Skocz do zawartości

pacco rabanne "one milion"


MAROzbs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Piszecie że to świetny zapach na podryw... W ciągu najbliższych paru miesięcy stanę przed dylematem: albo Chikara albo jakieś dobre perfumy. Zastanawiam się nad tymi :) Jak sądzicie, co lepiej kupić? Od razu powiem, że jeśli perfumy to stosowałbym je z PHX lub z BTB bo tych mam zapas na parę lat :D Więc to nie tak że albo perfumowane fero albo perfuma tylko perfumowane fero albo fero przykryte tą perfumą. Wybór niby oczywisty (te perfumy są o połowe tańsze) ale jednak do Chikary mam słabość (do zapachu, mówiąc konkretniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA rzadko stosuję. Zauważyłem, że jestem po nim bardzo pobudzony, energia mnie rozpiera - ale czy poprawia to pewność siebie? Nie wiem, może temu że tej mi raczej nie brakuje. Zauważyłem, że kiedy jestem zmęczony albo zniechęcony - aplikacja NPA jeszcze bardziej mnie dobija. Zamykam się w sobie, nawet nie ze strachu - nie mam jednak żadnej mobilizacji do otwierania się na innych. A reakcje ludzi: usuwają się z drogi, rozmawiają jakby się mnie bali, z dystansem. Nie lubię tego. :P

 

PHX: stosowałem tylko z próbek i w miksie z BTB. Wstyd się przyznać samego PHX jeszcze chyba na sobie nie miałem. Muszę kiedyś spróbować :P Co do miksu BTB + PHX to jest wspaniały i w moim przypadku bije wszystkie inne sposoby stosowania feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony działają, trzeba tylko nauczyć się z tego korzystać. Jeśli masz nastawienie, że wszystko będzie działo się samo to się zawiedziesz - nie ma na świecie sposobu, który zrobi wszystko za nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mow mi ze to dziala na osoby ktorzy co dnai sie budza z bananem na twrzy i patrza na swiat w rozowych okluarach:D w koncu to jest chemia i mysle ze moje nastawienie nic do tego nie ma albo bedzie dzialac albo nie zreszta zauwaze to problemow z kobietami nie mam z gadka nie mam z wygladem nie mam chce tylko sprawdzic czy bedzie inaczej niz do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony wymagają od ciebie nie tylko tego byś wydał za nie kase ale i nauczył się odpowiednio z nich korzystać. Niestety wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy przed zakupem. Ludzie nie lubią się zmieniać ani działać. Często kupują feromony z myślą: dzięki temu wszystko będzie się działo za mnie! A potem dochodzą do wniosku, że zmarnowali kasę bo okazuje się, że żeby działanie feromonów w pełni się objawiło to wymaga od nich też inwestycji we własny charakter, zmiany swojego zachowania. Jeżeli nie boisz się tego podjąć - kasy na pewno nie zmarnujesz.

 

Kurde, chyba zatrudnię się w feromony.pl :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o to czy ktoś ma zły czy dobry charakter, feromony działają w pewien określony sposób. Trzeba ten sposób poznać i zrozumieć, by spostrzec, że to faktycznie działa.

 

Prosty przykład: jesteś w autobusie, obok ciebie stoi przeciętna dziewczyna. Mierzysz ją wzrokiem, może coś ci się w niej podoba, coś nie ale zapominasz o niej, patrzysz gdzie indziej. A jak stoi obok ciebie bardzo pociągająca przedstawicielka płci pięknej - patrzysz na nią, zachwycasz jej oczami, włosami, uśmiechem, myślisz o niej i zastanawiasz się jakby to fajnie było jakby była twoją dziewczyną itp. Ale czy to coś zmienia? Nic. Stoicie obok siebie i ona nawet się nie dowie że ci się podobała.

 

Teraz wyobraź sobie że jesteś jak te dziewczyny. Bez feromonów ktoś spojrzy na ciebie i zignoruje. Mając na sobie fero wyróżniasz się, ludzie odbierają cię jako kogoś ciekawego, słuchają, oceniają, imponujesz im, szukają twojej akceptacji. Ale nadal by to z nich wydobyć musi wyjść impuls od ciebie, bo inaczej nawet się nie dowiesz o tym, że patrzą na ciebie inaczej. Feromony nie odbierają innym rozumu i wolnej woli, nie sprawiają że wszyscy się na ciebie rzucają i ignorują twoje wady. Dają ci przewagę i na starcie masz u wszystkich duży plus ale co z tym zrobisz zależy już tylko od ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już na shoutboxie 8) Na początek BTB + PHX, możesz nawet szybko zacząć to ze sobą miksować. BTB to fero socjalne, skutki przedawkowania są dużo łagodniejsze niż w przypadku NPA no i sprawdza się w o wiele większej ilości sytuacji. Nie stosujesz go tylko na podryw ale praktycznie wszędzie. Dzięki temu łatwo się z nimi nauczysz stosować feromony. PHX możesz za to stosować gdy zależy ci głównie na podrywie, nie są tak mocne jak NPA i trochę bardziej wszechstronne. Za to mix PHX z BTB, jak już dobierzesz dobre dawki, to fero doskonałe na każde warunki. Kupując te dwa produkty masz coś bardzo dobrego do ćwiczeń i jednocześnie dającego perspektywy na dłużej (taka buteleczka spokojnie starcza na pół roku rozsądnego stosowania). Z NPA na początek mógłbyś się pogubić, zwłaszcza że dawkowanie go jest bardzo trudne a nad efektami ciężko zapanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem - tylko próbek PHX używałem. Nie może być słabsze skoro to to samo tylko inaczej się dawkuje. Właśnie przez inny sposób dawkowania może się słabsze wydawać, co innego sie popsikać a co innego patyczkiem maziać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli pisząc ciekawe sytuacje :P Jeśli chodzi Ci o seks to do łóżka żadnej nie zaciągnąłem. Ale specjalnie się też o to jeszcze nie starałem, sprawy osobiste i zdrowotne - oszczędzę szczegółów. Za to wzrost zainteresowania moją osobą, poprawa samopoczucia innych itp. jest zawsze bardzo widoczna. Trudno sobie nawet przypomnieć pojedyncze sytuacje, już się do tego przyzwyczaiłem :P Poczytaj moje posty na forum to pewnie coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradziłbym z miłą chęcią, ale nie znam ani tych perfum ani nie mam doświadczeń z Chikarą :P Jednak zdradzę, że jak zobaczyłem wypowiedź niepowtarzalnej to z ciekawości zamówiłem próbkę na Allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak tylko dowiedziałem się że są próbki to sam od razu zamówiłem 3 :P Swoją drogą to na Allegro można znaleźć butelkę 100ml już za ok. 50 zł... Ciekaw tylko jestem czy to nie podróby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności