Skocz do zawartości

No i jest !


Sushigoround

Rekomendowane odpowiedzi

Posiedziałam na tym forum, zainteresował mnie temat feromonów więc zaryzykowałam i zakupiłam. ;>

Wracam do domu, a tu paczuszka sobie leży.

Zamówiłam probke PHX . Prędko otworzyłam i powąchałam. Zapach.. jak dla mnie nie bardzo.. Jakiś taki ostry i ciężki.. Dodatkowo otrzymałam chusteczke nawilżoną Edge.

Jutro pierwszy test!

 

Martwi mnie to, że jednak PHX jest bardzo mały (no tak, czego spodziewać się po próbce..) Pewnie straczy na 2,3 razy.. Troche lipa.

 

Jak zaaplikować? Boje sie że coś spieprzę ; P.

Patyczkiem na nadgarstek i potrzeć o drugi czy na szyje odrazu czy jak?

Proszę o rade;S

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3 razy?! Broń Boże! Poczytaj o dawkowaniu próbki... Choćby tu:

http://ferum.pl/dawkowanie-probki-phx-t1794.html

LD ja np uzywam fiolek po probkach perfum i nakladam to patyczkiem, wydaje sie tego malo ale po 2.5 patyczkach PHX usłyszałem od dziewczyny ze przedawkowałem zawodników i na gorze w jej domu az czuje zapach obornika ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą przydałoby się stworzenie jakiegoś "feromonowego kompendium wiedzy", w którym znalazłyby się praktyczne porady na tematy wzbudzające najwięcej pytań ze strony fero-neofitów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja próbki PHX:

- wyciągnij zawleczkę i olej patyczek (olej tzn nie oblej tylko zignoruj, najlepiej zapomnij o jego istnieniu)

- zatkaj otwór szczelnie palcem

- przechyl fiolkę tak, żeby zmoczyło palec

- masz na palcu pół kropli - wetrzyj se gdzieś ;)

- jeśli aplikujesz PHX osobno to powtórz to jeszcze ze 2 razy, tzn tak żeby mieć 1,5 kropli na sobie.

- wsadź zawleczkę z powrotem

 

Starczy to na jakieś 15-20 aplikacji. Broń Boże nie dawaj na siebie więcej! Złota zasada feromonów: im więcej tym GORZEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja próbki PHX:

- wyciągnij zawleczkę i olej patyczek (olej tzn nie oblej tylko zignoruj, najlepiej zapomnij o jego istnieniu)

- zatkaj otwór szczelnie palcem

- przechyl fiolkę tak, żeby zmoczyło palec

- masz na palcu pół kropli - wetrzyj se gdzieś ;)

- jeśli aplikujesz PHX osobno to powtórz to jeszcze ze 2 razy, tzn tak żeby mieć 1,5 kropli na sobie.

- wsadź zawleczkę z powrotem

 

Starczy to na jakieś 15-20 aplikacji. Broń Boże nie dawaj na siebie więcej! Złota zasada feromonów: im więcej tym GORZEJ.

 

Można wetrzeć pod nos i na szyje ? Jak tak to jedno przechylenia na palec i wetrzeć pod nos , a potem drugi raz , drugie przechylenie na palec i wetrzec w szyje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tą śmiałość wykorzystaj :)

 

To jest raczej lekka śmiałość i chyba raczej nie pomoże. Wydaję mi się , że w ogóle dziś nikt się za mną nie oglądał itp itd to bez sensu , że mam tą śmiałość wykorzystać , jak pewnie w żaden sposób nie odczuje tego feromonu druga osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy efekt jak zapominasz o tym. Nie patrz ciągle czy coś się nie dzieje bo zamiast dobrego wizerunku wydajesz się strapiony( bo zastanawiasz się nad brakiem działania feromonów). Aplikuj zapomnij baw się i zrób rachunek sumienia na następny dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się , ale nie wiem czy to może być zasługa feromonów i raczej chyba tak nie jest. Trzy koleżanki siedzące przez dłuższy okres , ode mnie kilka miejsc dalej , gdy wszedłem na zajęcia zauważyłem , że nagle przeniosły się i siedzą w miejscu , przede mną (one z przodu ja z tyłu). Dzień wcześniej użyłem fero , a właśnie wczoraj nie. Nie odzywały się do mnie , ale tylko jedna z nich czasami się do mnie odwracała trochę nieśmiale i jak dwa razy coś chciała do mnie powiedzieć to po chwili zamilkała (nieśmiale , jak by widziała , że jestem czymś zajęty i nie chciała przeszkadzać) , ale oczywiście odpowiadałem jak coś do mnie mówiła (przypomnę , że w tym dniu nie miałem na sobie fero , tylko dzień wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może miałeś to samo ubranie i trochę fero jeszcze się z niego unosiło?

 

phx to prawdziwy pogromca. W piątek poszedłem sobie na koncercik z zamiarem napicia się piwa i pogadania z przyjaciółmi. Tak trochę z przyzwyczajenia nałożyłem na siebie parę kropel phx + BTB. Nie wiem, czy wszedłem w jakąś chmurę energii seksualnej, czy co, ale fero zadziałało jeszcze bardziej niż zwykle. W ciągu dwóch godzin przez naszą lożę przewinęło się z 7 niewiast. Większości odpuściłem (ignorując pełne tęsknego wyrzutu spojrzenia), ale w jednym przypadku nie mogłem się oprzeć i zastosowałem sztuczkę: "pokaż mi rękę, to wyczytam z niej twój znak zodiaku". Dziewczyna okazała się świetnym kompanem do piwa i bawiliśmy się razem cały wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuszne swą Twoje obawy :) aplikuj fero na szyję, ewentualnie także na nadgarstki. Dawkę możesz ostrożnie zwiększać. Jak już masz fero na sobie, to zjawiaj się dyskretnie w pobliżu kobiet. Najlepiej zacznij od koleżanek, które znasz i z którymi możesz swobodnie rozmawiać. Bądź sobą, poruszaj te same tematy co zwykle. Zapomnij o fero i daj sobie co najmniej tydzień na eksperymenty.

 

edit

 

a przy okazji: pragnę podzielić się z Wami radosną wiadomością. Podjąłem męską decyzję o założeniu fero-bloga. Napisałem już w tej sprawie gdzie trzeba i czekam na konto. Zapraszam gorąco do odwiedzania :)

//połączyłem

//traq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja próbki PHX:

- wyciągnij zawleczkę i olej patyczek (olej tzn nie oblej tylko zignoruj, najlepiej zapomnij o jego istnieniu)

- zatkaj otwór szczelnie palcem

- przechyl fiolkę tak, żeby zmoczyło palec

- masz na palcu pół kropli - wetrzyj se gdzieś ;)

- jeśli aplikujesz PHX osobno to powtórz to jeszcze ze 2 razy, tzn tak żeby mieć 1,5 kropli na sobie.

- wsadź zawleczkę z powrotem

 

Starczy to na jakieś 15-20 aplikacji. Broń Boże nie dawaj na siebie więcej! Złota zasada feromonów: im więcej tym GORZEJ.

 

Ja to się boję spróbować 4 przechyleń , no a robiłem 3 przechylenia i efekty były jak dla mnie małe , na mnie działały , bo czułem się trochę śmielszy , ale na dziewczyny raczej chyba nie. Może 3 przechylenia to dla mnie za mała dawka ? Już mam dylemat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie testowałeś? Bo jak w jakimś pomieszczeniu "wypełnionym zapachami", typu zadymiony klub, sala balowa itp. to musisz brać pod uwagę że bodźce są słabiej odczuwane, tzn wymagana jest większa aplikacja by odpowiednia ilość dostała się do receptorów innych ludzi. Pamiętaj, że feromony odczuwa się jak zapach - jeśli nie było sytuacji, kiedy dziewczyna miała okazję się ciebie nawdychać to nie ma co się dziwić. Zastanów się nad tym i ew. zwiększ trochę aplikację jeśli idziesz w takie miejsca gdzie fero ciężko załapać (to samo tyczy się np. spacerów w wietrzną pogodę lub gdy jest zimno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności