Skocz do zawartości

Feromony: Pierwszy zakup...


men69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;) Planuję rozpocząć podróż do świata feromonów...I mam szczerą nadzieję, że się nie zawiodę. By tak się stało potrzebuję jednak waszej rady przy doborze fero. Będzie to mój pierwszy zakup... Feromony będę używał na co dzień (uczelnia itp.). Czego oczekuję? Zwiększenie zainteresowania moją osobą, przyciąganie kobiet, ich uwagi, oraz pozytywny "kop" emocjonalny, zwiększenie pewności siebie. Zdaję sobie sprawę, że "wszystkomające" to są tylko telefony w pewnej sieci...ale może coś się znajdzie;) Przeglądnąłem już sporo podobnych tematów, jednak różnorodność potrzeb i opinii dość skutecznie mąci mi w głowie...Co więc wybrać? BTB czy może Chikarę? NPA? Czy może mieszankę BTB lub Chikary z próbką Pheromaxu? Liczę na Waszą pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względów finansowych będę musiał jednak chyba wybrać pomiędzy:

1. BTB + Pheromax 1ml

a

2. Chikara

 

NPA+Pheromax? Nie mam praktycznie żadnego doświadczenia jeśli chodzi o fero, ale czy to nie będzie zbyt silna mieszanka jak na codzienne użycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze myślisz, i zupełnie nie dla twoich zastosowań. Tak jak pisałem. BTB + PHX. BTB na codzień a jak będziesz chciał kopa albo trafi się miłe, żeńskie towarzystwo to się wspomożesz połową kropelki phx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jestem jednak trochę zdziwiony - Spodziewałem się, że Chikara jest lepsza od BTB (15ml vs 10ml, wyższe stężenie 0.667 vs 0,04...), ba! nawet w swoim rankingu Kruk stawiasz Chikarę wyżej...Na czym polega więc wyższość BTB? Są bardziej uniwersalne, służą równie dobrze w "socjalu" co w uwodzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTB podkreślają również w uwodzeniu, ale dla mnie Chikara stoi wyżej głównie z uwagi na zapach. Poza tym biorę też pod uwagę możliwości mixowania, Chikara fajnie się miksuje z mocniejszymi fero... W sumie nie próbowałem jeszcze mixu Chikara + NPA. Podsunąłeś mi pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności