Skocz do zawartości

Mix perception + pheromax


evol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Mam pytanie jaką dawkę perception stosujecie.

Do każdego zamówienia dostawałem w prezencie perception i już mam w sumie 5 saszetek tego feromonu i chciałbym go zacząć używać tylko nie wiem jak go aplikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie dawki dajesz do tego miksa, mieszasz te 2 fero w jakimś flakonie czy bezpośrednio na skórę dajesz?

Ja zrobiłem miksa NPA + PHX, jak miałem pół flakonu NPA dolałem do niego PHX w proporcji 1:1 i daje 2 krople na siebie tego miksa i na to 1 psik Chikary i efekty są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaką dawkę perception stosujecie.

Do każdego zamówienia dostawałem w prezencie perception i już mam w sumie 5 saszetek tego feromonu i chciałbym go zacząć używać tylko nie wiem jak go aplikować

 

ja perception uzywalem z phx, ale dawalem go malo, jedna saszetka wystarczala mi na 5-6 razy, smarowalem nim szyje, phx pol kropli, i bylo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie dawki dajesz do tego miksa, mieszasz te 2 fero w jakimś flakonie czy bezpośrednio na skórę dajesz?

Ja zrobiłem miksa NPA + PHX, jak miałem pół flakonu NPA dolałem do niego PHX w proporcji 1:1 i daje 2 krople na siebie tego miksa i na to 1 psik Chikary i efekty są super.

 

różnie, w zależności od celu. Przeważnie dwa maźnięcia patyczkiem atomizera raz zamoczonym we flakonie z phx + jedna kropla btb. NPA + BTB też wypada fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to samo miejsce co PHX dajesz też BTB czy PHX w inne miejsce i BTB też w inne miejsce?

W każdych sytuacjach się sprawdza ten miks zarówno np. spacerując po parku jak i w klubie?

 

P.S. Ja używam fero w miejscach typu park,miasto,centrum handlowe, nie uczęszczam do klubów a imprezy preferuje tzw.domówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładam fero na różne części ciala :D nie jestem ortodoksyjnym wyznawcą jakichś konkretnych rozwiązań - robię tak, jak mam akuratnie ochotę: czasem oba na szyję, a czasem jeden na szyję, a drugi na nadgarstki. Mieszankę phx + btb uważam za najlepszą w kategorii podryw/impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób pisze że phx używa się na wyjścia do klubu i że to nie jest fero do stosowania na co dzień ale jakie ma znaczenie czy użyję phx wychodząc do klubu czy idąc na uczelnie albo na miasto?

Zastanawia mnie jak to możliwe że by feromony były przeznaczone tylko do klubu bo przecież fero to chemia i jak to możliwe żeby tylko działało jak się jest w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że działa tylko w klubie, źle zrozumiałeś :wink: Tu chodzi o to, że w klubie teoretycznie możesz w większym stopniu wykorzystać potencjał pheromaxu, ze względu na to że kobiety przychodząc do klubu są nastawione na to że będą podrywane. Wtedy możesz np. w tańcu wykorzystać działanie fero po to aby jeszcze bardziej rozpalić kobitke. Z kolei jeśli będziesz tulił browar przez całą impreze to wtedy i pheromax na nic sie nie przyda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób pisze że phx używa się na wyjścia do klubu i że to nie jest fero do stosowania na co dzień ale jakie ma znaczenie czy użyję phx wychodząc do klubu czy idąc na uczelnie albo na miasto?

Zastanawia mnie jak to możliwe że by feromony były przeznaczone tylko do klubu bo przecież fero to chemia i jak to możliwe żeby tylko działało jak się jest w klubie.

 

Różnica jest taka, że do klubu dziewczyny idą nastawione na zabawę, poznanie kogoś i seks. Do tego są po drinkach, a jak mówi przysłowie - Kobieta pijana d... sprzedana. Natomiast na uczelnię kobiety idą w innym celu i z innym nastawieniem psychicznym. Jak napisał ktoś wyżej - w klubie możesz się do dziewczyny przytulać, będzie czuła fero i jeszcze dochodzi kontakt fizyczny, a to kobiety kręci. Zwykle do klubu przychodzą kobiety wolne, albo nastawione na poznanie kogoś. Człowiek to nie zwierzę, feromony nim bezwiednie nie sterują. Jak nie będziesz miał warunków, to Ci fero nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności