Skocz do zawartości

NPA - moje spostrzerzenia i pytania :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wreszcie przyszła paczka z NPA :)

Przed pracą rozprowadziłam za uszami i na nadgarstkach łącznie jedną kroplę NPA.

Ogólnie co mnie zdziwiło (chociaż nie wiem czy to przez NPA )stałam się senna i nie zauważyłam, żadnych zmian po jego zastosowaniu, ale nie zniechęcam się zobaczymy co będzie jutro :)

Moje pytanie czy ktoś po użyciu feromonu czuł się zmęczony i nic mu się nie chciało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja po NPA mam wręcz przeciwnie.

 

Zazwyczaj w gronie znajomych czuje się swobodnie, natomiast jak przebywam z nieznajomymi ludźmi to jestem jakoś tak... skrępowany, nie zachowuje się naturalnie. NPA pozwala mi zminimalizować to uczucie, zachowuje się dzięki niemu bardziej naturalnie i swobodnie a dodatkowo jestem pobudzony.

 

Spróbuj zmniejszyć dawkę do minimum, ja się jedynie dotykam nawilżonym wieczkiem pod nos i otrzymuję efekt przeze mnie pożądany ;) Być może przedawkowałaś i właśnie w ten sposób to odczuwasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że więcej mówię jak użyję fero :)

EDIT 30.03.2010

 

A więc tak nie wiem, czy to działanie fero czy nie, ale rozmawiałam dzisiaj z jednym kolegą z pracy, bo miałam akurat przerwę do do niego na minutkę podeszłam zapytać co słychać, bo ja często z różnymi osobami tak przez chwilę rozmawiam na przerwie, a później jak ten chłopak skończył pracę to podszedł do mnie i zapytał się czy dam mu swój numer telefonu, nawet się ucieszyłam, bo myślałam o nim, że chciałabym go bliżej poznać . Powiedział, że jutro zadzwoni i się umówi, zobaczymy czy tak zrobi :)

// połączyłem posty

// życzę Ci jak najlepiej ;)

// traq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadzwonił, a ja nie mogę zrozumieć po co w ogóle wziął mój numer i powiedział, że zadzwoni ? :(

 

Niepowtarzalna więcej wiary i cierpliwości :P spokojnie nie dramatyzuj że już nie zadzwoni Oczywiście, że zadzwoni tylko spokojnie daj mu troche czasu No i zwrućmy uwagę na to, że jest okres przedświąteczny a nóż mu coś wypadło nie oczekiwanie. Spokojnie a zobaczysz na pewno zadzwoni :) Trzymam kciuki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmurka nie zadzwoni , bo dzisiaj przypadkiem spotkałam go jak szłam do pracy, a on wracał z papierosa, to zatrzymał się otworzył mi drzwi i zapytał coś w stylu co słychać i wszystko było tak jak zawsze. Ja się zachowywałam też tak jak zawsze, nic nie wspominałam, że miał zadzwonić, żeby nie wyszło, że ja czkałam na telefon od niego i jest mi smutno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co teraz ktoś pozwolił mi spojrzeć na to jeszcze z innej strony. Dokładnie to było tak, że on zaproponował, żebyśmy poszli gdzieś jaks kończępracę, czyli tego samego dnia , co poprosił mnie o numer, a ja mu powiedziałam, że boli mnie głowa i że jak chce to mogę z nim gdzieś iść jutro, to on powiedział ,że jutro zadzwoni, a po za tym ja od niego nie wzięłam numeru telefonu, ktoś mi zwrócił uwagę na to że on mógł odebrać to jako kosz, że powiedziałam mu , że boli mnie głowa i uznał to za moją wymówkę i może nie chciał się narzucać . Jakby tak rzeczywiście było, że to ja się źle zachowałam to dopiero mi jest mega smutno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności