Skocz do zawartości

Pheromax (próbka) , a matura


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dużo się w tym linku na temat działania pheromaxu na komisje egzaminacyjną przy egzaminie ustnym i na egzaminie pisemnym nie dowiedziałem , może jednak ktoś mi pomoże i powie jak to pheromax działa i czy w ogóle działa na komisje. Chodzi mi tu oczywiście o przekonanie swoją osobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Edge daje kopa i skupienie na testach ;)

 

Nie mam zbytnio dużych funduszy. A więc na początek wolałbym wypróbować tylko i wyłącznie próbkę Pheromaxa :) I dlatego też chciałbym wiedzieć jak on wygląda w praktyce odnośnie matury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam fero na sobie w czasie egzaminów...

Dobrze działają, z mojego doswiadczenia nie tylko nie przeszkadzaja, ale mozliwe ze poprawiaja koncentracje i nastawienie w czasie pisania, kreatywność itd.

w czasie egzaminu wycisnełam z mózgownicy więcej informacji niż to robie zazwyczaj :) i mialam lepszy wynik. ale mysle ze to zasługa lepszego myslenia, kreatywnosci, itd...

 

życze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam fero na sobie w czasie egzaminów...

Dobrze działają, z mojego doswiadczenia nie tylko nie przeszkadzaja, ale mozliwe ze poprawiaja koncentracje i nastawienie w czasie pisania, kreatywność itd.

w czasie egzaminu wycisnełam z mózgownicy więcej informacji niż to robie zazwyczaj :) i mialam lepszy wynik. ale mysle ze to zasługa lepszego myslenia, kreatywnosci, itd...

 

życze powodzenia!

 

Masz na myśli Pheromax ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ja mam inne akurat ale pewnie podobnie z pheromaxem, widząc opisy przeżyc innych mam podobnie ze swoją miksturką :P

ale tez kupie sobie pheromax... tylko muszę poczekać aż mój portfel się zagęści od zielonych (nie mam na mysli dolarów ale nasze polskie zielone seteczki hihi..w koncu tez zielone! )

tez sie troche bałam użyć ich na egzamin, żeby mi wody z mózgu nie zrobiły i ze moglabym sie nie skupic na egzamie tylko w głowie mieć siano i flirt hehehe...

 

no ale wiedziałam, ze na egzaminie zobacze TEGO chłopaka, że będę z nim miała okazje pogadać itd. i zaryzykowałam...

 

ale jak otrzymałam wyniki to sama sie zdziwiłam pozytywnie :) no oczywiscie też sie uczyyyyłam bardzo dużo i powtórki itd. ale zazwyczaj miałam wynik w granicach tylko 60-70 % a teraz pojechałam z egzaminiem na maxa :) oczywiście inny materiał, Ty zdajesz mature a ja studiuje więc zupełnie inna bajka. ale one pomogły zmobolizowac myśli żeby odpowiedzieć na pytanie dobrze i kreatywnie, zrobić użytek z mózgu, a nie sie peniać, stresowac, w portki ze strachu sikać itd.. itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się w tym linku na temat działania pheromaxu na komisje egzaminacyjną przy egzaminie ustnym i na egzaminie pisemnym nie dowiedziałem , może jednak ktoś mi pomoże i powie jak to pheromax działa i czy w ogóle działa na komisje. Chodzi mi tu oczywiście o przekonanie swoją osobą :)

Ale mogłeś się dowiedzieć jakich fero używały wcześniej inne osoby na egzaminy.

Jeśli wiesz, że tak czy siak kupisz próbkę to po co właściwie ten temat? Żeby Cię utwierdzić w przekonaniu, że to dobry wybór? Skoro nic nie znalazłeś to albo nie przeglądnąłeś wszystkich stron, albo będziesz pierwszym, który podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności