Skocz do zawartości

Pomocy Panowie


koksik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem zielony w tych sprawach ale myśle że mi pomożecie. Chodzi o feremony...chciałbym jakieś kupić i zobaczyć czy to naprawde działa.

 

Chciałbym sie was zapytać jakie najlepiej kupić? Chodzi mi o wmiare tanie ale żeby skuteczne były:)

 

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wmiare tanie ale żeby skuteczne były:)

Sprowadzę Cię na ziemię - albo kupujesz produkt tani o niskim stężeniu, którego musisz dużo aplikować, szybko się skończy i jest mniej skuteczny albo kupujesz droższy, którego mało aplikujesz, starcza na dłużej i jest skuteczny.

Oczywiście skuteczność zależy też od składu. Możesz kupić produkt o jednym działaniu, możesz kupić uniwersalny.

 

Nie kieruj się w przypadku feromonów ceną, powiedz raczej co chcesz osiągnąć i jak sobie to wyobrażasz. Napisz, z czym masz problem, coś o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o podryw . Chodzi mi o to żeby laska chociaż trochę się mną zainteresowała. Bo mam taki problem że boje sie podbić do laski bo mogę zostać wyśmiane. Jak bym tylko zaobzcył jakieś zainteresowanie dziewczyny mną to poźniej z podbiciem nie błoby problemu. Z gatką u mnie jest bardzo dobrze. Z laskami umiem gadać. Ale chyba wiecie panowie o co chodzi.

 

Co mi polecacie w przystepnej cenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o podryw . Chodzi mi o to żeby laska chociaż trochę się mną zainteresowała. Bo mam taki problem że boje sie podbić do laski bo mogę zostać wyśmiane. Jak bym tylko zaobzcył jakieś zainteresowanie dziewczyny mną to poźniej z podbiciem nie błoby problemu. Z gatką u mnie jest bardzo dobrze. Z laskami umiem gadać. Ale chyba wiecie panowie o co chodzi.

 

Co mi polecacie w przystepnej cenie??

 

Widze ze sam nie wiesz czego tak naprawde chcesz. Feromony to tylko jakies 5-10% sukcesu w zwroceniu na siebie uwagi. Koledzy Ci napisali ze najlepszym rozwiazaniem bylo by NPA ale jesli masz jakiekolwiek watpliwosci to na wstepie odpusc sobie.

Pozdrawiam, Wuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem czego chce. To juz nie mów. Głupi taki nie jestem i wiem że jak użyje feromonów to laski będą stadami do mnie lecieć...

 

To jak co samo PHX proponujecie??

 

Ja czytałem że The edge jest dobry + alchemy. Co o tym sądzicie??

 

Jesli chodzi Ci o podryw to najlepszym rozwiazaniem bylo by NPA tym bardziej ze jest w miare tanie a najlepiej jak nie chcesz duzo wydawac pieniedzy to probka PHX ale taka probka nie starczy Ci nawet na porzadne przetestowanie feromonow chyba ze bedziesz oszczednie ich uzywal. Jesli zdecydowal bys sie w tym tygodniu to mam dla Ciebie kod rabatowy i tak jak pisalem wczesniej, radzil bym Ci NPA. Moj pierwszy zakup to bylo BTB ale to juz zawiera duzo feromonow i stosuje sie to codziennie no i oczywiscie wiecej kosztuje ale nie ma co jak widac efekty. Jeszcze raz NPA. Pozdrawiam, Wuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak boisz się podejść do laski to raczej nie licz na feromony. Problem tkwi w Twojej psychice. Poczytaj artykuły, strony o uwodzeniu. Sposób postępowania jest tylko jeden... Feromony i tak wymagają od Ciebie przełamania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk tu nie chodzi o to że sie boje podejść do laski:)

 

Chodzi mi o to że chce dostrzec tylko jakiś najdrobniejszy bodziec że laska jest mną zainteresowana. Później to już by z górki poszło. Wiem przecież że fero to nie jest jakieś cudo i że laski stadami będą ci się do łóżka pchać.

Chodzi tylko o zainteresowanie swoją osobą a na to feromony chyba działają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA dodatkowo podkręci ciebie samego, ośmieli cię. możesz kupić NPA i próbkę pheromaxa, potestować jedno i drugie oraz mieszanki. tylko pamiętaj - nie za dużo na raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chodzi tylko o zainteresowanie swoją osobą a na to feromony chyba działają :)

 

Z punktu widzenia laski :P feromony Ci pomogą wzbudzić pociąg do Ciebie i owszem :twisted: ale jesli sobie sam nie pomożesz wzbudzić sobą zainteresowania to kiepsko to widze :evil: Nie wystarczy ładnie pachnieć wszak laska nie chce tylko wąchać faceta :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda perfuma jest dobra, najważniejsze to żebyś lubił jej zapach. Jedyne na co musisz zwracać uwagę to jak długo utrzymuje się zapach, ale przeważnie każda woda toaletowa droższa niż 40 zł wytrzymuje dłużej niż utrzymują się feromony na skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda perfuma jest dobra, najważniejsze to żebyś lubił jej zapach. Jedyne na co musisz zwracać uwagę to jak długo utrzymuje się zapach, ale przeważnie każda woda toaletowa droższa niż 40 zł wytrzymuje dłużej niż utrzymują się feromony na skórze.

Nie byłbym tego taki pewny.. Jeśli fero utrzymują się tylko ok. 6-8 godzin to nie byłoby konieczności ich zmywania wieczorem. A poza tym przebijają się przez zapach perfum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewny bo nie mam kasy na drogie perfumy i przykrywałem się rzeczami typu Str8, Adidas, pierwsze lepsze jakie mi wpadły w łapy i dawało radę. Dopiero niedawno mogłem sobie pozwolić na zainwestowanie w nieco droższe perfumy i jakoś różnicy nie czuję, tzn wiadomo zapach inny, dłużej się trzyma ale różnić w działaniu - żadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności