Skocz do zawartości

Pierwsze ferro,z czym sie to je?


zyg552

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem tutaj pierwszy raz,poczytalem troszke stronek i dokladnie nie wiem o co chodzi z tymi feromonami.Które są lepsze:bezwonne czy perfumowane?Ktore ja mam kupic tzn(feromony dla mezczyzn to dla mezczyzn czy ferro dla kobiet ktore chca usidlic mezczyzn)?

Chcialbym cos mocnego,jestes raczej spokojny i niesmialy.Bardzo podoba mi sie kobieta ze stacji benzynowej,ale raczej nie umiem sie odezwac,a glos mi drży jak cos wydukam.Bardzo chcialbym cos pewnego!Czy mozna je mieszac z normalnymi perfumami i jak je stosowac?Jestem zielony w tych sprawach.Czy jest mozliwość wysyłki za granicę?Bardzo Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry stary, ale zawiedziesz się. Feromony nie mają, żadnych magicznych właściwości. Laska nie rzuci się na ciebie lub nie zaproponuje Ci randki bo będziesz pachniał(śmierdział) feromonami. Tak, śmierdział. Feromony walą niemiłosiernie.

Co najwyżej, jeżeli użyjesz właściwej dla siebie dawki i przez chwile staniesz się atrakcyjny(męski) dla laski, to ona się do ciebie uśmiechnie. Co wtedy zrobisz jeżeli jesteś tak bardzo nieśmiały?

Najpierw zwalcz tą nieśmiałość. Zacznij robić coś co pozwoli ci się dobrze czuć we własnej skórze. Zacznij uprawiać sport, najlepiej ekstremalny. Skocz ze spadochronem w lokalnym aeroklubie.

Kup książkę "GRA"-Neil Strauss otworzy Ci oczy na pewne sprawy.

 

Wracając do feromonów to ich działanie jest subtelne i dalej nie jestem pewny ile w tym to placebo.

Tym bardziej, że działanie fero nie zostało potwierdzone naukowo poza jakimiś tam niepewnymi obserwacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja tez jestm nowy w sprawach fero ale zanim kupilem fero to zwiedziłem pare forum i uswiadomiłem sobie ze fero samo nic nie zrobi ono nie spowoduje ze ta kobieta ze stacji sama cie zarwie gdy podejdziesz do kasy ono moze spowodowac tylko to ze gdy do niej zagadasz to Ci nie odmowi i beda szanse na spotkanie jestem takiego zdania i tylko tyle oczekuje od fero ale tez zaczynam wiec nie chce dawac zadnych rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze myślisz beton, właśnie o to w fero chodzi. Ludzie cie lepiej odbierają ale nadal mają wolną wolę i ZDROWIE PSYCHICZNE. Bo moim zdainem jakby ktoś się na mnie nagle rzucał z uściskami i proponował mi na ulicy seks za darmo (a tego wydaje się niektórzy oczekują po feromonach) to to nie byłby objaw zdrowia psychicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyg552 jakim paliwem jest napedzane twoje auto? jesli na gaz masz ułatwiona sytuacje bo dostajesz od losu całe 60 sekund 1v1 w czasie gdy owa laska bedzie napełniac ci zbiornik, bez kolezanek (kolegow raczej nie licze bo ich twoja smialosc zaskoczy) ze zmiany tej dziewczyny wiec nie zostaniesz wysmiany przez jej otoczenie, kwestia nr2 w razie porazki po prostu zmienisz stacje, a jak masz zagadac to se juz sam wymysl, albo daj mi 50 zeta to ci podam na tacy ;p

bylbym zapomnial jak nie masz auta na gaz to pozycz od jakiegos kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności