Skocz do zawartości

Nie łudzcie sie, sciema.


wotek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak ogółem od poczatku stycznia zacząłem sie bawic z fero, zakupiłem probke pheromaxu, the edge i jeszcze cos tam bylo.

Ogółem stosowałem wszelkie możliwe kombinacje, zachwywalem sie tak samo jak do tej pory i co? Wniosek jest taki zadnych dodatkowych reakcji ze stony ludzi(a to, ze wy je zauwazacie to po prostu sobie to wmawiacie), ogolem nic to nie daje jedna wielka sciema kasa w bloto, za te pieniadze moglem miec porzadny melanz ale coz przynajmniej teraz wiem, ze to nic nie daje. Nie piszcie, ze nie umiem stosowac, bo wszystko było dobrze zrobione;) Nie bede juz tego stosowal jak ktos chce to moge odsprzedac.

pozdro dla naiwnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak ogółem od poczatku stycznia zacząłem sie bawic z fero, zakupiłem probke pheromaxu, the edge i jeszcze cos tam bylo.

Ogółem stosowałem wszelkie możliwe kombinacje, zachwywalem sie tak samo jak do tej pory i co? Wniosek jest taki zadnych dodatkowych reakcji ze stony ludzi(a to, ze wy je zauwazacie to po prostu sobie to wmawiacie), ogolem nic to nie daje jedna wielka sciema kasa w bloto, za te pieniadze moglem miec porzadny melanz ale coz przynajmniej teraz wiem, ze to nic nie daje. Nie piszcie, ze nie umiem stosowac, bo wszystko było dobrze zrobione;) Nie bede juz tego stosowal jak ktos chce to moge odsprzedac.

pozdro dla naiwnych

 

Moze zbyt duzo oczekiwales, skoro to sciema to mysli ze wiekszosc ludzi ktora sie tutaj wypowiada to sobie to wmawia? Raczej nie sadze, nikt tu nie bedzie Cie teraz podnosil na duchu ze mogles cos zle uzywac skoro sie zarzekasz ze tak bylo. Nie nam to kontrolowac i nie nam to oceniac. Nikt Cie do tego nie zmusza, owszem masz prawo do wyrazania wlasnej opini ale jakbys poswiecil chwile uwagi na poczytanie paru tematow to bys wiedzial ze the edge slabo raczej dziala na wiekszosc. Czasem dobranie dawki trwa znacznie dluzej niz Ci sie wydaje, no ale skoro postanawiasz nas juz opuscic nie licz ze ktos bedzie plakal. Adijos

 

Btw pierwszy post tak swoja droga, czyzby konkurencja znow sie przebudzila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się również wasze myślenie, otóż gdy ktoś napsze prawde o feromonach, ze nie działaja, ze sa bleee itp. zaraz zwalacie wine, ze to konkurencja kurde chłopie możesz sobie tak myśleć czy wy jesteście tak ślepo wpatrzeni w te feromony? Piszesz, ze the edge jest słaby, mam rozumiec przez to, ze 120 zł wydane na to coś to tak jabym kupił kilka mililitrow potu z alkholem(strasznie smierdzi), ponoc pheromax jest znakomity rowniez to mam i tez nie dziala

 

Czy ktos moze z reka na sercu powiedziec, ze tak pheromony dzialaja 100% procentowo tak jak jest napisane na ulotce?

Tylko niech tego niepisze ktos ze strony, bo podejrzanie forum polaczone jest ze strona sprzedawcy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się również wasze myślenie, otóż gdy ktoś napsze prawde o feromonach, ze nie działaja, ze sa bleee itp. zaraz zwalacie wine, ze to konkurencja kurde chłopie możesz sobie tak myśleć czy wy jesteście tak ślepo wpatrzeni w te feromony? Piszesz, ze the edge jest słaby, mam rozumiec przez to, ze 120 zł wydane na to coś to tak jabym kupił kilka mililitrow potu z alkholem(strasznie smierdzi), ponoc pheromax jest znakomity rowniez to mam i tez nie dziala

 

Czy ktos moze z reka na sercu powiedziec, ze tak pheromony dzialaja 100% procentowo tak jak jest napisane na ulotce?

Tylko niech tego niepisze ktos ze strony, bo podejrzanie forum polaczone jest ze strona sprzedawcy:D

 

I znow sie mylisz albo Twoje zdolnosci nadinterpretacyjne przewyzszaja mnichow. Aluzja dotyczaca konkurencji w domysle znaczyla ze bywalo juz setki przypadkow gdzie ktos sie rejestrowal mowil ze wszystko ble badz tez sie rejestrowal i zachwalal tylko Swoje. Bywaja moze i tacy ktorzy jak Ty sa slepo wpatrzeni w feromony i mysla ze skoro wydali 120zl na the edge (zapachowe npa o mniejszym stezeniu) to wystarczy ze go uzyja a wszystkie laski beda za nim latac, ba nawet nie trzeba sie odzywac bo po co? Pisze ze the edge jest slaby dla mnie i paru innych osob ktore po samych probkach nie widzialy zadnych efektow a co dopiero po normalnym produkcie, zawsze mogles kupic cos innego ale jak ktos woli strzelac w ciemno to pozniej nie dziw sie ze produkt nie spelnia oczekiwan - jezeli sa one nawet widocznie przesadzone. Kazdy feromon produkt znajduje swojego odbiorce, juz nieraz ktos to podkreslal. To ze phx nie jest dobry dla Ciebie to nie znaczy ze dla kogos innego tez nie, jakbys zauwazyl bylo sporo pozytywnych opini o nim jak nie tu to na zagranicznych stronach. Nie korzystales z innych wiec nie wiesz jakie efekty by CI przyniosly, zreszta jakbys zauwazyl wiekszosc ludzi ktorzy sie tutaj wypowiadaja wspominaja o subiektywnych odczuciach bo bylo juz to kiedys podkreslone to tylko dodatek do Ciebie i Twojej osobowosci - ostatnim czasy nawet ktos pisal ze psiknal sie w domu i nie zauwazyl reakcji, moze nie w sensie dokladnym ale podobnie bylo rowniez u Ciebie? Nie pamietam co pisalo w ulotce, jakkolwiek jezeli nie jestes wyczulony na zmiany otoczenia w sposob bardzo lekki badz tez mniejszy tylko oczekujesz nie wiadomo jakich skutkow oraz zachowan ze stron czy to ludzi czy plci przeciwnych nie jest wcale dziwiace ze tak wszystko negujesz. Skoro byl to Twoj pierwszy zakup to wydaje mi sie ze mogles zwrocic the edge i byloby po krzyku. Tyle w tym temacie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie to bardzo często zauwazyłem w klubach , że laski tańczą wokół mnie , nawet jeśli jest dużo miejsca na parkiecie to zawsze jestem przez nie otoczony . Problem polega na tym ,że one czują się świetnie tylko nie zawsze chcą ze mną tańczyć a jak je podrywam to nie zawsze kończy się to dostaniem nr telefonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam problemow z podrywaniem lasek na disco, jak zwykle jestesmy na disco kilka piw oblukanie towaru i wbitka na parkiet i tak do rana, ale chcialem zobaczyc czy beda jakies super ekstra efekty ale jest tak jak bylo kiedys czyli dobrze, nie wiem moze nie potrzebuje feromonow tych sztucznych?

za to co do przedawkowania zgadzam sie w sylwestra jak juz bylem mocno podpity za duzo tego wylalem na siebie pol godziny wczesniej szedlem w najlepsze z laska, po aplikacji centralnie odpychala mnie(pierwszy raz w zyciu sie z tym spotkalem bylem w szoku)

 

do kolegi messt widac, ze jestes od "nich":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wotek - żałosne.

 

od poczatku stycznia zacząłem sie bawic z fero
to, ze wy je zauwazacie to po prostu sobie to wmawiacie
ogolem nic to nie daje jedna wielka sciema kasa w bloto, za te pieniadze moglem miec porzadny melanz
Nie piszcie, ze nie umiem stosowac, bo wszystko było dobrze zrobione;)
pozdro dla naiwnych
gdy ktoś napsze prawde o feromonach, ze nie działaja, ze sa bleee itp. zaraz zwalacie wine, ze to konkurencja
chcialem zobaczyc czy beda jakies super ekstra efekty
do kolegi messt widac, ze jestes od "nich"

az się odpisywać nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kolegi messt widac, ze jestes od "nich":D

 

Myślę że skoro jesteś tak zawzięcie przekonany i anty. To dalsza konwersacja z Tobą na podobnym szczeblu nie przyniesie żadnej korzyści zarówno Tobie jak i mi. Jeżeli się już dowartościowałeś to udzielam pozwolenia na opuszczenie lokalu, jeżeli jednak nadal masz jakieś braki - to śmiało ulżyj sobie może będzie jeszcze okazja by się z Ciebie pośmiać(czego to nie lubię robić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka patologia z was ludzie

Ejj ludzie normalnie szukajacy odpowiedzi co macie zrobic z wolna kasa.

a/kupic feromony

b/pojsc w weekend sie niezle bawic bez fero i byc soba

c/wypic zdrowie za idotow ktorzy to kupuja

 

opowiedzcie sobie sami

 

pozdro dla ulomnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba a raczej na pewno cie zgasili wotek, bo takie przechwałki "nigdy nie przegrałem" "zawsze mam najlepsze laski " to dla dzieci, jest jeszcze takie cos jak ja to nazywam czynnikiem X, czyli 1wielka niewiadoma, to powoduje ze dream teamy wygrywajace wszystko co mozliwe nie istnieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka patologia z was ludzie

Ejj ludzie normalnie szukajacy odpowiedzi co macie zrobic z wolna kasa.

a/kupic feromony

b/pojsc w weekend sie niezle bawic bez fero i byc soba

c/wypic zdrowie za idotow ktorzy to kupuja

 

opowiedzcie sobie sami

 

pozdro dla ulomnych

 

Zbyt mało dosadnie dałem Ci do zrozumienia że jeżeli nie chcesz przebywać w tym towarzystwie to nie musisz się udzielać ani tutaj przebywać? Czy może Twój mózg jest zbyt mały żeby ogarnąć ten temat? Nie pasuje Ci to nie używaj fero już Ci to powiedziałem. Nie musiałeś się uciekać do zachowań w stylu "mam to.. mam tamto..." bo to na poziomie podstawówki. Myślę że w tym wypadku czas powstać zabrać zabawki i iść szukać kolegów do zabawy gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla ulomnych

Nie kulturalnie pozdrawiać samego siebie, w towarzystwie jesteś :twisted:

Współczuje, bo albo jesteś 13 latkiem albo zatrzymałeś się w wieku 13 lat rozwijać o czym świadczy poziom tych Twoich wypocin.

 

Nie zamierzam wdawać się w dyskusje, bo głupiec najpierw sprowadzi do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem - jak to ktoś mądry kiedyś powiedział. Koledzy, dajcie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni post obiecuje'

Dlaczego macie takie negatywne podejscie do osob ktore pisze feromony nie dzialaja, czy ja sie jasno nie wyrazilem ponad 200 zł zapłaciłem za te feromony to nie sa male pieniadze wiec jakis efekt powinien byc tak?

Myślałem., ze otrzymam jakies konkretne odpowidzi jednak zachowujecie sie strasznie dziwnie, uzywacie pseudo intelektualnego jezyka by mnie nim zgasic tak?

Najlepiej napisac glupi 13 latek z konkurencji wygaduje glupoty, naprawe jestem pod wrazeniem waszego profesjonalizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni post obiecuje'

Dlaczego macie takie negatywne podejscie do osob ktore pisze feromony nie dzialaja, czy ja sie jasno nie wyrazilem ponad 200 zł zapłaciłem za te feromony to nie sa male pieniadze wiec jakis efekt powinien byc tak?

Myślałem., ze otrzymam jakies konkretne odpowidzi jednak zachowujecie sie strasznie dziwnie, uzywacie pseudo intelektualnego jezyka by mnie nim zgasic tak?

Najlepiej napisac glupi 13 latek z konkurencji wygaduje glupoty, naprawe jestem pod wrazeniem waszego profesjonalizmu

 

Widze ze w dalszym ciagu nic do Ciebie chlopczyku nie trafia, ja nie wiem czy Ty masz klapki na oczach czy po prostu robisz to specjalnie? Kazdy z nas to dobrowolny uzytkownik fero a nie ktos z administracji feromony.pl/ Jezeli nadal nie zrozumiales co mialem pod pojeciem konkurencji to radze przeczytac pare razy post powyzej a wtedy dopiero dalej ciagnac temat. Idzmy dalej, nikt tu nie jest negatywnie nastawiony do osob ktore pisza ze feromony nie dzialaja - prawda jest prosta, phx dzialal moze slabo a moze w ogole na Ciebie. Nie wiesz jak inne fero by na Ciebie zadzialalo a moze nadal nie masz pojecia ze dzialalo - juz o wygurowanych wymaganach rowniez wspominalem. Fakt wydales 200zl ale z tego co pamietam przysluguje Ci prawo gwarancji i zwrotu. W takim razie czemu z niego nie skorzystales, i za przeproszeniem wyrazasz tutaj swoje zale bo inaczej tego nazwac nie mozna. Odpowiedzi konkretne otrzymales jednak jezeli nie potrafisz ich zrozumiec, badz tez domyslec sie o co chodzilo no to przepraszam bardzo nie jest to nasz problem. Zwykle slowa do Ciebie nie trafialy wiec staralem sie to wyjasnic bardziej po chlopsku ale widze ze i do Ciebie nie trafia. Sprawiasz wrazenie 13 latka badz 10 latka, i pozniej nie dziw sie ze takie wrazenie pozostanie na zawsze u innych. Mam nadzieje ze juz tutaj nie wejdziesz i nie bedziesz nadal wykłócał sie o swoje mimo ze nie masz zadnych racji. Przemysl jeszcze raz temat i jezeli znajdziesz jeszcze cos konstruktywnego to sie udziel

 

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżę :rotfl: :lol: dobranocka się skończyła a moderatora jak nie było tak nie będzie... Ktoś by musiał w końcu zapanować nad tym śmietnikiem ;p

 

// oto i jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak wszyscy atakujecie Wotka? Kazdy ma prawo do wyrazania swojej opiniii na tym forum, nawet tej negatywnej o feromonach.

 

Wotek - staje po twojej stronie gdyz, uwazam ze nie napisales nic zlego i ja osobiscie uwazam ze tez sciema z tymi feromonami jedak... uzywam prawie rok wiec mialem duzo okazji sie przekonac jak(czy) dziala PHX...

 

P.S nie jestem od 'nich'.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak wszyscy atakujecie Wotka? Kazdy ma prawo do wyrazania swojej opiniii na tym forum, nawet tej negatywnej o feromonach.

 

Wotek - staje po twojej stronie gdyz, uwazam ze nie napisales nic zlego i ja osobiscie uwazam ze tez sciema z tymi feromonami jedak... uzywam prawie rok wiec mialem duzo okazji sie przekonac jak(czy) dziala PHX...

 

P.S nie jestem od 'nich'.

pozdro

 

Nikt go nie atakuje, ja nie wiem czy ludzie naprawde maja problem z czytaniem ? Piszemy tylko w skrocie : jak mu sie nie podoba nie musi uzywac; to ze wydal 200zl nie znaczy ze teraz bedzie kasanowa; nie musi z nami tutaj siedziec i posadzac nas o to ze jestesmy z ekipy feromony.pl. Nie wiem ile razy to jeszcze razy trzeba podkreslic badz wyjasnic w roznych jezykach. Glownym tematem moich wypowiedzi bylo to, ze jak phx nie dzialal na niego to nie znaczy ze nie bedzie dzialal na innych jako ze sie poddal i nie zwrocil produktow to teraz ma zal glownie do nas ze udajemy ze to na Nas dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tester18

Chodzi o to że ten człowiek wszedł do nas na forum i w pierwszym poście zdążył nas wszystkich obrazić zanim w ogóle mu ktokolwiek odpisał. Nie poświęcił czasu żeby nawet przeczytać i zrozumieć ulotkę dołączoną do produktu (chodzi mi tu szczególnie o cytaty typu "chciałem zobaczyć czy będą jakieś super ekstra efekty" oraz "zacząłem na początku stycznia" - czy można się nauczyć korzystania z feromonów w 3-4 tygodnie? Moim zdaniem to oczywiste że NIE, zwłaszcza jeśli prezentuje się poziom intelektualny jak w/w użytkownik ale tu już mogę go obrazić a celowo chcę żeby ten post był obiektywny). Jego miesięczne doświadczenia przedstawiają jego zdaniem "prawdę o feromonach" w przeciwieństwie do naszych wielomiesięcznych doświadczeń i spostrzeżeń którymi dzielimy się na forum. Jak ktoś rozpoczął z nim dyskusję - od razu został zwyzywany od manipulatorów i oszustów ("zaraz widać że jesteś od nich"). Czy z takim człowiekiem można normalnie rozmawiać, można go poważnie traktować? Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni post obiecuje'

Dlaczego macie takie negatywne podejscie do osob ktore pisze feromony nie dzialaja, czy ja sie jasno nie wyrazilem ponad 200 zł zapłaciłem za te feromony to nie sa male pieniadze wiec jakis efekt powinien byc tak?

Myślałem., ze otrzymam jakies konkretne odpowidzi jednak zachowujecie sie strasznie dziwnie, uzywacie pseudo intelektualnego jezyka by mnie nim zgasic tak?

Najlepiej napisac glupi 13 latek z konkurencji wygaduje glupoty, naprawe jestem pod wrazeniem waszego profesjonalizmu

 

Ja też zauważyłam to negatywne podejście do osób, które wypowiadają się z pesymizmem na temat feromonów:/

Mój zakup był jak najbardziej przemyślany (forum było przewertowane,przeze mnie wzdłuż i w szerz), sposób aplikowania przeróżny- efektów brak:( ale co tam, nie żałuję. Jak bym nie spróbowała, to bym nie wiedziała;)

 

Ale nie twierdzę, że nie działają, może po prostu trzeba trafić na swoje... a jeśli ktoś sobie tylko to wmawia, to nie będę tego negować;) Skoro komuś to pomaga, z samą świadomością czują się pewniej- to jak najbardziej ten flakonik powinien stać obok pespirantu :roll:

 

PS: pozdrawiam Ciebie i życzę jak najwięcej swoich własnych feromonów :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nikt nie atakuje mhm.. a glupiej odpowiedzi na pytanie "czy ktos moze z ręką na sercu powiedziec, ze pheromax, the edge działają?" jakos na to pytanie odpowidzi nie otrzymalem.

 

przepraszam, ze sie uniosłem w jedym z postow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie feromonów to nie wszystko - trzeba jeszcze umieć je wykorzystać. Samo się nic nie stanie, takie życie. Mnie feromony pomagają. I Phx i The Edge i BTB i Chikara. Każdy na swój sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności