Skocz do zawartości

Alchemy - początki


Lilaszon

Rekomendowane odpowiedzi

Moją "styczność" z feromonami postanowiłam rozpocząć zamawiając Alchemy. Zapach bardzo mi się spodobał, w instrukcji była wzmianka, że dla zwyczajnego śmiertelnika optymalna dawka to 9-12 "maźnięć" :P jak pisało, tak zrobiłam - 9 na dobry początek (kilka na szyję + kilka na nadgarstki). Lecz niestety po pewnym czasie zrobiłam się jakby wycofana (jestem 22 letnią kobietką, raczej nie jestem nieśmiała), a potem zaczęła mnie boleć głowa. Pomyślałam, że to niefartowny zbieg okoliczności i zmyłam specyfik ze swej skóry - ból po niedługim czasie ustąpił.

 

Nie wiem na ile to mogą być skutki przedawkowania, na ile moje "wkrętki", a na ile przypadek, ale czy ktoś miał takie objawy po Alchemy? Dodam, że mam skłonności do migren - nie jakieś straszne, ale mam (czasami po niektórych perfumach miewam bóle głowy) :(

 

A tak to standard - chciałabym otrzymać jeszcze do tego cenne wskazówki co do użytkowania, własne spostrzeżenia, a z biegiem czasu podzielę się z własnymi - przetestuję kolegów, ex chłopaka, wykładowców, na koniec "zaatakuję" nieszczęśnika, który przypadł mi bardzo do gustu ;) ... tylko muszę najpierw się nauczyć "obsługi" feromonów :D

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Na każdego z nas fero działa inaczej. Należy o tym pamiętać, dawkując sobie fero. O ile na większość otoczenia taka dawna jest w sam raz to np dla Ciebie jest to już zbyt wiele. Zacznij od mniejszych dawek i stopniowo je zwiększaj. Możliwe że efekty dostrzeżesz już przy mniejszej ilości. Z czasem sama przywykniesz do zapachu i efektów jakie będziesz odczuwała po aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :D jutro testuję na byłym facecie, pomaziam się oszczędniej ;)

 

Ktos juz dawno podawal rade, zacznij od najmniejszej dawki i stosuj ja przez jakis czas - na kazdego z otecznia tak jak juz ktos wyzej wspomnial fero dziala inaczej/ tak samo jest z nami, kazdy potrzebuje inna dawke. Jezeli to nie pomoze to zawsze mozesz zaczac stopniowo zwiekszac dawke az uzyskasz zadowalajce efekty. Bylo juz tez wspominane, czasem moze to potrawac nawet troszke dluzej wiec sie nie zniechecaj i moze przede wszystkim nie licz na zbyt duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alchemy to ten sam feromon co w NPA tylko słabszy... Powiem tyle - jak ja na siebie aplikuję więcej NPA to działa na mnie podobnie. Denerwuje mnie to, bo niby mam stać się bardziej męski i pewny siebie, tymczasem a) ledwo się odzywam b) boję się rzeczy których normalnie się nie boje c) ogólnie odpływam od świata. Sposób na to jest prosty - trzeba aplikować naprawdę malutko. Nasza głupia psychika nie chce uwierzyć w to, że taka mała ilość fero działa pozytywnie podczas gdy większa negatywnie. Wydaje się, że jak są efekty przy 1/4 zalecanej aplikacji to przy zwiększeniu będą większe. Niestety, trzeba samego siebie przekonać że tak nie jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze testy mam za sobą :D były jakoś specjalnie nie reagował, zachowywał się jak zwykle (może troszkę bardziej się przytulał, ale i tego nie jestem pewna) - za to jego matka, która mnie nie trawiła nigdy, była dla mnie słodka i milutka ;)

Zastosowałam połowę mniej Alchemy niż wczoraj. Teraz będę pomalutku zwiększać dawkę i zobaczymy co będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

jestem zdania, że alchemy to nie najlepszy wybór. Niby efekty jakieś są, no ale właśnie - niby. Prawdziwą moc mają produkty z konkretną zawartością feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności