Skocz do zawartości

hej, jestem nowy


qwerty222

Rekomendowane odpowiedzi

tak jakos natrafilem niedawno na te feromony nie wiem nawet jak i kupilem BTB NPA i czekam, wczesniej wierzylem w niewiadomo jakie cuda :P teraz nie wierze ani troche, ale chce sprawdzic w moim przypadku jesli znajde chocby tylko 1 (slownie - jedna) kolezanke taka co to powie czesc pojdzie na kawe zadzwoni gdy bede mial urodziny to juz to bedzie cholernie wielki sukces i nawet nic wiecej juz nie pragne, mam nadzieje, ze bede mial przyjaciol :) takich prawdziwych z ktorymi mozna sie spotkac, ze bede sie czul lepiej, moja samoocena to totalne DNO, wiara w siebie zerowa, tylko wielka niesmialosc :/

jakby ktos mial jakies rady na poczatek byloby fajnie i dzieki :)

robic mixa czy nie, moze lepiej na 1 raz tylko 1 uzyc no i chyba BTB lepsze na poczatek? no i nie mam kompletnie o niczym pojecia :shock:

mam nadzieje ze w maju bede mogl napisac cos pozytywnego :) choc wierzcie mi jestem takim pesymista, ze czuje ze u mnie to nic nie da, bo ta moja niesmialosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój problem tkwi w tym że cały czas skupiasz się na swojej nieśmiałości. Zamiast o niej gadać i na nią narzekać - zmień to. Nie jutro, za miesiąc albo w maju tylko natychmiast. Zapisz się na siłownię lub chociaż zacznij ćwiczyć w domu, gdy mówisz staraj się mówić głośno, skupiaj się na tym jak mówisz, mów i rób co chcesz a nie co Ci się wydaje że inni od Ciebie oczekują. Bądź sobą - zawsze, nie rób nic na siłę. Nigdy nie staraj się by wszyscy Cię lubili i akceptowali - wwierz mi, jeśli masz wrogów i ktoś Cię nie cierpi to jest to najlepszy dowód na to, że masz własną, silnie zarysowaną osobowość. Ogranicz kompa i więcej wychodź, choćby samotnie. Popatrz w lustro i pomyśl, co zrobić ze swoim wyglądem by być bardziej męskim - może zapuść brodę albo zarost albo zacznij używać żelu?

 

Feromony nie pomogą Ci na nieśmiałość. Ich działanie ujawnia się jedynie współgrając z Twoim działaniem, jeśli go nie podejmujesz to ich efektów nie widać. "Niby facet wydaje się fajny ale ani nie podejdzie ani nie pogada" to właśnie o Tobie myślą ;)

 

Zaufaj moim radom, swojego czasu też byłem nieśmiały, cichy, bez znajomych i szacunku do siebie - więc rozumiem Cie i wiem co mówię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczalem sie lepiej ubierac, wyszedlem nawet z kolega ;p ... dziwna sprawa z tymi fero, niektorzy mowia ze smierdza ja wachalem i npa i btb i czuje tylko alkohol i jakos to tak na mnie specjalnie nie dziala ani mi nie goraco ani nic, zaczalem od 0.5 kropli npa i nie wiem czy to placebo czy co ale czulem sie dobrze, szczesliwy, nawet jakbym byl zakochany ;p moze to dziwne.,.. dzis tylko jakos zle nie wiem czy to moze byc wina tych fero bo wzialem cala krople czy moze tylko gorszy dzien... tak prawde piszac to jakos nie wierze w ich dzialanie, ale stosuje :) ale fakt zmienia sie jakos zapach moich perfum choc nie czuje samego zapachu fero, ostatnio nawet ucialem sobie mila pogawedke - co prawda z facetem ;p ale i tak fajnie bylo moze znalezlismy wspolny temat kto wie, nawet jesli fero to placebo to i tak warto, niestety do dziewczyn hmmm jakis niesmialy jestem dalej- smieszne xD wczesniej myslalem ze jak uzyje fero to jesli tylko bede mogl przelece kazda laske :D a teraz po tym npa a moe nie wiem co jest stalem sie jakis romantyczny i chyba sie zakochalem w kolezance :) heh :oops: ale co gorsza nie umiem sie przelamac zeby z nia rozmawiac choc ostatnio bylo smiesznie bo podeszla i mnie poglaskala po glowie ;p nie wiem czy to fero czy nie ale bylo milo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos to tak na mnie specjalnie nie dziala ani mi nie goraco ani nic
nie wiem czy to placebo czy co ale czulem sie dobrze, szczesliwy, nawet jakbym byl zakochany ;p moze to dziwne.,..

Z tego co napisałeś to działa ;)

Fero pomogą Ci się przełamać, ale nie zrobią tego za Ciebie.

 

Jeśli chcesz pozbyć się wstydliwości wykonaj ćwiczenie (sumiennie!):

Wyjdź na miasto i podchodź do samych ładnych dziewczyn i pytaj o godzinę. Zrób to z przynajmniej 10 dziewczynami - tylko ładnymi.

Po tym ćwiczeniu pozbędziesz się oporu przed podchodzeniem do dziewczyn, jeśli nie to zrób to kolejne 10 razy. Później możesz próbować o czymś zagadać, najlepiej powiedzieć komplement dotyczący ubioru i spróbować nawiązać konwersację.

 

Nie martw się tym, że możesz się spalić, zawstydzić czy cokolwiek tylko Ci przychodzi do głowy. Rowerem się nauczyłeś jeździć od razu? Obdarte kolana pewnie zrobiły swoje. Nie od razu będzie szło Ci dobrze, ale trening czyni mistrza i z czasem się nauczysz. Próbować lepiej na nieznajomych, bo po co spalić z kimś na kim Ci zależy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dziala, wiem, ze musze sam ;) dzialac, jutro bede... dzis zmienilem fero na btb ponoc one sa 'socjalne' a ja bylem okropnie wsciekly caly dzien, mialem nawet ochote zrobic komus cos zlego tzn tylko 1 konkretnej osobie ;p bo do innych nie czulem nienawisci, a teraz mam goraca twarz i troche czerwona i mam pytanko z tym btb to dozowanie jakies takie trudne jest - bo bylo napisane zeby zaczac od 1 kropli tak wiec jesli zatkam dozownik i przechyle na chwile to potem to co zostanie na palcu to jest 1 czy o.5? xD bo ja potraktowalem to jako pol... a jutro bede dzialal :oops:

dzieki za odp

 

:) teraz tak sobie przypominam, kojarze - zaczerwieniona twarz, mialem w pracy kolezanke dosc czesto miala taka ahh slodka zaczerwieniona twarz i tylko ona, cholernie mocno i pieknie pachniala nie byla moze miss ale jakiegos szalu (w pozytywnym sensie ;p) dostawalem zawsze kiedy ja widzialem, o boze co ja bym oddal za 1 jej pocalunek xD ciekawe czy uzywala fero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podany przez Ciebie sposób dozowania btb daje pół kropli. Ja Ci radzę zacząć od dwóch, BTB nie jest aż tak mocne jak NPA. Sugerowana dawka to 2-6. U mnie 2 spisuje się doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja stosuję 1 kroplę BTB i efekty są rewelacyjne.

Zacząłem stosować od 1 kropli i już po pierwszy użyciu zauważyłem efekty, z ciekawości spróbowałem również dać 2 krople ale to była jak dla mnie za duża dawka i zauważyłem że ludzie się odemnie odsuwają i pocierają palcami po nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności