Skocz do zawartości

The Edge i Alchemy - trochę zawiedziona


amakuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jestem już pierwszych zakupach i próbach. Nie ukrywam czuję się trochę zawiedziona, ale ponieważ jestem uparta więc próbuje dalej. Ale od początku.. Zamówiłam Alchemy for women oczywiście (jak ryzykować to za mniejsze pieniądze), wraz z Alchemy otrzymałam chusteczki z próbką The Edge. "Cel" jaki mi przyświecał do mąż - chciałam drastycznie zwiększyć jego zainteresowanie bo po 12 latach wspólnych zmagań mogło trochę "zaniknąć". Pomaziałam się za uchem ALCHEMY (4-5 maźnięć kuleczką) - zapach przyjemny ale nikt oprócz mojej córeczki go nie poczuł. Nie wytrzymałam i użyłam także chusteczki z The Edge. - zapach jeszcze ładniejszy ale nadal nikt go nie wyczuł, chociaż ja czułam go intensywnie.

I tu zaczęło się coś dziać - przynajmniej w moim odczuciu. Mąż po porannym seksie zazwyczaj miał ochotę dopiero wieczorem a tu podczas zakupów w Tesco mówi mi pospiesz się bo mam straszną ochotę. W domu zapytał co ty mi dodałaś do herbaty?. Później zauwazyłam że cały czas chciał być blisko mnie, wychodził z kuchni i znowu wracał, był ożywiony itp.

Przekonana iż to właśnie EDGE tak zadziałało zamówiłam flakonik.

Od trzech dni psikam się nim po 2 psiknięcia z prawej i lewej i niestety nie ma już takich widocznych efektów, jakie zauważyłam po użyciu chusteczki.

Czy ktoś miał podobne "objawy" że próbka działała lepiej niż pełny zestaw?

Nadal używam EDGE czasami z ALCHEMY - może tu trzeba trochę czasu, albo "obniżyć" swe oczekiwania.

Podsumowując , myślę że to w jakiś sposób jednak działa i jak odrobię straty "materialne" w budżecie domowym do wypróbuję PHEROMAX.

 

Jak ktoś ma (zwłaszcza Panie) doświadczenie z EDGE to proszę o info.

 

pozdrawiam

amakuz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałam dałam sobie więcej czasu i nadal testuję. Stosuję codziennie ALCHEMY (po 7-9 maźnięć z prawej i lewej strony za uchem).

Widzę lekką róznicę w zachowaniu mojego partnera. Na jego zainteresowanie seksem nigdy nie mogłam narzekać ale teraz robi to jakby z większą ochotą - zdażyło mu się nawet w miejscach publicznych bez konkretnej zachęty z mojej strony pocałowac mnie właśnie w to miejsce gdzie użyłam ALCHEMY a tu dodam iż nie pamietam aby robił to przez ostatnie 10 lat.

Myślę że coś w tym jest - obserwuję nadal.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że zaczynasz zauważać pozytywne zmiany w zachowaniu partnera :wink: To niesamowite, że używasz feromonów i zaczynasz dostrzegać jak Twoje życie staje się co raz barwniejsze. Przypominasz sobie moment, w którym rozważałaś zakup i cieszysz się, że dokonałaś właściwego wyboru ;) W moim przypadku tak właśnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki amakuz!!

wydaje mi sie ze troche duza dawka, ja swoje Jelique używam tylko jedno maznięcie po jednej stornie szyi, drugie maznięcie po drugiej stronie i kumple nie mogą oderwac ode mnie swoich rączek :D

 

Czasem mniej znaczy lepiej. Ale masz inny feromon, on może działać w innych dawkach.

 

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja z alchemy nie korzystałam, ale the edge działało u mnie rewelacyjnie :D zdecydowanie lepiej niż pheromax, bądź NPA. Po tym ostatnim ludzie wręcz przede mną uciekali, a stosowałam nawet mniej niż pół kropli :!: . no ale na każdego działa coś innego. Hmm... trochę mnie zmartwiłaś, że u Ciebie the edge, z flakonika działa słabiej niż próbka :? do tej pory miałam do czynienia tylko z chusteczką właśnie i myślałam o zakupie całego flakonu... Z drugiej strony sama po sobie widzę, że jednego dnia bardziej odczuwam działanie fero innego w ogóle. testuj, testuj i daj znać jak będzie dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam.

Jestem nowa i niedoswiadczona w temacie :)

Ostatnio przez caly czas sie klucimy z ukochanym.

Czesto wyjezdza.Duzo gadamy przez telefon,ale i tak sie klucimy.Takze jak wraca-nieraz sie nawet nie odzywa.

Stracilam nadzieje na dobre :(I zaczelam szukac jakies wyjscie z sytuaci.

Wpadlam na pomysl o feromonach.Zaczelam szukac w internecie - co to ,jak dziala,za ile,na ile...i t d . Zamowilam probke PHEROMAX woman.Dostalam tez ta chusteczke EDGE.Rano dostalam paczke,a wieczorkim przyjechaw z delegacji ukochany.Nie wierzylam ze stanie sie cud.A jednak-zaczelam od chusteczki-moze wakurat?!

Mielismy po jego przyezdzie odrazu pilna sprawe do zalatwienia,takza czekalam juz ubrana w dzwiach-gotowa do wyjscia.

Oczywiscie posmarowana Edge (chusteczka).

Jaka bylam zdziwiona,jak wszedl - i po powitalnym pocalunku nasile mnie zaciagnal do luzka!!!:o

:shock:

:shock::shock::shock:

:shock:

trwalo to kolo 3 godzin!!!!

(za zwyczaj-15-20min)

Pozniej zalatwilismy ta sprawe.

Po powrocie dodomu-patrzyw sie na mnie jak na BOGINIE!

I ryszyl "drugi odcinek"-nie dal mi zasnac do 3j godz nocy!!!!!

Ljudzie!!!szok!!!

Teraz chce zamowic Edge w buteleczce.Trocze mnie zaskoczyl ten temat.

Teraz zwatpilam:(czy zamawiac.

ps

gorzej-jak sie znajdowal na odleglosci wiekszej niz 2-3 metry ode mnie,to juz tego zachwycenia nie bylo :((

 

Prosze o rade-CZY WART ZAMAWIAC EDGE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności