Skocz do zawartości

0.5 kropli NPA jak dlugie przechylenie


beton23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie na jak długo trzeba przechylic buteleczke NPA zeby bylo poł kropli bo zauwazyłem obok dozownika z dwuch stron ją jeszcze dwie male dziureczki i czym dłuzej bede trzymal buteleczke gorą w doł tym większą dawke otrzymam napiszcie jak wy robicie i ile to faktycznie te poł kropli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz uważnie przytkać całość (trzeba duży palec mieć :P), potem najpierw odwrócić buteleczkę dnem do doł€ i dopiero puścić palec, ewentualnie tylko objedź palcem po tym rowku dookoła atomizera. Eh, faktycznie może być ciężko to wyczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz uważnie przytkać całość (trzeba duży palec mieć :P), potem najpierw odwrócić buteleczkę dnem do doł€ i dopiero puścić palec, ewentualnie tylko objedź palcem po tym rowku dookoła atomizera. Eh, faktycznie może być ciężko to wyczuć.

 

Mam jeszcze pytanie mowisz o tym zeby szczelnie palcem przytkac cały wylot dozownika? przechylic na chwile i spowrotem a potem puscic palec i poł kropli zostanie na palcu?? bo nie wiem czy dobrze zdrozumiałem. dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylot tzn to okrągłe na środku. NPA ma dziwny taki rowek jeszcze dookoła atomizera i tam się zbiera też sporo feromonu. Ja przeważnie tylko ocieram o to palec i to jest mniej więcej pół kropli. Jak przytkasz całość, tzn i ten rowek i wylot to jest to mniej więcej 1 kropla. Sam ten wylot jakby przytkać i przechylić to też będzie pół kropli. Przynajmniej tak wnioskuję po dawkowaniu BTB które ma już normalny atomizer, łatwiejszy w dozowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie troche skomplikowane te wymierzanie kropli ale ja robie tak przytykam palcem całsc nie dociskam palca za mocno przechylam tak na niecałe dwie sekundy i przechylam spowrotem i to jest nija dawka nie wielm ile to czy kropla czy pol po prostu po wzieciu palca z dozownika widze juz mniej wiecej ile tego jest ( moja dawka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie efekty są ale narazie jeszcze testuje i szukam idealnej dawki jak zauwazyłes pytam duzo o dozowanie z butelki narazie nie chce opisywac moich przezyc z fero ale na pewno sie odezwe i opisze moją historie jak bedzie wszystko bardziej jasniejsze :-):-):-) Narazie co moge napisac to fero nie jest dla niecierpliwych poniewaz trzeba czasu by prztestowac a z efektami jest roznie raz są raz ich nie ma ale warto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności