Skocz do zawartości

Paczatek podrozy z fero


Prowokator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jedni subiektywne drudzy troche większe w zależności od tego czy dobrałeś dobra dawkę czy tez nie. Na jednych mixy działają lepiej innym sam phx wystarczy. Każdy z nas jest inny w związku z tym nie możesz sie kierowac naszymi opiniami a jedynie sam sprobowac i ocenia. Jak bedzie mało moze dokupic btb bądź npa do mixa ale imo zrobiłeś zle trzeba było kupić npa troche tansze niż btb ale zawsze możesz zwrócić a tak juz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam, mam pytanie, jutro dostane probke :D hehe wkoncu, juz sie nie moge doczekac jak dostane paczke :D i wlasnie, pewnie dostane ja w czasie pracy, i pewnie odrazu otworze i bede chcial to wyprobowac, czy moge zastowac sobie mala dawke pod sam nos bez uzywania perfum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra luz ;d he, wlasnie jestem po zaaplikowaniu sobie PHX i probki perception ;d hmmm nie wiem czy to placebo czy nie, ale jestem strasznie skolowany, i wydaje mi sie ze powiekszyly mi sie oczy ;d haha, ale ogolnie fajne uczucie, ide zaraz na spotkanie z dziewczyna, zobaczymy co z tego wyniknie :D

aha, PHX wyczuwam jakby lekko walilo moczem, ale ok mam dobre pachnidlo..

 

Dobra juz mi przeszlo, mialem ostry lot, jak po jakiejs dobrej uzywce, ale juz mi wszystko wrocilo do normy, no to teraz lece do laski, jak wroce opisze :D

 

 

 

Wrocilem ! he, duzo do opowiadania, moze mi sie to wszystko tylko wydaje i jest to placebo albo to naprawde dziala ! ale wiecie co, nawet jak to tylko placebo to za takie placebo moge wydawaj te 200 zl co miesiac :D ok, zaczne od siebie, dawka, pojechalem tym patyczkiem od probki pod nosem, broda, za uszami, szyja, pozniej perception pod nos i jablko adama. Pierwsze uczucie, bylem spiety, zdenerwowany troche, i jakis taki skolowany, ale ok po jakiis 15-20 min przeszlo. Wyszedlem na swiezie powietrze i tam sie zaczelo, dostalem kompa w mozg ! heh, spotkalem kolezanke z ktora jestem tylko na czesc, ale dzisiaj jakos tak z sam siebie bez wlasnej woli, zagadalem do niej, mysle ok, chyba nic szczegolnego. Jestem u mojej ex, mimo ze nie chciala mnie widziec to poszedlem, byla na mnie tak strasznie wsciekla i zla ze myslalem ze wogole nie bedzie chciala ze mna rozmawiac, na poczatku tak bylo, zaczynalem powoli sie do niej zblizac zeby powdychala troche fero, powiedziala mi wtedy ze mam strasznie drazniace perfumy, chociaz ze uzylem tych samych to zawsze, to mnie strasznie zdziwilo, i pomyslalem ze przesadzialem i smierdze, ale chyba tak nie bylo, po jakies 15 min, rozgadala sie, krecila kolo mnie caly czas specjalnie w jakis dziwnych pozycjach, wiecie o co chodzi, mowa ciala he :D zawsze byla na mnie napalona ale myslalem ze po tym co nasz zwiazek przeszedl to nic z tego nie wyjdzie, a tu zaskoczenie "moze zostaniesz ogladniemy cos" ;o pomyslalem sobie ze lepiej bedzie jak sie odsune i przyjde innego dnia bez fero. I to chyba tyle, no i jeszcze to ze nie chce mi sie siedziec na du**e ! ide pozniej do knajpy na piwo bo nie usiedze w domu.

To najlepsza uzywka w ktora zainwestowalem ! :) panowie czy wy tez tak mieliscie? prosze o wypowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z kanajpy, heh, bylo milo, nie wiem czy to fero czy tylko sobie nawkrecalem, ale czuje ze mam cos na sobie, pozwala mi to dzialac i daje kopa, prosze o wypowiedz innych czy tez tak mieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, też jak zaczynałem używać fero moje wiadomości do znajomych i na forach były przydługawe.. ;) A tak na poważnie, to nie wszyscy czują kopa. Ja np. czułem ;) Później, gdy ustało myślałem, że nie działa już na mnie ale... działa, bo odstawiając i znów używając da się odczuć różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche sie rozpisalem, ale kurcze to uczucie jest nie do opisania, to trzeba przezyc na wlasnej skorze :D na mnie to np tak dziala, i wiem ze cos w tym jest. Traq widze ze uzywales BTB, po czym lepiej sie czules, BTB czy PHX, bo mysle nad zakupem BTB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zdecydowanie po NPA. BTB wyczuwam naj..nieprzyjemniej, więc używam go najmniej. Zapachy NPA i PHX co prawda też były z początku niemiłe, ale teraz PHX nie czuję a NPA mi się podoba.

 

Potestuj próbkę, jeśli przyniesie dobre efekty to zostań przy PHX. Jeśli nie to możesz wziąć BTB. To raczej indywidualna sprawa co przypasuje bardziej, mi najlepiej przypadło do gustu NPA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, nie wiadomo co jak na mnie zadziala, po PHX i tym perception czulem sie super, ogarnela mnie euforia i bylem pewniejszy siebie, wydaje mi sie ze znajomi tez innaczej reagowali na mnie. Tylko wlasnie, kupie to BTB, nie zadziala i co dalej... 200 zl to jednak jest troche, a gwarancji juz nie mam :D a braciakowi nic nie mowie o fero, im mniej osob wie tym lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepiej jak nikt nie wie, nawet najbardziej zaufany przyjaciel. Mity o feromonach w społeczeństwie krążą ogromne i wg powszechnej opinii to produkty dla ciot dzięki którym mogą się obnosić z tym jak laski im się pchają do łóżka. Ludzie nie mają zielonego pojęcia jak fero działa. Wystarczy że się z kimś pokłócisz albo "tamta zaufana osoba powie innej zaufanej osobie" i masz przewalone w całym swoim otoczeniu, automatycznie wszyscy tracą do ciebie zaufanie bo myślą "a co jak temu mu ufam bo użył feromonów? nie dam się tak!". Najlepiej zachować ten sekret dla siebie.

 

Co do efektów - u mnie wszystkie dają kopa :wink: Oczywiście nie zawsze bo to też zależy od nastroju wyjściowego... Ale jak już się człowiek nauczy jak wykorzystywać możliwości dawane przez fero to pewność siebie jest niesamowita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Twoja wypowiedzia Kruk, dla spoleczenstwa fero to cos mega dziwnego, dla mnie juz nie bo wiem ze dziala :D wstalem rano zaaplikowalem podobna dawke jak wczoraj, tylko mniej PHX i co, mega kop w mozg, nawet kawy odechcialo mi sie pic, heh, dobra jade do pracy, zobaczymy to tam mnie ciekawego spotka :) pozdrawiam

 

 

Dobra, jestem, w pracy nic szczegolnego, i postanowilem ze juz nie bede stosowac takich dawek do pracy bo to sie nie oplaca :D bede dawac tyle aby mnie poklepalo. Dzis kolejny dzien testow, ale juz samo PHX. Czy draznili was wasze ulubione perfumy polaczone z fero? Bo mnie dzisiaj moja mdlila strasznie, chociaz zawsze mi sie podobala i bylo wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za mna 3 dni testowania, chcialem sie podzielic moimi uwagami i zapytac o pare rzeczy. Jak pierwszy raz zaaplikowalem na siebie fero to czulem sie fajnie, moze wkreta bo bylem zajarany strasznie na to ze juz mam :D wczoraj juz nie czulem takiego kopa, ale cos tam dzialalo. Bylem znowu u mojej ex, bylo, hmmm namietnie, ale powstrzymalem sie i odsunalem bo bylo goraco, nie wiem czy tak poprostu na siebie dzialamy czy fero tez cos pokrecilo, mialem na sobie pol kropli PHX i perception. Dzisiaj postanowilem ze do pracy naloze tylko PHX, pol kropli, nie mialem juz takiego kopa do dzialania, rano specjalnie poszedlem zrobic sobie kawe, wiedzialem ze beda tam pracownice, troche pogadalem z nimi, i takie tam, bez rewalacjli ale chyba lepiej niz zwykle. Po pracy, postanowilem ze naloze sobie PHX i perception jak za pierwszym razem, i wiece co, czulem sie o wiele lepiej niz po samym PHX, ale to juz tez nie to co za pierwszym razem, pobudzenie opadlo ale za to stalem sie troche bezczelny, i lepiej sie czule w grupie jak wiem ze mam na sobie fero. Jak myslice, dobry mix PHX z perception? I tak musze jeszcze raz kupic phx bo mi se wylalo bardzo duzo ;/ mam 1/6 fiolki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dzien, juz bez szalu, ale nie do konca. Czy ktos z was po uzyciu fero mial goraca twarz? :D ja mam wrazenie ze caly czas mam rozpalana, czuje sie jakby juz wiosna byla, iiii mam wieksza potrzebe przebywania z kobietami, czuje jakbym otworzyl sie na swiat, chetniej rozmawiam z ludzi. Czy tak wlasnie dzialaja feromony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypieki na twarzy mogą być jednym z efektów ubocznych. Opisywane przez ciebie działanie zaś jest jak najbardziej jednym z efektów działania fero, zwłaszcza na samym początku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm skoro po uzyciu feromonow sa "efekty uboczne" to nie przyszlo wam kiedys na mysl ze te sztuczne fero moga zle wplywac na zdrowie, przeciez wdychamy i nakladamy na siebie chemiczne zwiazki wyprodukowane w laborotoriach. Sa jakies bania o szkodliwsci sztucznych feromonow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm skoro po uzyciu feromonow sa "efekty uboczne" to nie przyszlo wam kiedys na mysl ze te sztuczne fero moga zle wplywac na zdrowie, przeciez wdychamy i nakladamy na siebie chemiczne zwiazki wyprodukowane w laborotoriach. Sa jakies bania o szkodliwsci sztucznych feromonow?

Oprócz tego palimy fajki, pijemy alkohol, wdychamy smog, uzywamy ubrań ze sztucznych materiałów, spozywamy E cos tam w produktach spozywczych itd, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, próbkę. To nie pomogę raczej bo miałem te próbki zaledwie dwie i ciężko porównać. Na saszetce powinno pisać na ile aplikacji starcza. Zrob tak: zależy na ile starcza (chyba na 2 albo 3) to postaraj się wziąć tego 1/2 albo 1/3. To będzie teoretycznie jedna prawidłowa aplikacja. Ale jeśli chcesz użyć tego do miksu to weź tylko połowę z tej dawki czyli 1/4 albo 1/6.

Pamiętaj że im mniej fero tym lepiej. Dasz za dużo to możesz zepsuć tylko imprezę, dasz za mało to efekty pozytywne będą tak czy siak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności