Skocz do zawartości

Kilka pytań na początek


Dejv

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, naturalnie przeczytałem FAQ, mimo to mam wciąż kilka nurtujących mnie pytań.

 

Najpierw jednak opiszę moją sytuację

Mam 17lat, na ogół nie mam problemów z kobietami, jednak w niektórych przypadkach przydało by mi się "wsparcie" w akcjach do starszych kobiet (19-21lat itd.)

 

Mój budżet wynosi aktualnie 180zł, może niezbyt dużo, jednak mogę dozbierać i poczekać z zakupem, wolę od razu coś co zadziała...

 

1. Czytałem w FAQ iż PHX i NPA działa zależnie od człowieka i to trzeba sprawdzić samemu, ale jak to się ma do Chikary ?

 

2. Czy polecalibyście mi wziąć na początek Chikarę czy lepiej NPA? Co jest bardziej uniwersalne (działa na większą ilość kobiet) i rozpala je ?

 

3. Czy przy maskowaniu feromonów perfumami powinno aplikować je się na miejsca z feromonami (szyja, nadgarstki) czy obok? Ma to w ogóle jakieś znaczenie gdzie ? I czy nadają się do tego któreś z tych perfum:

- DIESEL ZERO PLUS

- BENETTON sport EDT MAN

- CALVIN KLEIN CK BE

 

4. Czy używanie feromonów może zaburzyć tworzenie się swoich naturalnych? Czy po prostu będą oba na raz współpracować ?

 

5. Załóżmy, że wziąłbym najpierw Chikarę i gdy zostanie jej już 1/3buteleczki (5ml), to dokupię NPA (5ml) i PHX (5ml) wleję wszystko do butelki po Chikar'ze i czy takie połączenie będzie dobrze działać, jeżeli nie to co proponujecie mając do dyspozycji trzy dane feromony?

 

Chodzi mi generalnie o coś dobrego i uniwersalnego na początek. A przy następnym "zastrzyku pieniędzy" dokupienia dwóch pozostałych feromonów i zrobieniu prawdziwej bomby...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest podobnie.

2. Tej pierwszej nie testowałem. NPA za to mogę polecić. Tu nie chodzi co rozpala kobiety, tylko jak uzupełnisz swoje własne feromony.

3. Nadgarstki i za uszami. Generalnie nie ma znaczenia, ale chodzi o miejsca gdzie przepływa krew i tam gdzie fero się dobrze "wentylują". Mogą to być nawet włosy, bo na nich fero się dłużej utrzymują. Nikt Ci tego nie powie apropo perfum, chyba że ktoś używał któregoś z wymienionego. Zresztą zapach trzeba dopasować do siebie, nie do feromonów. Jeśli chcesz żeby "komponowały" się z perfum, to możesz wybrać nuty zapachowe piżma.

4. Według doświadczeń mojej skromnej osoby, to syntetyczne fero dostarczane do organizmu z czasem zwiększają wydzielanie naszych naturalnych.

5. Z miksami musisz poeksperymentować. Najpierw spróbuj połączyć fero na sobie, szkoda marnować wszystkiego jeśli źle dobierzesz proporcję i schrzanisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz cos uniwersalnego to moze BTB?

 

Uniwersalnego tak, ale w znaczeniu działa na większy procent kobiet...

 

Czytałem na forum, że na jedne kobiety działa lepiej PHX, na drugie NPA

A chodzi mi o taki, który działa i na te i na te ;>

 

Skoro uważasz, że BTB sprawdzi się i pomoże mi w podrywie starszych lasek, to prawdopodobnie go wezne ;) cenowo mam akurat (Tylko na przesyłkę jeszcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz BTB? Ja bym radził do tego próbkę PHX. Nie jest droga, miksując z BTB starcza na długo a efekty takiego miksu są naprawdę świetne. Potem nie opłaca się dokupować bo przesyłka kosztuje połowe tego co próbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejv - nie to nie jest dobre, rozcieńczyłbyś wtedy w jakiejś proporcji z d**y 1:9. Aplikacja mixu wygląda tak (w moim przypadku):

2 krople BTB

0.5 kropli PHX (= przechylenie fiolki na zatkany palcem wlot)

Proporcja 1:4

 

Próbka PHX starczy wtedy na ok. 60 aplikacji a efekty daje w tym miksie fenomenalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki ;) Myślę że na pierwszy zakup, gdy mam gwarancję to dozbieram siano i kupię więcej tak za 400-500zł + ;) nic wtedy nie ryzykuje, jak jakiś będzie dupowaty to zwrócę heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejv - nie to nie jest dobre, rozcieńczyłbyś wtedy w jakiejś proporcji z d**y 1:9. Aplikacja mixu wygląda tak (w moim przypadku):

2 krople BTB

0.5 kropli PHX (= przechylenie fiolki na zatkany palcem wlot)

Proporcja 1:4

Dziś z tą mieszanką zdałem egzamin ustny na 100% (kobieta ok. 30 lat) :P

Przechylenie próbki czy dużej buteleczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zrozumiałem to próbki ;p 1ml

 

;> Ja kupie to BTB i PHX

ale dozbieram jeszcze kase na NPA/K2

Bo pierwszy zakup z gwarancją to to wykorzystam i zrobię większe zakupy....

 

Mmmm ale będzie rwanie ^^

Potestuję w różnych dawkach, mixach itd. Jak się okaże że coś nie działa to zwrócę.... i wypróbuję inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 olej, NPA lepiej. A co do rwania - najpierw poczytaj forum jakie fero dają efekty bo potem się możesz rozczarować. Pierwszy miesiąc stosowania to jest tylko nauka i wyczuwanie efektów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności