Skocz do zawartości

NPA, próbka PHX i perfumy...


Disaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak widzicie jestem nowy na forum. Przeczytałem większość tematów i jestem pod dużym wrażeniem jak potrafią działać feromony. Postanowiłem, że skuszę się na NPA i próbkę PHX. Jutro ma dojść paczka. Mam jednak mieszane uczucia, ponieważ jedni piszą, że fero działają, a inni, że to ściema... Tak czy inaczej ryzykuję, nic nie tracę, a kasa tak bardzo się nie liczy. Mam nadzieję, że będę miło zaskoczony :) Tutaj chciałbym zadać pytanie odnośnie perfum. Otóż kupiłem niedawno Tonino Lamborghini Mitico. Zapłaciłem za nie zaledwie 60zł. Myślicie, że to dobry wybór? Były one dosyć tanie i boję się troszkę, że feromony mogą się szybko przez nie przebić... Ewentualnie mogę jeszcze kupić Lacoste Essential. Dodam tylko, że mam 16 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fero działają tylko trzeba wiedzieć czego od nich oczekiwać i jak je aplikować. A potem nauczyć się to wykorzystywać. Niestety wymaga to większego poziomu intelektualnego niż "nasmaruje sie i wyjde na miasto poruc*ać" więc część osób jest zawiedziona ;)

Ludzie używają jeszcze tańszych perfum. Z tego co pamiętam to Torino ktoś sobie chwalił. To żadna różnica czym się popsikasz, byleby było czuć bardziej zapach perfum niż feromonów. Wybór marki, zapachu itp. zależy od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć NPA a z własnego doświadczenia to powiem Ci, że BTB. Zależy od Twojego charakteru. Ja np. naturalnie jestem bezczelny, sarkastyczny, nie umiem okazywać sympatii komuś kto mi zalazł za skórę. Jak do tego jeszcze się posmaruję NPA to czuję jakby ludzie się mnie bali a sam zachowuję się jakbym np. przedawkował kofeinę, czyli nerwowość, niepokój, zamknięcie w sobie. Ale pewnie daję za dużo (choć nie wiem, jak pół kropli to może być za dużo ;) ), nie testowałem jeszcze NPA na szerszą skalę bo po prostu się go trochę boję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć NPA a z własnego doświadczenia to powiem Ci, że BTB. Zależy od Twojego charakteru. Ja np. naturalnie jestem bezczelny, sarkastyczny, nie umiem okazywać sympatii komuś kto mi zalazł za skórę. Jak do tego jeszcze się posmaruję NPA to czuję jakby ludzie się mnie bali a sam zachowuję się jakbym np. przedawkował kofeinę, czyli nerwowość, niepokój, zamknięcie w sobie. Ale pewnie daję za dużo (choć nie wiem, jak pół kropli to może być za dużo ;) ), nie testowałem jeszcze NPA na szerszą skalę bo po prostu się go trochę boję ;)

Ja NPA smaruję się pod nosem, przechyl na pół otwartą buteleczkę żeby nawilżył się wierzch i dotnij się tym. Nic więcej nie trzeba - przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia po samym NPA: matka mi powiedziała, ze moje perfumy tak smierdzialy, ze czuła to przez cały czas w pracy (zaaplikowałem moze w sumie 1 krople na szyje, nadgarstki i pod nos oraz przykryłem to Tonino Lamborghini Mitico). W szkole 1 dziewczyna jakos sie nade mną dziwnie nachylała, że niby w torbie czegoś szuka i jednoczescie czułem mocno przyłożoną jej nogę do mojej nogi. Wiem, że po 1 dniu to raczej może mi sie to tylko wydawac, ale wczesniej tak nie bylo... Będę próbował zwiększyc dawkę o 0.5 kropli (mam nadzieję, że mi matka nie zwariuje :D). Jakby nie było, zapach fero z perfumami bardzo mi sie spodobał, tak jakby sie uzalezniłem, bo co chwile przykladałem nadgarstki pod nos zeby sie nawąchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bravo :) . Moim zdaniem na razie nie zwiekszaj dawki o 0,5 kropli tylko dalej testuj z tą dawką dopiero po tygodniu spróbuj zwiększyć dawke . Pamiętaj , że fero należy tak aplikować abys ty i inni czuli sie dobrze . Pamiętam raz gdy jechałem autobusem to walnąłem 1 psik PHX z flakonu i 0,5 kropli NPA to ludzie bali sie na mnie spojrzeć albo im śmierdziałem . No cóż człowiek na własnych błędach się uczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że ona jak wróci z roboty to bez przerwy mi truje, że to jej tak wali, że aż głowa ją boli :D

Drugi dzień testów- zero efektów. Spróbuję zmniejszyć trochę dawkę, czytałem gdzieś tu, że w większości przypadków brak jakichkolwiek efektów jest spowodowany zbyt dużą dawka, a niekoniecznie zbyt małą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak jak przedmowca zamowilem npa i testem phx. Czytalem troche to forum i znalazlem kilka tematow w ktorych ludzie pisza ze dobrze jest zmieszac te dwa produkty. Ma moze ktos jakis przepis w jakich najlepszych proporcjach je zmieszac ? (co myslicie o polaczeniu pozniej z Calvin Klein Euphoria?). Jak odmierzac to 0.5 kropli itp itd ? bo jeszcze nawet nie wiem jak ta buteleczka npa wyglada ? mam brac te krople na palec i smarowac czy jak ? Sory ze az tyle pytan ale jestem nowy i chce sie troche dowiedziec jak stosowac zanim paczka sie pojawi w domu. I ile to jest normalna dawka np npa ? jedno psiukniecie atomizera czy zwilzenie palca i wtarcie w szyje ? (lub inne miejsce, jak jest jakies lepsze to jakie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zasada miksowania - używaj o połowę mniejszych dawek niż gdybyś stosował każdy z tych feromonów osobno. Jeśli np. kropla PHX się u ciebie dobrze sprawdza i pół kropli NPA to do miksu dajesz pół kropli PHX i 0.25 NPA.

 

Butelka NPA ma atomizer, trudny w obsłudze ale do tak małych dawek wystarczy zwilżyć palec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie wada atomizera NPA ;) Teoretycznie jak zatkasz palcem atomzer i przechylisz buteleczkę to na palcu zostanie pół kropli. W praktyce atomizer zawsze jest wilgotny... Ja akurat najpierw miałem BTB, tam atomizer jest bardzo dobry i łatwo można zobaczyć ile to kropla. Musisz niestety robić to na wyczucie, albo jakoś ususzyć atomizer NPA (np chusteczką higieniczną) i spróbować zaaplikować pół kropli jak podałem na początku. Jak zobaczysz jaka to mniej więcej ilość to będziesz wiedział, żeby od niej wziąć jeszcze połowę (zakładając, że pół kropli to dla ciebie optymalna dawka, bo dla mnie już pół kropli to za dużo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze to bedzie wymagalo duzo prob zeby zalapac ile potrzebne :) ale myslalem ze to jak z kazdymi perfumami, 4 czy 5 'psikniec' trzeba a tu sie dowiaduje ze 1 to moze byc juz duzo ;) no a jesli chodzi o zmieszanie npa i phx to w jakich proporcjach najlepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiednich, a jakie są to przetestuj na sobie. Ostatnio w jakimś poście Kruk opisał o ile zmniejszyć standardową dawkę, żeby było mniej więcej dobrze, ale Ty nawet swojej dawki nie znasz, więc radzę zacząć od tego. Miksy zostaw na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne testy NPA:

- w szkole kilka małych spojrzeń- nic specjalnego

- byłem dzisiaj u fryzjera (albo raczej fryzjerki :D) i również nic specjalnego nie zauważyłem.

Jedyne co mnie zastanawia to fakt, że mojej mamie to śmierdzi, a jak dałem koleżance, żeby oceniła zapach (nie mówiłem jej o fero), to powiedziała, że bardzo ładnie pachnie...

No nic, nie poddam się i próbuję do upadłego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disaster ja to zawsze tlumaczylem sobie tak twoje naturalne fero matka zna od twoich pieluch, przyzwyczaiła sie twoj zapach mowi jej moje kochane dziecko, a tu nagle wyskakuje jej jakis nowy nieznany wczesniej "zapach " fero to chyba jasne ze jej smierdzi, spsykaj delikatnie jakis koszulek taty i zerknij na reakcje mamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności