Skocz do zawartości

Uwiodę tego jedynego ? Jeśli tak to co na początek?


lilith

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Chciałabym zacząć "przygodę" z feromonami, ale szczerze nie mam pojęcia od czego zacząć. Trochę poczytałam to tu to tam i z tego co zdążyłam zauważyć, każdy jest inny ( na inną okazję, do czegoś innego?). Mam 23 latka i taki problem, że zakochałam się w koledze, spotykamy się ok raz w tygodniu(on jest w moim wieku, jeżeli wiek ma tutaj jakiekolwiek znaczenie). Szczerze nie wiem czy traktuje mnie tylko jak koleżankę czy coś więcej, czy może sam nie wie czego chce, ponieważ było kilka dwuznacznych sytuacji. Czasem wydaje mi się, że jest nieśmiały jeśli chodzi o mnie a czasem niestety, że widzi we mnie kumpelkę. Sygnały jakieś daje, lecz nie zawsze. To tak po krótce o nim, bo nie o to chciałam pytać. Nie wiem jak go zdobyć, więc chcę sięgnąć po feromony. W związku z tym moje pytanie brzmi: Jakie będą dla mnie najlepsze? Od czego mam zacząć?

Nie chciałabym wyrzucić kasy w błoto. Czytałam już, że feromony to tylko dodatek i dobrze bo problemów z facetami nie mam(pchają się drzwiami i oknami nawet :shock: ), co znaczy, że wszystko ze mną ok. Niestety co do mojego wybranka hmm... Nie wiem jak go podejść. Nie chcę też być natrętna i nie chcę wyjść na idiotkę dając wyraźne, dobitne sygnały jeżeli okazałoby się, że jestem kumpelą. Muszę go zdobyć ( jestem w desperacji już chyba). Proszę o pomoc. Większość z Was pewnie używa feromonów i zna się na tym dobrze.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup na początek próbkę Phx Jest najbardziej zachwalany Wystarczy zamoczyć 4-6 razy patyczek i użyć np na włosy ,szyję, nadgarstki ,za uszami Możesz wszystko wsmarowac w jedno miejsce lub we wszystkie Zacznij od 4 zamoczeń patyczka jeśli tak ważne jest szybkie działanie to lepiej nie przesadzić aby się chłopak nie spłoszył smrodkiem przedawkowania lub nie zmusiła do ucieczki go jego podświadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie kupowanie próbek na początek jest bardziej ryzykowne niż pełnowartościowych produktów. Dlaczego? Ano dlatego, że na próbki nie ma gwarancji... a gwarancja dotyczy tylko pierwszego zakupu. Kolejne zamówienia jej nie podlegają, w związku z czym jeśli "zmarnuje" się pierwszy zakup na próbkę i nic z tego nie będzie to następnym razem kupując nawet co innego ryzykujemy.

 

Dlaczego ryzyko? Bo nie ma reguły, niektórym bardziej podpasuje BTB, innym PHX, innym jeszcze NPA a niektórym mixy dwóch ;)

Dlatego można za pierwszym razem kupić pełną buteleczkę jakichś feromonów a jak się nie uda to otrzymać zwrot 100% i spróbować czegoś innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ci sie uda, te feromony serio działają...

to mnie czasem az przeraża lol !!!

 

powodzenia!!! też mam podobny przypadek co ty, z tego co czytam. Kolega, super fajny i brakuje tego kopa na rozkręcenie większej hecy :)

 

 

to uwazaj żeby feromony na odpowiedniego kolesia zadziałały! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to mi sie ten koleś juz przestaje podobać.......... lol :P

Ale działają, np. dziś mój zwykły kolega w przypływie impuslu na wykładzie kładł mi ręce na kolana, że niby chce sprawdzić reakcje- tak się tłumaczył :?: ale ciągle mnie zaczepiał i generalnie śledził wzrokiem i wygłupialismy się :) a to nie jest u mnie aż tak normalne, bo jestem generalnie osobą poważną i nie aż tak szaloną :P żeby sie macać tak se...

Albo na imprezie sam do mnie podszedł pewien chłopak z USA i zaczał podrywać niby tak na luzie, po 5 minutach odkleić go ode mnie nie można było :P a ja się tylko śmiałam jak mi mówił , że niesamowicie pachnę i straaaasznie napalony hehe...

Poza tym widzę pozytywniejsze reakcje na moją osobę, bo nie jestem z Polski i mam troche problemy żeby tu zatrybić ..... ludzie są trochę uprzedzeni, chociaż ich bardzo lubie i chce mieszkać w tym kraju to i tak spotykam się z zazdrością jakąś dziwną i niechęcią ze strony chłopaków i dziewczyn (ale bardziej dziewczyn) i mimo najlepszych chęci i nastawienia - bywa mi cieżko. Poza tym żeby mieć dobry humor trzeba też się czymś pozytywnym ładować, a o to troche ciężko.

Ja używam coś innego niż tu na forum inni użytkownicy feromonów, ale z tego co opisujecie to bardzo podobne (jeśli nie te same) objawy występują - poprawa własnego nastroju, lepsze nastawienie, przyciaganie do siebie facetów, itd.

 

Idz na całość!! moze PHX ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Jestem nowa na forum, jak też i dopiero od niedawna zaczęłam stosować feromony. Mam podobny problem jak autorka tematu - chcę zdobyć serce kolegi z pracy. Choć nie jestem jakąś straszną raszplą, a nawet wręcz przeciwnie - sporo osób mówi mi, że jestem ładna i fajna, mężczyźni się za mną czasem oglądają, ten jeden na którym mi zależy ma mnie gdzieś. No może nie całkiem, lubi mnie, świetnie się nam współpracuje, ale widzi we mnie tylko koleżankę :( A ja nie mam odwagi zadziałać bardziej zdecydowanie (parę lat temu dostałam od niego kosza, no i nie chcę po raz kolejny, poza tym prawdopodobnie z kimś się spotyka...).

Gdy trafiłam na feromony.pl pomyślałam - w sumie czemu by nie spróbować? Zamówiłam BTB i próbkę Pheromax.

Moje dotychczasowe obserwacje:

BTB - działa chyba przede wszystkim na mnie - mam więcej energii, optymizmu. Możliwe, że zadziałało na jednego poznanego niedawno kolegę - był mną wyraźnie zainteresowany, wesoło nam się rozmawiało, czułam się jak po paru piwach (wesołość, rozkojarzenie), wymieniliśmy się nrami telefonów. Ale też niewykluczone, że to zadziałał mój urok ;)

Na tego jedynego - chyba nie działa, albo też zdążyło wywietrzeć zanim udało mi się znaleźć w jego pobliżu (dawka była 2 krople, dzień upalny, aktywność fizyczna wysoka...)

Phx użyłam dziś po raz pierwszy - rano przejechałam po szyi raz patyczkiem. W drodze bez nadzwyczajnych wydarzeń, może poza jednym: trzymałam się uchwytu u góry i jeden gościu stanął centralnie pod tym uchwytem aż musiałam cofnąć rękę, żeby nie dotykać jego głowy (na nadgarstku też miałam śladowe ilości). W pracy - niestety brak zmian w zachowaniu "obiektu" :( Po południu ponowiłam aplikację (tym razem już w pracy, aby nie zdążyło za wcześnie wywietrzeć), ale dalej bez zmian. No chyba, że coś poczuł, ale nie dał po sobie tego poznać.

 

Może dawka za mała? Albo potrzeba więcej czasu? Albo powinnam połączyć BTB i PHX? Może nie powinnam się wypowiadać po tak krótkim czasie stosowania, ale po prostu chciałam się komuś wyżalić...

 

Za wszelkie sugestie będę wdzięczna, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Z nimi myśli innych ludzi są ponoć bardziej przychylne niż bez ;)

Mogąc czytać w myślach facetów wiedziałabyś dojkładnie jak się wobec nich zachowywać, co robić, czego nie robić, co powiedzieć temu, który Ci się podoba, tudzież dowiedzieć się z jego mysli, że np. Ty jemu również lub Ty jemu w ogóle nie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Z nimi myśli innych ludzi są ponoć bardziej przychylne niż bez ;)

Mogąc czytać w myślach facetów wiedziałabyś dojkładnie jak się wobec nich zachowywać, co robić, czego nie robić, co powiedzieć temu, który Ci się podoba, tudzież dowiedzieć się z jego mysli, że np. Ty jemu również lub Ty jemu w ogóle nie... 8)

No właśnie. A fero po to, by tych myślących "ale fajna dziewczyna" było więcej niz tych obojętnych ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Z nimi myśli innych ludzi są ponoć bardziej przychylne niż bez ;)

Mogąc czytać w myślach facetów wiedziałabyś dojkładnie jak się wobec nich zachowywać, co robić, czego nie robić, co powiedzieć temu, który Ci się podoba, tudzież dowiedzieć się z jego mysli, że np. Ty jemu również lub Ty jemu w ogóle nie... 8)

No właśnie. A fero po to, by tych myślących "ale fajna dziewczyna" było więcej niz tych obojętnych ;)

1. Trochę sztucznie wygenerowanych.

2. Po co się zajmować sztucznymi, skoro jest sporo naturalnych, tylko nie zdajemy sobie sprawy?

3. Aż tak bardzo w siebie nie wierzysz?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności