Skocz do zawartości

Przyciaganie feromonami kobiety w związek a skutki uboczne


bartekus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem czy to już było poruszane. Zauważyłem że kobieta przyciągnięta przez feromony w związku po pewnym czasie traci uczucia do partnera u mnie było to po 5 miesiącu zaczęło się psuć. Myśle że to nie jest wina moja że byłem nudny albo że coś złego zrobiłem. na początku było świetnie tak iskrzyło pomiedzy nami że sobie nie wyobrażacie następnie po czasie znika koniec nie ma uczucia. To dowód że nie warto posługiwac się feromonami dla zdobycia kobiety owszem mozna korzystać z nich ale już jak sie jest z kobietą po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy to już było poruszane. Zauważyłem że kobieta przyciągnięta przez feromony w związku po pewnym czasie traci uczucia do partnera u mnie było to po 5 miesiącu zaczęło się psuć. Myśle że to nie jest wina moja że byłem nudny albo że coś złego zrobiłem. na początku było świetnie tak iskrzyło pomiedzy nami że sobie nie wyobrażacie następnie po czasie znika koniec nie ma uczucia. To dowód że nie warto posługiwac się feromonami dla zdobycia kobiety owszem mozna korzystać z nich ale już jak sie jest z kobietą po jakimś czasie.

 

Powiem tak, Ty myslisz ze nie byla to Twoja wina moze ona mysli inaczej. Tak jak juz w paru przypadkach na forum bez szczerej rozmowy nic z tego nie wyniknie. Moze sobie kogos znalazla badz cos innego? Jezeli stosowales duza ilosc i to codziennie to mogles sie przesycic - albo po prostu stwierdzila ze z Toba nie chce byc nie zawsze to wina fermonow. Aczkolwiek jak sie az nadto przyzwyczaila to kto wie, trzeba bylo ograniczyc i raz na jakis czas uzywac jezeli ich jeszcze potrzebowales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Kobieta nie ma nikogo sprawdzałem nawet sie pytałem o powód. Pytałem sie czy to powód moze nuda. Ona na to ze kiedyś nawet jak sie nudziliśmy to było przyjemnie i miło spędzałą czas. Może faktycznie przyzwyczaiła sie do tego feromonu. Niech sie inni wypowiedzą o stosowaniu feromonów będąc z dziewczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Kobieta nie ma nikogo sprawdzałem nawet sie pytałem o powód. Pytałem sie czy to powód moze nuda. Ona na to ze kiedyś nawet jak sie nudziliśmy to było przyjemnie i miło spędzałą czas. Może faktycznie przyzwyczaiła sie do tego feromonu. Niech sie inni wypowiedzą o stosowaniu feromonów będąc z dziewczyną.

 

No to jak nie miala nikogo a nie spytales nawet o powod no to o czym my tutaj gadamy? O domyslach?? Ja stosowalem fero bedac z moja dziewczyna z tym ze nie bylo to jakos przesadnie czesto, na wieczory czy jakies drobne dawki od czasu do czasu ale bardziej dla mnie gdyz czulem sie bardziej pobudzony a jej to sie udzielalo. Mozliwe ze sie przyzwyczaila ale to nie chodzi o to, moze Ty uzywajac fero stales sie za pewny siebie ze jej zawsze bedzie z Toba dobrze i sam nie zauwazajac sie zmieniles w kogos innego - inna osobe ktora ja poderwala i na poczatku sie starala bardziej. Glupie sa takie spekulacje skoro nawet nie spytales o powod, mogla powiedziec Ci ze sie znudzila Toba badz zwiazek byl nudny ale nie to musi byc powodem przeciez.. Mozliwe tez ze wczesniej nawet jak sie nudzila i Ci o tym nie mowila to bylo fajnie, ale jak sie nudzila tak dluzej to juz jej sie znudzilo konkretnie. Ja przynajmniej tego nie rozumiem jak mozna ze soba byc az 5 miesiecy i nawet nie porozmawiac jak cos sie psuje tylko sobie tak odpuscic? Przez to widac jak Ci zalezalo moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że kobieta przyciągnięta przez feromony w związku po pewnym czasie traci uczucia do partnera u mnie było to po 5 miesiącu zaczęło się psuć. (...) To dowód że nie warto posługiwac się feromonami dla zdobycia kobiety owszem mozna korzystać z nich ale już jak sie jest z kobietą po jakimś czasie.

Wiesz, jakbyś był w 10 związkach zbudowanych dzięki fero i wszystkie rozpadły się w identyczny sposób to wtedy można by spekulować o jakimkolwiek dowodzie. Wiesz ile związków kończy się w tak krótkim czasie z dokładnie takiej przyczyny? Tysiące. Nie przejmuj się tym co ci baba nagadała tylko zrób wszystko by być coraz mniej nudnym a od następnej już tego nie usłyszysz. Zwalanie w takiej sytuacji na feromony to głupia wymówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że kobieta przyciągnięta przez feromony w związku po pewnym czasie traci uczucia do partnera u mnie było to po 5 miesiącu zaczęło się psuć. (...) To dowód że nie warto posługiwac się feromonami dla zdobycia kobiety owszem mozna korzystać z nich ale już jak sie jest z kobietą po jakimś czasie.

Wiesz, jakbyś był w 10 związkach zbudowanych dzięki fero i wszystkie rozpadły się w identyczny sposób to wtedy można by spekulować o jakimkolwiek dowodzie. Wiesz ile związków kończy się w tak krótkim czasie z dokładnie takiej przyczyny? Tysiące. Nie przejmuj się tym co ci baba nagadała tylko zrób wszystko by być coraz mniej nudnym a od następnej już tego nie usłyszysz. Zwalanie w takiej sytuacji na feromony to głupia wymówka.

 

Dokladnie juz ktorys raz to powtarzamy :P najprosciej jest znalezc wine lezaca nie po naszej stronie gdyz to czyni nasze sumienie wolnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

% miesięcy było dobrze. Dopiero potem zaczeło sie psuć, a ja sie cały czas pytałem i duzo było rozmów o tym dlaczego zmieniła nastawienie o mnie. To mi mówiła że nie ma tego czegos jak dawniej i że nie wie dlaczego tak jest. Za każdym razem jak sie pytałem takie coś usłyszałem a szczerze rozmawiałem. To jest juz druga kobieta u mnie chociaż od tamtej sie nei dowiedziałem dlaczego przestała mnie kochać. Kobiety są dziwne raz mówią ze kocham za pare miesiecy juz nie czuje tego czegoś co przedtem i zrozum tu motyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli oparłeś zwiazek tylko na fizycznym pociagu i na fero naturalnych badz sztucznych, nie wiem sam pomysl, moze ona jest nie dojrzała i dla niej milosc to tylko oh ah piorun walacy po glowie a jak tego nie ma znaczy wypaliło sie. w kazdym razie stosujac fero musimy sie liczyc z tym ze przypadkiem poznamy kogos na kim nam bedzie zalezało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

% miesięcy było dobrze. Dopiero potem zaczeło sie psuć, a ja sie cały czas pytałem i duzo było rozmów o tym dlaczego zmieniła nastawienie o mnie. To mi mówiła że nie ma tego czegos jak dawniej i że nie wie dlaczego tak jest. Za każdym razem jak sie pytałem takie coś usłyszałem a szczerze rozmawiałem. To jest juz druga kobieta u mnie chociaż od tamtej sie nei dowiedziałem dlaczego przestała mnie kochać. Kobiety są dziwne raz mówią ze kocham za pare miesiecy juz nie czuje tego czegoś co przedtem i zrozum tu motyw.

 

No coz tak bywa, widac nie dojrzala jeszcze do powaznego zwiazku podobnie jak moja narzeczona. Ale niestety bywaja i takie kobiety ktore nie rozumieja prawdziwego znaczenia milosci tylko jak wspomnial kolega wyzej oh ah eh pociag fizyczny i jak cos jest gorzej to najlepiej skonczyc. Moze sie po prostu znudzila Toba ale nie chciala tego tak nazywac, byloby wiele dodatkowych pytan i innych sytuacji a tak raczej stlumila to wszystko w zaladku;) Daj sobie z nia spokoj i poszukaj kogos innego wartosciowego dla kogo nie tylko wazny jest pociag fizyczny ale i druga osoba - ofc brak pociagu calkowitego to tez problem dla ktorego rozpadaja sie nawet powazne zwiazki ale jezeli ludzia na sobie zalezy to chodza do poradni badz tez sami staraja sobie jakos poradzic z tym problemem przez rozmowe ze soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się też zastanawiałem czy feromony własnie nie powodują stanu zauroczenia u kobiet po pewnym czasie zaś pryska bańka mydlana hmm

 

Tak i twierdzisz ze po 5 miesiacach dopiero ta banka prysla? Moze po prostu stwierdzila ze nie pasujecie do siebie czasem i tak bywa. A skoro nie potrafila okreslic dlaczego jest inaczej teraz niz jeszcze jakis czas temu to bynajmniej dla mnie znaczy tyle ze sie znudzila i nie byla dojrzala do czegos wiecej.

 

P.S tego czegos, tej iskry w sobie sie nie traci, jezeli ktos nagle ja traci z oczu to znaczy ze jest kims innym zafascynowany/to ofc moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności