Skocz do zawartości

Paczatek podrozy z fero


Prowokator

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku chcialem napisac ze jestem tutaj nowy, wiec Witam wszystkich ferumowiczow ;) mam do Was takie pytanie, chce sobie zakupic jakies dobre fero, ale mam zamiar zaczac odrazu od jakiegos mixa. Moj budzet to 300 zl, ewentulanie moge dorzucic te 20-30 pln'ow wiecej. Jakie macie propozycje? Dodam jeszcze ze chce aby fero dodaly mi "kopa" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli koniecznie chcesz zacząć od mixa to nie ma bardziej sensownego wyboru niż BTB + NPA, choć ja tego mixu nie lubię. Lepsze BTB + PHX. Ja mam bardzo dobre efekty stosując 2 krople BTB + pół kropli PHX. To sprawia że nawet mała próbka PHX starcza na 60 aplikacji. Więc jeśli interesuje Cie taki dziwny zestaw BTB + 2 próbki PHX to ja to bym polecał :D NPA tak porządnie jeszcze z BTB nie testowałem... tzn testowałem, ale podejrzewam, że nie udało mi się jeszcze dobrać dobrej dawki. Trudny mix imho :/

 

Co bym jednak polecał to na początek kupić sobie tylko BTB, pochodzić z nim tak z miesiąc, nauczyć się go stosować i dopiero potem się bawić w mixy... Może byś nazbierał do tego żeby dokupić NPA + próbka PHX. Bo z Twojego postu rozumiem że jesteś w fero nowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, wlasnie zastanawialem sie nad NPA ale BTB ma wiecej roznych feromonow z tego co wyczytalem. A jak to jest z ta probka PHX, skad mam wiedziec ile to jest 1 kropla skoro nie ma tam chyba zadnego dozownika? I jeszcze takie pytanie, jak zamowie dwa produkty na raz, to moge w razie czego oddac dwa? A jesli chodzi o fero to mialem kiedys stycznosc z love&desire :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z ta probka PHX, skad mam wiedziec ile to jest 1 kropla skoro nie ma tam chyba zadnego dozownika?

Zatykając palcem wylot fiolki i przechylając ją otrzymujesz 1/2 kropli.

 

I jeszcze takie pytanie, jak zamowie dwa produkty na raz, to moge w razie czego oddac dwa?

Tak.

 

l&d ponoć cienizna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba zdecyduje sie na BTB i probke PHX...

 

Ja np zaczalem od npa i probki phx:) jednak npa tylko w wiekszosci wypadkow dzialala natomiast po phx byly zbyt delikatne reakcje:) obecnie dokupilem btb i stosuje w mieszance z npa chociaz bardziej wole same npa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal polecam mieszankę BTB + PHX ;) NPA również daje kopa, ale to tylko jeden feromon, na dodatek dość agresywny, może nawet wpłynąć niekorzystnie na kontakty z innymi.

 

Moze ale nie musi:) zależy od ilości i tego w jakich relacjach ma nas wspomóc ;) wiadomo ze jak np spotykamy sie dziewczyna która lubi delikatnych i przyjaznych mężczyzn to jak nakropimy się npa nawet w odpowiedniej ilości zostaniemy najprawdopodobniej odebrani przez taka osobę niekorzystnie:) natomiast jeżeli dziewczyna lubi np takich bardziej przebojowych i "męskich" facetów to może nam to pomoc. Wiem wiem mało się znam, krotki mam staż ale taka jest moja opinia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do tego jeszcze relacje z facetami, którzy zawsze na androstenon reagują jak "przegrywający walkę". To czy wzbudza to w nich respekt do noszącego czy agresję i wolę walki o swoją pozycję to już sprawa indywidualna, ale raczej nie jest to fero do stosowania na imprezach gdzie chcesz równie dobrze bawić się z dziewczynami jak i z kumplami. Ja nie stosowałem NPA ale za to długo bawiłem się The Edge, czyli NPA perfumowane. Nie nadaje się to moim zdaniem na imprezy, a przynajmniej nie pasuje do mojego stylu bycia i nie umiem się pod to dograć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do tego jeszcze relacje z facetami, którzy zawsze na androstenon reagują jak "przegrywający walkę". To czy wzbudza to w nich respekt do noszącego czy agresję i wolę walki o swoją pozycję to już sprawa indywidualna, ale raczej nie jest to fero do stosowania na imprezach gdzie chcesz równie dobrze bawić się z dziewczynami jak i z kumplami. Ja nie stosowałem NPA ale za to długo bawiłem się The Edge, czyli NPA perfumowane. Nie nadaje się to moim zdaniem na imprezy, a przynajmniej nie pasuje do mojego stylu bycia i nie umiem się pod to dograć ;)

 

A no chyba ze tak hehe, mi w sumie bardzo to sie zgrywa z charakterem i osbowoscia i podnosi o jakis tam procet tzw "osiagi" ostatnio probowalem z BTB i az nie chce sie wierzyc co sie dzialo hehe. Fakt faktem tak jak napisales jak chcesz sie bawic na imprezie rownie dobrze z kumplami i dziewczynami to nie pasuje i lepsze rozwiazanie to phx badz btb (nad tym bym sie bardziej pokusil) ale jak to sie mowi kazdy uzywa to co mu pasuje i lubi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bez przesady. Jak dla mnie to jedynie teoria z tą agresją. W praktyce może się zdarzyć, jak za bardzo przedawkujesz.

Ja stosując mixa phx+npa+l&d jestem pewniejszy siebie. Oczywiście to nie tylko fero ale i nastawienie psychiczne. Tak jak kiedyś byłem wstydliwy i usuwałem się w bok tak teraz nie boje się prawie niczego. Jeśli ktoś ma groźne spojrzenie to jestem nim ja i jakoś nie zdarzyło mi się, żeby mnie ktoś jakoś ostatnio zaczepił itp.

 

Za to kiedyś w szkole, jak byłem wstydliwy i małomówny to często zdarzało się, że z innych klas jakieś cwaniaczki dawały mi w kość. Właściwie raz się tak zdarzyło, aż się nie zdenerwowałem i nie wziąłem do szkoły coś ala kij baseballowy w wykonaniu amatorskim. Na moje nieszczęście (a może i szczęście?) zauważyła go na lekcji nauczycielka jak wystaje mi z plecaka. Zapytała co to jest i zabrała mi z plecaka. Powiedziałem, że "rózga" korzystając z okazji, że był mikołaj w niedalekiej przyszłości. Zrobiłem to przy klasie, po to żeby się nie tłumaczyć. Po lekcji poszedłem do nauczycielki i wyjaśniłem, że parę osób z innej klasy mnie zaczepia, raz dostałem od jednego z nich i postanowiłem się zemścić i na każdego po kolei z nich zaczajać się i wymierzać sprawiedliwość. Ona powiadomiła wychowawcę, pedagog itp.

 

Sprawa trafiła na policję, mało nie wylecieli ze szkoły a mi nie zrobili nic. Od tamtego czasu wiem, że trzeba walczyć o swoje a każdy samiec alfa chce dominować. Ja też i nie zamierzam nikomu nigdy ustąpić, teraz walczę o swoje i potrafię do tego wykorzystać choćby mowę ciała. Nie powiem, feromony też trochę pomagają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam wasze posty i dochodze do wniosku ze moge wzbudzac agresje u innych "samcow" tak? jestem z natury raczej spokojny wiec nie potzebuje nie potrzebnych spiec ;) to czyli NPA odpada w takim razie?

 

Poczytaj dokladnie co pisze przy opisie fermonow. NPA zrobi z Ciebie bardziej samca alfa, natomiast btb dzial podobnie jednak ludzie czuja ze moga Ci bardziej zaufac i pozwolic sobie na inne rzeczy:d chociaz ja np przy NPA zauwazylem podobne sytuacje - kwesstia tego jak ludzie to odbieraja. Np ostatnio zrobilem mieszanke npa i btb i musze powiedziec ze jak przy npa pewna kolezanka sie na mnie rzucala jak wyglodniala jednak miala pewne opory tak przy uzyciu jeszcze btb juz owych nie miala. Ludzie przy uzyciu btb byli dla mnie tak samo mili jak przy npa, jednak wydaje mi sie ze przy Npa budzilo to troche wiekszy respekt. Aczkolwiek w moim towarzystwie akurat to sie podoba ludzia. Wiem jedno ze mieszanka npa z btb to zabojcza mieszanka ktora wyzwala dziki rzadze przynajmniej na niektorych osobach. Wydaje mi sie ze btb byloby dla Ciebie dobrym wyjsciem a npa bardziej jak chcialbys z robic siebie jak to niektorzy mowili "osobe publiczna". Ale to tylko moje sugestie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to juz zglupialem :D hmm reasumujac to wszystko, tak sobie pomyslalem ze respekt do mojej osoby tez by sie przydal, jak sie bawic to na calego ;) co ma byc to bedzie, i mysle zeby troche naciagnac fundusze i kupic NPA i BTB. Ale czy to odpowiednia mieszanka dla nowicjusza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to juz zglupialem :D hmm reasumujac to wszystko, tak sobie pomyslalem ze respekt do mojej osoby tez by sie przydal, jak sie bawic to na calego ;) co ma byc to bedzie, i mysle zeby troche naciagnac fundusze i kupic NPA i BTB. Ale czy to odpowiednia mieszanka dla nowicjusza?

 

Hmm jezeli bedziesz uwazal z dawkami i najpierw sprawdzisz jak kazdy i w jakich ilosciach dziala na Ciebie i otoczenie to uwazam ze tak. Kwestia jak juz Kruk kiedys podkreslil jest to ze trzeba sie nauczyc uzywac feromonow i korzystac z ich tzw "pomocy". A czy zaczniesz od phx czy innego feromonu to juz zalezy od Ciebie. Z opisu strony pamietam ze btb polecaja dla poczatkujacych a npa jest do tego swietnym dodatkiem - jak rowniez jest to podkreslone w opisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten respekt by Ci odpowiadał. Ja nie jestem groźnym człowiekiem raczej :P a mimo to po dwóch psikach The Edge naprawdę czułem się, że ludzie usuwają mi się z drogi, są onieśmieleni i przez to unikają kontaktu ze mną. Ja największe problemy mam z komunikatywnością, tzn. z rozmownością w towarzystwie. NPA to jeszcze jakby bardziej potęguje bo trzyma ludzi na dystans. Ale nie wiem jak sie sprawdza na randkach 1 na 1 ;)

 

Dobrze piszą, lepiej uczyć się na BTB, do tego jest bardzo wydajne. Po paru miesiącach sobie dokupisz NPA albo PHX do miksowania. Ew. tak jak polecałem na początku próbkę PHX i dawkuj po pół kropli do tego NPA. Wydajny miks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra juz zdecydowalem, kupie sobie na poczatek samo BTB, poducze sie troche, nabiore wprawy w uzywaniu fero i zaczne cos kabinowac ;). Dzieki wszystkim za pomoc, na pewno sie jeszcze odezwe za jakis czas i napisze jakie odczucia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tamtego czasu wiem, że trzeba walczyć o swoje a każdy samiec alfa chce dominować. Ja też i nie zamierzam nikomu nigdy ustąpić, teraz walczę o swoje i potrafię do tego wykorzystać choćby mowę ciała.

Chyba źle rozumiesz pojecie samca Alfa. Osobnik Alfa w odniesieniu do ludzi nie jest, bo nie musi być, agresywny.Alfa jest przywódca, wiec skupia innych wokół siebie. Wie co jest warty i nie musi się dowartościowywać przez bicie lub poniżanie słabszych, wręcz przeciwnie, stanie w ich obronie. Alfa nie musi być silny fizycznie. W dzisiejszych czasach inteligencja i pewność siebie są mocniejsze od mięśni. W życiu zwierząt, przywódca stada nie tylko jest najsilniejszym samcem ale również tym który znajduje dobry teren do zamieszkania,łatwy do obrony, bogaty w wodę i żywność, czym zapewnia poczucie bezpieczeństwa reszcie.

 

Jeżeli czujecie strach przed innymi, agresywnymi osobami to jest tu wiecej z psychologii niż chemii.

W szkole jest problem, ponieważ raz zaklasyfikowany do "tych słabych których można poniżać" ciężko, aczkolwiek nie niemożliwe jest z tej szuflady wyjść. Ja znam dwa sposoby.

1. Trzeba się postawić osobie z opinia najsilniejszego. Uwaga! Nie wolno go poniżyć, chyba ze jesteś w stanie go przewyższyć zdolnościami w walce.

2. Walka z pierwszą osobą która cię poniży.(Odradzam)

 

W zyciu codziennym, i od tego bym zaczął(ja sam zacząłem) jest zmiana swojej postawy. Można to osiągnąć w trzech etapach

1.Należy zacząć chodzić wyprostowanym, łopatki ściągnięte, broda wysoko, wzrok na horyzont. Duże, wolniejsze kroki(bez przesady ;) ),chód zdecydowany.

2.Szukanie wzroku innych i zmuszanie ich do spuszczenia wzroku.

Jest to pierwszy sposób na dominacje(można zacząć trenować z osobami nie stwarzającymi zagrożenia) Uwaga! Nie można przy tym okazywać agresji-neutralny wyraz twarzy, może być nawet uśmiech w sytuacji w której akurat byliśmy uśmiechnięci.

3.Nie schodzimy innym z drogi.

Trzeba uważać żeby nie okazywać agresji i zachować kulturę. Przy zachowaniu w/w postawy ludzie będą sami nas omijać. W sytuacji w której ktoś na nas idzie na szerokość barku wytrzymujemy do samego końca. Osoba ta ustąpi w ostatniej chwili na co my odpowiadamy tym samym. Jeżeli kogoś szturchniemy barkiem, staramy się tej osoby nie wywrócić, mówimy w stronę tej osoby głośno i zdecydowanie "przepraszam", ale nie poświęcamy temu większej uwagi i dalej idziemy przed siebie.

4.Nie uciekamy.

Nie schodzimy na krawędź chodnika tylko dlatego że idzie na nas jakaś grupa. Pod żadnym pozorem nie przechodzimy na drugą stronę ulicy. Wbrew pozorom, ściągnęlibyśmy tym sposobem na siebie uwagę kogoś słabego z nadchodzącej grupy który by pociągną za sobą resztę. ( Chyba że biegną szalikami na twarzach i ze sztachetami w rękach ;) )

 

Sorry, za OT ale uważam że jest to bardzo istotne w nawiązaniu do powyższej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tamtego czasu wiem, że trzeba walczyć o swoje a każdy samiec alfa chce dominować. Ja też i nie zamierzam nikomu nigdy ustąpić, teraz walczę o swoje i potrafię do tego wykorzystać choćby mowę ciała.

Chyba źle rozumiesz pojecie samca Alfa. Osobnik Alfa w odniesieniu do ludzi nie jest, bo nie musi być, agresywny.Alfa jest przywódca, wiec skupia innych wokół siebie. Wie co jest warty i nie musi się dowartościowywać przez bicie lub poniżanie słabszych, wręcz przeciwnie, stanie w ich obronie. Alfa nie musi być silny fizycznie. W dzisiejszych czasach inteligencja i pewność siebie są mocniejsze od mięśni. W życiu zwierząt, przywódca stada nie tylko jest najsilniejszym samcem ale również tym który znajduje dobry teren do zamieszkania,łatwy do obrony, bogaty w wodę i żywność, czym zapewnia poczucie bezpieczeństwa reszcie.

 

Jeżeli czujecie strach przed innymi, agresywnymi osobami to jest tu wiecej z psychologii niż chemii.

W szkole jest problem, ponieważ raz zaklasyfikowany do "tych słabych których można poniżać" ciężko, aczkolwiek nie niemożliwe jest z tej szuflady wyjść. Ja znam dwa sposoby.

1. Trzeba się postawić osobie z opinia najsilniejszego. Uwaga! Nie wolno go poniżyć, chyba ze jesteś w stanie go przewyższyć zdolnościami w walce.

2. Walka z pierwszą osobą która cię poniży.(Odradzam)

 

W zyciu codziennym, i od tego bym zaczął(ja sam zacząłem) jest zmiana swojej postawy. Można to osiągnąć w trzech etapach

1.Należy zacząć chodzić wyprostowanym, łopatki ściągnięte, broda wysoko, wzrok na horyzont. Duże, wolniejsze kroki(bez przesady ;) ),chód zdecydowany.

2.Szukanie wzroku innych i zmuszanie ich do spuszczenia wzroku.

Jest to pierwszy sposób na dominacje(można zacząć trenować z osobami nie stwarzającymi zagrożenia) Uwaga! Nie można przy tym okazywać agresji-neutralny wyraz twarzy, może być nawet uśmiech w sytuacji w której akurat byliśmy uśmiechnięci.

3.Nie schodzimy innym z drogi.

Trzeba uważać żeby nie okazywać agresji i zachować kulturę. Przy zachowaniu w/w postawy ludzie będą sami nas omijać. W sytuacji w której ktoś na nas idzie na szerokość barku wytrzymujemy do samego końca. Osoba ta ustąpi w ostatniej chwili na co my odpowiadamy tym samym. Jeżeli kogoś szturchniemy barkiem, staramy się tej osoby nie wywrócić, mówimy w stronę tej osoby głośno i zdecydowanie "przepraszam", ale nie poświęcamy temu większej uwagi i dalej idziemy przed siebie.

4.Nie uciekamy.

Nie schodzimy na krawędź chodnika tylko dlatego że idzie na nas jakaś grupa. Pod żadnym pozorem nie przechodzimy na drugą stronę ulicy. Wbrew pozorom, ściągnęlibyśmy tym sposobem na siebie uwagę kogoś słabego z nadchodzącej grupy który by pociągną za sobą resztę. ( Chyba że biegną szalikami na twarzach i ze sztachetami w rękach ;) )

 

Sorry, za OT ale uważam że jest to bardzo istotne w nawiązaniu do powyższej wypowiedzi.

 

Dajcie mu piwo;) lepiej bym tego nie ujal. Tak jak wszedzie przejawia sie ten sam tekst "Fero to tylko dodatek do Twojej osobowosci, moze Ci pomoc jezeli dasz mu szanse i sam zaczniesz dzialac". Mowa ciala duzo mowi, aczkolwiek nie mozna byc tak twardo sztywnym tych zasad, trzeba byc po prostu naturalnym a jednoczesnie pewnym tego co robisz i mowisz. Ewentualnie pozostaje Ci kurs:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, odswiezam temat. Mimo ze w ostatnim poscie pisalem ze decyduje ze na BTB to nie kupilem go. Pomyslalem ze poczytam dosc obszernie forum, i tak tez zrobilem. Teraz juz wiem troche wiecej o fero, tak mi sie wydaje przynajmniej ;p i postanowilem jednak ze na poczatek kupie sobie probke PHX, a BTB dokupie jak zabacze jakies dzialania fero. Mam takie pytanie do was, chodzi mi o gwarancje, jezli PHX zadziala to dokupie BTB, a jezeli BTB nie bedzie juz na mnie dzialac to moge je oddac? Mam watpliwosci bo przeczytalem w regulaminie takie cos :

4: Ponieważ dokonanie kolejnego zamówienia przez Kupującego jest potwierdzeniem zadowolenia z poprzedniego zakupu, nie zwracane są koszty kolejnych zamówień.

Mam rozumiec ze jak zamowie BTB po probce PHX to juz nie mam na BTB gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności