Skocz do zawartości

pacco rabanne "one milion"


MAROzbs

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, jak tylko dowiedziałem się że są próbki to sam od razu zamówiłem 3 :P Swoją drogą to na Allegro można znaleźć butelkę 100ml już za ok. 50 zł... Ciekaw tylko jestem czy to nie podróby...

 

Z tego co wiem i przerabiałem to setki razy to podróby, lepiej zamówić u pewnej osoby tester - ja osobiście mam kogoś takiego w mieście, albo kupić tester od pewniaka na allegro. Bo te tańsze niby "okazje" okazują się później wodami z dworca za 20zl gdzie po godzinie czuć tylko alkohol na sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jedna oferta jest tam dość wiarygodna, 100 ml za 120 zł, niby z nadwyżki z magazynów - wygląda na oryginał. No ale niestety tyle teraz nie mam :P Co do tych za 50 to np. ta:

 

http://allegro.pl/item978866091_paco_rabanne_1_million.html

 

Wygląd fotek itp nie zachęcają, ale to może właśnie temu ludzie nie licytują dalej, może to faktycznie niezła okazja jest... ;) Gdyby nie to że mam sporo wydatków na kwiecień to bym zaryzykował.

 

Póki co muszę zdać się na te próbki, i tak mi pewnie na miesiąc gdzieś starczy, przynajmniej będę wiedział czy warto dalej inwestować. A tak swoją drogą - nie znacie może sklepu w Krakowie, gdzie można kupić takie próbki droższych perfum? Nie że sklep firmowy bo takie znam tylko jakąś perfumerię, gdzie znajdę więcej marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kropla NPA i pociagniecie patyczkiem phx i nic:((

 

Dasz pod nos, dostaniesz mocnego kopa na jakis czas - glownie do tego uzywam. Do tego btb za uszy i na jablko i szafa gra - musisz zapomniec ze masz na sobie fero, i dostrzegac najmniejsze roznice. Nikt przeciez sie od razu na Ciebie nie rzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec sprawa wyglada tak : wogole zapachu NPA nie czuje zastosowalem pol kropli pod nos przykrylem pure man i pojechalem do fryzjera co prawada frzyjerka dostala wypieków na policzkach ale to wszystko wrocilem do domu i postanowlilem ze przedawkuje celowo i co napolylem pol kropli za lewe ucho i pol za prawe zadnych bolow glowy ani agresjii ani czekogoliwek nie wiem co o tym myslec ,mial ktos tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zaliczasz się do nielicznego grona osób z niezbyt rozwiniętym VNO. Po przedawkowaniu obserwuj bardziej otoczenie, skoro na Ciebie nie wpływają fero wcale.Mogę się mylić, ale kiedyś czytałem o tym, że dostarczając fero VNO może Ci się rozwinąć i z czasem będziesz odczuwał efekty. Tylko nie jestem tego zupełnie pewny, może ktoś wie coś więcej na ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dlatego testuj ale też specjalnie nie wypatruj efektów. Najlepiej zapomnieć o fero i być sobą. Efekty zobaczysz najlepiej właśnie wtedy, bo będziesz zachowywał się naturalnie. Wypatrywanie i oczekiwanie czegoś na każdym kroku może spowodować nienaturalne zachowanie i co za tym idzie, zepsujesz daną sytuację z własnej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miksuj jeszcze, zwłaszcza NPA z PHX. To chyba najtrudniejszy mix do opanowania i przeznaczony wyłącznie do podrywu (nie takiego że idziesz do fryzjerki i myślisz że może ją pdoerwiesz... w grę wchodzi tu tylko sytuacja gdzie idziesz poderwać laskę która przyszła tylko po to by poderwać Ciebie).

 

Jeśli nie czujesz zapachu - bez obaw, jak będziesz aplikował z głową to nic Ci nie grozi. Aplikuj minimalną dawkę przez kilka dni i obserwuj innych. Nie nastawiaj się na żadne sytuacje, niczego nie oczekuj, postaraj się obserwować tylko. Jeśli nie zobaczysz żadnych reakcji - daj o jedną kroplę/pół kropli więcej i to samo. Tak do momentu, aż zobaczysz, że ludzie reagują negatywnie. Jeśli tylko zaczną, tzn będziesz miał poczucie że się Ciebie boją, że dystansują się od Ciebie albo ich denerwuje sama Twoja obecność - wtedy wróć do dawki wcześniejszej i uznaj, że ta dawka jest dobra. Smród to akurat najmniejszy problem, nie zapomnij tylko przykrywać dobrze feromonów i zawsze pod koniec dnia dokładnie umyj miejsca aplikacji, najlepiej gąbką.

 

 

Aaa, jeszcze co do perfum. Przyszły próbki, zapach świetny ale gdzie mu tam do Chikary :P Dobrze, że nie zdecydowałem się na większą wersję bo jak dla mnie to nie warte tych prawie 200 zł. Ale przyznaję, że 100 to bym jeszcze dał. Zapach żywy, oryginalny i utrzymuje się bardzo długo nawet na skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności