Skocz do zawartości

Moje pierwsze wrażenia o pheromax


nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Na slad feromonów wpadłem oglądając polska komedie dosyc niedawno. pomyslałem coś w tym musi być! Odpaliłem neta i zaczełem szukać i sprawdzać na forum. i trafiłem na mocneferomony.pl Z natury jestem sceptykiem do takich rzeczy. Ale raz się zyje. I zakupiłem PHEROMAX duża flaszke. nie lubie sie rozdrabniać. Paczucha doszła szybko rozpakowałem. No to trzeba było wypróbować. W sobote uderzyłem do klubu przed wyjsciem aplikacja specyfiku. Z zawodu jestem psychologiem i z łatwoscią rozpoznaje reakcje ludzi. Okazało się że jednak działa. Zauwazyłem kilka rzeczy. Na jednych działają mocniej na innych słabiej. Zaskakujace jest to że kobietki bo na nich sprawdzałem zaczynają reagować w odległosci około 2 metrów I to nie od razu. Pheromax działa po kilku minutach. Zauważyłem ze trzeba przez kilka minut np. postac koło kobietki. nawet nie rozmawiajac z nią. Osoby muszą się przyzwyczaic. I nadchodchodzi reakcja. Zmienia się zachowanie. Nie mówie o takim że rzucają się na szyje bo to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reagują spontanicznie. Na poziomie podswiadomosci. W moim przypadku było to tak: Do kluby wyszłem sobie napic sie piwa i po obserwowac reakcje panienek. Kupiłem sobie browarka i stanełem z boczku i obserwowałem co sie dzieje. Po kilku minutach dosiadły się trzy panienki dom stolika stojącego koło mnie. Na poczatku zero reakcji. Mineła chwilka cos zaczeło sie dziać. Zmieniło sie ich zachowanie. Chyba Pheromax zaczoł działać. Wstały od stolika pokręciły się troszeczke i staneły koło mnie. Ja czekam dalej na rozwój wydarzeń zachowywałem się naturalnie. One rozmawiają między sobą aż tu jedna pac mnie z łokcia w boczek mało browar mi nie wyleciał. Pomyslałem przypadek. Ok. Przeprosiłą oczywiście. Ale się zdziwiłem za chwilke jak podszedł do nich jakis kolega i zaproponował zeby przysiadły sie do niego i jego dziewczyny. One odmówiły Cytuje ,, Nie dziękujemy Jakos dobrze nam sie tu stoi". Pomyslałem nie przelewki. Jedna z nich poszła po piwko do baru i wracając otarła sie o mnie chodz było bardzo dużo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ta trzecią chyba mocnej działał bo jak tańczyła to nie patrzała że stoje ocierała się kiedy tylko zdarzyła jej sie sytuacja. Mimika twarzy mówiła wszystko za siebie 70% uczuc jest widoczna wna twarzy i w gestach. Nie mogłem się powstrzymac żeby nie dołączyc ale pomyslałem dzisiaj tylko testuje. Bardzo próbowały zwrócić na siębie uwage. Myslałem że skonam. Hehe. :shock:

Pomyślałem ze trzeba eksperymentować dalej. Przeniosłem się wi inne miejsce. Wybrałem takie gdzie jest mało ludzi. Kolejny browarek oczywiscie. za chwilke zjawiła sie dziewczyna z chłopakiem ciekawa laseczka. Pomyslałem tylko że szkoda że z pajacem. Kilka minut póżniej zauwazyłem ze spoglada na mnie z ukratkai uśmiecha się. Wcześniej jak bywała w klubie to nie zwracała na mnie uwagi. Więc sie zdziwiłem. Kurde Pheromax działa. chłopak jej poszedł do baru a ona w tany jak oprzechodziła koło mnie raz mnie z bareczka obruciła sie i usmieszek. najlepsze jest to ze jej pajac to zauważył i jak wrócił to namawiał zeby sie przeniesli dalej. A ona na to ,, Ze nie ma mowy. jej tu dobrze''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodziłem zaaplikowałem pełną dawke bo w w klubie często puszczaja parę i jest zadymione. W spotkaniach w ujakis domach w pracy będe uzywał połowy dawki. Miejsce zamkniete nie chcem przecholować. Do kluby według mnie gdzie jest dużo ludzi peła dawka jest ok Nie zalezy zapominać ze feromony są na alkocholu a onn wietrzeje z czasem i w końcu dojdzie do momentu ze dawka bedzie satysfakcjonująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyjek z tego wieczoru jest jescze wiecej. :roll:

Ważnym spostrzerzeniem jest to że jak kobietki zaczynały reagować na pheromax jako na bodziec stojąc troszke dalej musiałem podejśc bliżej zeby załapały że ja jestem jego źródłem. Bo w przeciwnym razie były troszke zmieszane i nie wiedziały co sie dzieje. A dla nas chyba lepiej jest żeby jakis inny pajac nie zyskał na tym

 

W poniedziałek koniec postu i wielka impreza. Nastepne spostrzeżenia opisze. Ale juz nietylko bede testował. Macie stałego klijenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes psychologiem to ciekawe, moze napiszesz "jak" odbierac/analizować te reakcje po mimice twarzy i po ruchach, nie jestem swiadom takich rzeczy do końca.

 

bo rownie dobrze moze Nam sie wydawac ze Panna jest nami zainteresowana wysylajac jakies sygnaly... a w rzeczywistosci moze byc inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% kontaktów miedzy ludzkich odbywa się za pomocą przekazu przez kanał niewerbalny czyli gesty i mimika twarzy oraz ogólną postawę człokieka. następne 23 % to intonacja głosu a 7 % to same słowa. wysyłanie informacji niewerbalnych odbywa się nie swiadomie i nikt tego nie kontroluje. A jeżeli ktoś zna znaczenie takich gestów (np. ja % lat psychologii) to potrafi to zauważyć. Poczytaj troszke na ten temat. Polecam. Dodatkowy element na podryw. Ludzi można czytac jak dobrą książkę,. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax jako produkt składa się z alkoholu i syntetycznych feromonów. Zeczą jasną jest ze alkohol się ulatnia a razem z nim związki chemiczne w nim zawarte np. feromony. Nawet jak się przecholuje z aplikacją to po pewnym czasie część feromonów się ulotni. I pozostanie dawka która jest pozytywnie odbierana. Rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, żę Phx działa tak po kilku minutach zgodzę sie w 100% sam to spostrzegłem gdy laski siedzące na przeciw mnie zachowywały się normalnie a po ok 4-5 min jedna powiedziałą coś do 2 na ucho i zaczęły ze mną konwersować Dużo pytały, ich spojrzenia były już inne takie kokieteryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax jako produkt składa się z alkoholu i syntetycznych feromonów. Zeczą jasną jest ze alkohol się ulatnia a razem z nim związki chemiczne w nim zawarte np. feromony. Nawet jak się przecholuje z aplikacją to po pewnym czasie część feromonów się ulotni. I pozostanie dawka która jest pozytywnie odbierana. Rozumiesz.

taraz tak.Myslalem ze alkochol wyparowywuje a fero zostają :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie też masz racje. Część fero wyparowuje z alkoholem, lecz jakaś tam cześc zostaje rozkłada się po pewnym czasie. Mysle że dobrze jest tez aplikowac na ubranie. taka oszczeędnośc wyczytałem na stronce mocnych feromonów że z ubrania wyparowują wolniej. Więc czas działania się przedłuża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem dzisiaj jedna ciekawostkę, że niektóre osoby nie wyczówają tego przykrego zapachu a inni wręcz przeciwnie. zrobiłem małe doswiadczenie i wyniki mnie zaskoczyły. Przyszła moja kumpela pożyczyc jakies filmy. Gadu gadu i pomyslałem że zrobie teścik. Powiedziałem jej ze mam kilka próbek perfum. Czy pomogła by mi wybrac jakies bo mam dylemat. Wziołem cztery chusteczki chigieniczne. Jedną oczywiscie spryskałem delikatnie pheromaxem i perfumami. Drugą tymi samymim perfumami, a dwie pozostałe jakimis innymi. Na tej z pheromaxem był intensywny zapach pheromaxa normalnie jakbym wytarł sobie nia ciało po siłowni. delikatnie zagjełem róg chusteczki żeby mieć pewnośc. I dałem jej żeby oceniła te cztery zapachy. ja poszedłem zrobić herbatki. Wróciłem a ona trzyma tą chusteczkę z zagiętym rogiem i mówi że jej te się bardzo podobają. Ale cyrki przecież druga była tymi samymi perfumkami spryskana. spytałem się czy na tej co wybrała nie poczóła jakiegos specyficznego zapachu. jeszcze raz powąchała i stwierdziła ze nie. Ja tez powachałem i czułem zdecydowanie pheromax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziała chyba z 1.5 godziny co chwile siegała po chusteczke i sie nia bawiła. Składała, rozkładała itd. I zachowanie jej się zmieniło. Przed eksperymentem bardzo się śpieszyła. A po nastawienie jej sie bardzo zmieniło. Przysuneła sie bardziej, rodzaj gadki juz inny. Czesto jak cos mówiła chwytała mnie za rekę. Napaliła się troszeczke. No cóz kolesia dziewczyna nie kopie dołków wiec odpusciłem sobie. Najlepsze jest to że jak wychodziła to z chusteczka w dłoni. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Ja np. juz sie boje nakladac feromony czasem bo kolnierz w mojej kurtce zimowej juz jest taki przesiakniety ze szok!:D zawsze czuje tę woń jak nawet nie mam na sobie fero..

 

Dokładnie! Uważaj, bo z czasem będziesz miał na sobie tyle fero, że przestaną działać i nie będziesz wiedział o co chodzi!

 

Nie stosuj na szyję, ale np. za uszami. Nie ma wtedy obaw, że wytrzesz je kołnierzem. (tylko nie noś czapki ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spryskiwania koszul i ubrań to szczerze odradzam, szczególnie feromony jak NPA czy Pheromax. Jeżeli nie czujesz ich zapachu, już na drugi - trzeci dzień możesz mieć ich mnóstwo na sobie, będziesz śmierdział nawet nie zdając sobie z tego sprawy. To samy dotyczy aplikowania fero na szyję, kiedy to teraz, w czasie zimowym wszyscy nosimy kurtki i zapinamy się pod szyję. Lepiej jest wtedy właśnie używać za uszy, lub gdziekolwiek, gdzie nie będą się wycierały fero o cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności