigdzie nie odczuwalam jakiejś większej pewności siebie, bardziej przyjaznego zachowania ludzi czy coś.

 

I boję się, że zmarnowałam kasę i feromony, które na kogoś innego mogłyby podziałać :(

 

NPA nie mogę oddać bo zapodziałam paragon :( ale myślałam o tym, aby zamówić the edge albo pxeromax próbkę na spróbowanie. Co o tym myślicie?? Jest sens zamawiać kolejne produkty jak NPA nie podziałało czy dać sobie spokój??

 

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ago, jeśli jeszcze zostało Ci NPA spróbuj je rozcieńczyć ze swoimi perfumami lub alkoholem, najlepszy będzie to tego spirytus. Wtedy osiągniesz mniejsze stężenie w związku z czym i zapach będzie mniej intensywny.

 

Co do działania to być może nastawiałaś się na zbyt wiele? Lub może nie odnalazłaś jeszcze "swojej " dawki tego produktu? W jakich miejscach aplikujesz NPA? Wiele osób aplikuje NPA pod nos aby być bardziej pobudzonym i energicznym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności