Skocz do zawartości

Prosba o pomoc w okresleniu oryginalnosci NPA


roomak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób które kupowały NPA. Czy fiolka przychodzi z pudełkiem? Czy ktoś by był na tyle uprzejmy(jezeli posiada pudelko) o foto tego pudełka.

Zamowiłem z jednej firmy NPA a dostałem PA tzn bez słowa NEW. Bez pudełka etykieta opisana inna czcionką a instrukcja wydrukowana na papierze A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które kupowały NPA. Czy fiolka przychodzi z pudełkiem? Czy ktoś by był na tyle uprzejmy(jezeli posiada pudelko) o foto tego pudełka.

Zamowiłem z jednej firmy NPA a dostałem PA tzn bez słowa NEW. Bez pudełka etykieta opisana inna czcionką a instrukcja wydrukowana na papierze A4.

 

Heh nie bylo zadnego opakowania jak wspominal traq. Na allegro slyszalem tez ze w babelkach jest zazwyczaj a jezeli masz sama naklejke PA i jakies pudelko z kartka a4 to moim zdaniem moze to byc bog wie co :D np mogli Ci rozcienczyc albo dac zupelnie cos innego a opisac jak npa. Ile wydales za ten specyfik? Nie bardziej oplacalo sie zamowic tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem z feromony.pl i też takie dostałem. Flakonik zupełnie niepodobny do tych na stronie a na etykiecie napisane Pheromone Additive inną czcionką. Napisałem w tej sprawie do feromony.pl i dostałem odpowiedź, że niemożliwe jest, żebym dostał inny produkt niż npa. Tak on teraz wygląda. A jak się przyjrzysz to w tle za tym napisem Pheromone Additive widać takie duże litery NPA albo NEW, już nie pamietam. Pudełka oczywiście nie ma :) A instrukcje na papierze a4... Więc wychodzi na to ze wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Stanach więc niemogłem zamowic z feromony.pl

Sprzedawca odpisał mi że to jest nowa wersja produktu i już nie sprzedają "starego" NPA. Troche dziwne, ale kruk ma to samo to przynajmniej wiem ze nie zrobili tego u siebie w kuchni. A faktycznie na etykiecie jest prawie nie widoczne NPA. No nic. Czas wiec wyprobowac śmierdziela.

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności