Skocz do zawartości

ponoć z boku więcej się widzi...


MkKim22

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty chłopie gadasz, gość zachował się jak gnojek, tacy ludzie nie zasługują na ciągłe dawanie im szans... Wiesz czemu tyle kobiet jest nieszczęśliwych? Bo godzą się na życie z takimi sukinsynami i wierzą, że "to już był naprawdę ostatni raz". Tacy goście dosłownie wyprowadzają mnie z równowagi bo bawią się uczuciami innych a zabierają dziewczyny tym co wiedzą jak traktować je z szacunkiem. Niech takich życie trochę pokopie to się może nauczą co to znaczy "być z kimś" i patologii będzie mniej!!! Bardzo dobrze zrobiłaś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ,widze ze dobrze sie znacie na komp ,a ja mam problem otoz moje konto na nk odwiedza pewna osoba niestety po kryjomu czyli nie zostawia sladu chodzi mi o to czy mozna namierzyc te osobe ,czy jest program ktory pokaze mi kto mnie odwiedzil ,jesli ktos moze mi cos w tej kwestii podpowiedziec -bede wdzieczna

 

a teraz zeby nie bylo ze nie to forum :D ; czy ktos ma jakies doswiadczenie z nowym PHX z oksytocyna czy efekty sa zadowalajace ,moze sie ktos wypowiedziec ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ,widze ze dobrze sie znacie na komp ,a ja mam problem otoz moje konto na nk odwiedza pewna osoba niestety po kryjomu czyli nie zostawia sladu chodzi mi o to czy mozna namierzyc te osobe ,czy jest program ktory pokaze mi kto mnie odwiedzil ,jesli ktos moze mi cos w tej kwestii podpowiedziec -bede wdzieczna

Skoro nie zostawia sladu, to skad ta pewnosc, ze odwiedza? Jesli ma wylaczona usluge "gosci" to nie widzi kto go odwiedzil ani nikt inny nie widzi odwiedzin tej osoby. Rozumiem, ze kobiecy instynkt ? ;)

a teraz zeby nie bylo ze nie to forum :D ; czy ktos ma jakies doswiadczenie z nowym PHX z oksytocyna czy efekty sa zadowalajace ,moze sie ktos wypowiedziec ? :roll:

Znajdz temat lub jesli nie ma to zaloz nowy, nie ma sensu robic smietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem na pewno ze odwiedza moj profil pewna kobieta ,to nie tylko instynkt ale rowiez pewosc nie chce jej zablokowac mam swoje powody ale chce wiedziec kiedy to robi abym i ja mogla wykonac pewne ruchy jesli mozesz mi pomoc to napisze Ci na pw dlaczego

dla mnie to bardzo wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem na pewno ze odwiedza moj profil pewna kobieta ,to nie tylko instynkt ale rowiez pewosc nie chce jej zablokowac mam swoje powody ale chce wiedziec kiedy to robi abym i ja mogla wykonac pewne ruchy jesli mozesz mi pomoc to napisze Ci na pw dlaczego

dla mnie to bardzo wazne

 

Jezeli odwiedza Cie a Ty nie widzisz to pewnie wylacza w opcjach mozliwosc zobaczenia kogo profile podgladala i tyle. Nie ma opcji zeby to obejsc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klania sie umiejetnosc czytania ze zrozumieniem ,napisalam ze mam pewnosc a wiec chyba z czegos sie ona wziela i nie chodzi tu o instynkt ,a zlikwidowac to najlepiej internet ,przeciez glupi ludzie laza po roznych forach ,jak tak mozna :shock: a Ty co tu robisz to tez forum gdzie ludzie wymieniaja sie informacjami a niektorzy nie daj Boze sie zaprzyjazniaja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia chyba nie myślisz, ze jesteś w stanie poczuć coś do człowieka, którego post właśnie czytasz, odczuwając przy tym zaufanie i poczucie stabilności, wiedząc że to ten którego szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez nie o to chodzi ,nie wiem jak wy ale ja nk traktuje jako miejsce gdzie czasami moge popisac z dawno nie widzianymi przyjaciolmi czy znajomymi a wiec dokladnie tak jak mieli na mysli zalozyciele ,zdaje sobie sprawe ze wiele osob wlazi tam w innym celu zreszta przykladem ta pani o ktorej pisalam wczesniej ,ona przynajmniej do mnie zaglada tylko po to aby sie nakrecic i mojemu bylemu umilic zycie :shock: widac ciagle jestem dla niej zagrozeniem :lol: ale to jej problem a nie moj :twisted: jesli jednak robi cos co chociaz w minimalnym stopniu dotyczy mnie to chce miec nad tym kontrole ,jesli farjestad nie lubi tego typu miejsc to niech tam nie zaglada ,ale nie moze zabronic tego innym ,nie wszystkim musi podobac sie to samo a juz na pewno nie jeden zlapalby sie za glowe wiedzac ze istnieje takie miejsce jak to forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności