Skocz do zawartości

Paczatek podrozy z fero


Prowokator

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wyprobowalem edge z phx, edge posmarowalem sie po policzkach i brodzie phx przejechalem patyczkiem pod nos i chyba przesadzilem :D po 20 min czulem sie okropnie, jakbym sie jakimis prochami nafaszerowal, bylem rozbity, przytloczony ale przy tym mialem strasznie duzo energi, rozrywalo mnie doslownie, pozniej zaczela mnie bolec dziwnie glowa, jakbym dostal cisnienia, po ponad godzinie troche przeszlo ale nie do konca, czy tak wyglada przedawkowanie? Dzisiaj sprobuje samo edge, a co do zapachu to jak sie troche wywietrzy to jest calkiem znosny, ale nie przypadl mi do gustu. Po tym co dzisiaj przezylem wiem ze fero dziala, bo takie samopoczucie z tylka sie nie bierze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak wygląda przedawkowanie. Edge jest odpowiednikiem NPA a to bardzo mocny produkt, trzeba uważać z aplikacją. Ja kupiłem NPA ale używam bardzo rzadko, tylko wtedy gdy w grę wchodzi rywalizacja z facetami. Nawet jak idę na podryw to wolę PHX niż NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zapach mi chodzilo, ale ok, zaaplikowalem sobie dzisiaj krople (wiecej niz zawsze) po godzinie moze wieciej dopiero zaczalem go czuc tak troche, zdawalo mi sie nawet ze smierdze, a efekty, szalu juz nie ma, czuje sie lekko na fazie ale to nie to samo co na paczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to mija ;) Tylko pierwsze X razy czujesz sam na sobie kopa. Z zapachem jest podobnie, mi też z czasem fero przestało śmierdzieć i NPA mi teraz ładnie pachnie :P A PHX nie czuję wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla na mnie tak strasznie wsciekla

 

Typowy efekt przedawkowania. A jeśli później jej przeszło, to tylko daltego, że trochę sie przyzwyczaiła + stężenie fero się zmnejszyło.

 

Stosujesz duże dawki. Gorąca twarz, czerwone uszy = przedawkowanie. Chociaż... lubię te efekty. Dodatkowy kop, pewność siebie, itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przedawkowanie dla otoczenia ale nie dla was, bo częściowo jesteście przyzwyczajeni. Sam jak testowałem BTB w większej ilości (2 krople) to w sobie nie zauważyłem żadnej zmiany, za to wokół parę osób bolała głowa i miały zły nastrój. Ja wiedziałem dlaczego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubie efektów przedawkowania w tedy wszyscy mnie olewają :( poza tym czuję się nie pewnie mam lęki zdenerwowanie i niechęć nawet blokuje się przed podejściem i poznaniem jakiejś laski . Z mego doświadczenia nic dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/2 PHX? Pół butelki? A tak na serio to nikt Ci nie powie, przetestuj sam zobaczysz. Jak już pewnie widziałeś, niektórzy twierdzą że coś działa, inni że nie itd. Wszystkie fero i ich mixy trzeba sprawdzać na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe co by sie stalo jakbym pol butelki wylal :D phx + perception dzialal na mnie fajnie, dlatego pomyslalem ze moze jeszcze do tego troche edge dodac. Tylko dziwi mnie to ze perception niby jest na 2-3 razy, ja go uzylem na 6-7 razy, i czulem sie fajnie po nim.

 

EDIT: zmienialem wlasnie zamowienie, pomyslalem ze sproboje RM :D moze perception dostane w prezencie :D widzialem gdzies na forum ze RM z phx sie dobrze lacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś wylał na siebie pół butelki to byś przyciągał wszelkie owady :) a lepiej żebyś nie trafił na jakiegoś psa , bo na mnie już jeden owczarek niemiecki startował jak miałem 1 psik z flakonu PHX i 1 krople NPA . Właściciel psa ledwo go dał radę utrzymac na smyczy :) .

 

A tak poważnie to wylałem kiedyś pół flakonu PHX ale nie na siebie :(

Byłem w knajpie i nie zdążyłem nałożyc fero w domu więc robiłem to w toalecie w knajpie . Dodam , że były to moje początki z fero zwłaszcza z dobieraniem dawki no i chciałem wydobyc 1 krople przez przytrzymanie palcem otworu i niechcący wylało się trochę tego - mniej niż połowa . :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie odebralem RM, fajny swiezy zapach ale i tak czuje swoj ukochany smrodek fero :) dzisiaj testy.

 

edit

 

panowie pomocy ! przewertowalem forum i nigdzie nie znalazlem konkretnych opowiedzi na temat laczenia rm i phx, jesli ktos robil taki mix niech sie wypowie... Wczoraj na impreze uzylem wlasnie ten mix, ale chyba z czyms przesadzilem, byli ci sami ludzie co ostatnio ale jakos z dystansem do mnie podchodzili, gdzie po samym phx podzialy sie cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz posta pod postem, używaj edycji. Kolejny raz piszę - to sprawa indywidualna! Zrozum, indywidualna. Odniesienie do innych nic nie pomoże, sam musisz eksperymentować i dobrać odpowiednią dawkę. Skoro za dużo to następnym razem zastosuj mniej. Sprawdź jakie feromony zawiera RM i jakie PHX i czy opłaca się w ogóle łączyć, albo po prostu napisz prośbę o radę do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko luz, wiem ze to sprawa indywidualna, ale mi nie chodzi zeby ktos podawal dawki, tylko czy ktos wogole robil taki mix. Jesli chodzi o sklad tych dwoch produktow to doskonale je znam, ale widzialem na forum ze mozna je laczyc. Ponawiam pytanie, czy ktos stosowal mix rm + phx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po paru dniach stosowania RM musze powiedziec ze to fero naprawde dziala, tak jak jest opisane na stronie, a w polaczeniu z phx daje kosmos efekty :D moja kolezanka ktora juz znalem wczesniej nie interesowala sie mna, a teraz, sama zabiega o spotkanie :) Widze ze zaczyna sie nowy rozdzial w moim zyciu, bo fero naprawde mnie zmienilo, i to bardzo pozytywnie :) teraz czekam na zwrot podatku i kupuje btb. Pozdrawiam ! :)

 

EDIT:

A tak swoja droga, jakby wszyscy ludzie uzywali fero, wydaje mi sie ze swiat bylby calkiem inny :) jeszcze raz pozdrawiam, na pewno sie jeszcze tu odezwe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności