Skocz do zawartości

PHX vs P10 - porównanie ceny/zawartości + pytanie


ja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeglądałem ostatnio ofertę sklepu, porobiłem trochę rachunków i doszedłem do pewnej ciekawej rzeczy, która teraz nie daje mi spokoju :).

 

Spójrzmy mianowicie na dwa topowe produkty w ofercie: Pheromax i Perfect Ten.

 

Według opisu na stronie 14ml buteleczka PHX wystarcza na ok. 280 dużych aplikacji. Zgodnie z podanym składem w jednej takiej aplikacji mamy więc: 0,0071mg androstenolu, 0,0064mg androstenonu i 0,0043mg androstadienonu.

 

10ml flakonik Perfect Ten natomiast pozwala na ok. 390 psiknięć z atomizera preparatu rozcieńczonego w minimalnych proporcjach 1:4 (dołączona ulotka odradza rozcieńczanie w niższym stężęniu). W jednym takim psiknięciu mamy: 0,0077mg androstenolu, 0,0154mg androstenonu i 0,0026mg androsteronu.

 

Widzicie, o co mi chodzi? Czy to nie dziwne, że w jednej minimalnej aplikacji P10 jest nieco więcej androstenolu i ponad 2x więcej androstenonu niż w aplikacji PHX określonej jako „duża”?

 

I jeszcze jeden mały rachunek:

P10: 392zł/10mg feromonów = 39,2zł/mg

PHX: 262zł/5mg feromonów = 53,8zł/mg

 

To co myślą sobie ci wszyscy Ferumowicze, którzy używają PHX ale nie skuszą się na P10, bo jest według nich „za drogi”? Dlaczego właściwie miałbym kupować PHX, skoro P10 jest TAŃSZY (na mg feromonów) i do tego nie śmierdzi? Co tłumaczy taką różnicę w cenie i w zalecanym dawkowaniu obydwu produktów? Czy to ten androstadienon, zawarty w PHX, a nieobecny w P10 jest taki fajny?

 

Bardzo proszę, żeby ktoś, kto się zna mnie oświecił, bo chyba nie łapię czegoś bardzo podstawowego :). Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie dziwne, że w jednej minimalnej aplikacji P10 jest nieco więcej Androstenolu i ponad 2x więcej Androstenonu niż w aplikacji PHX określonej jako „duża”?

P10 ma większe stężenie.

 

To co myślą sobie ci wszyscy Ferumowicze, którzy używają PHX ale nie skuszą się na P10, bo jest według nich „za drogi”? Dlaczego właściwie miałbym kupować PHX, skoro P10 jest TAŃSZY (na mg feromonów) i do tego nie śmierdzi? Co tłumaczy taką różnicę w cenie i w zalecanym dawkowaniu obydwu produktów? Czy to ten Androstadienon, zawarty w PHX, a nieobecny w P10 jest taki fajny?
Zawsze tak jest, że kupując więcej masz taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności