Skocz do zawartości

co robię źle?


lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy więc najpierw witam wszystkich feromanów.

Zakupiłem 2 x phx 1ml,the edge zapachowe,npa i dostałem perception i edge w chusteczce gratis.

Postanowiłem zacząć od mixów, w pierwszym dniu wtarłem 0,5 kropli phx(palec przytkany do flakonu i flakon przechylony) po lewej stronie i powtórzyłem i rozsmarowałem po prawej,na to psikłem 1 raz the edge i rozsmarowałem po całej szyi oraz 0,5 kropli npa(palec przytkany do flakonu i flakon przechylony) pod nos i na nos.Poszedłem do parku i niestety żadnych efektów ani skutków ubocznych.

Na 2 dzień przed kolejnym wyjściem do parku i do centrum handlowego zrobiłem kolejnego mixa 0,5 kropli phx wtarłem na lewom strone szyi i 0,5 kropli na prawom,na to jeszcze 0,5 kropli npa wtarłem na lewom i 0,5 kropli na prawom strone szyi i przykryłem to kilkoma psikami wody toaletowej david beckcham signature oraz 0,5 kropli npa pod nos i na nos i niestety znowu nic, tak jak bym wogule nie użył feromonów.

Na 3 dzień zrezygnowałem z mixów i wsmarowałem 0,5 kropli phx na lewom strone szyi , 0,5 kropli na prawom strone i zamoczyłem patyczek w phx i posmarowałem za lewym uchem i drugi raz zamoczyłem patyczek i posmarowałem za prawym uchem i przykryłem to beckchamem kilka psików na szyje i po jednym za uszami i znowu wybrałem się na mój poligon doświadczalny czyli do parku i niestety znów to samo czyli nic tak jak bym wogule nie używał feromonów.Dodam że codziennie dokładnie myłem miejsca aplikacji feromonów.

Zastanawiam się nad zwiększeniem dawki o kolejne 0,5 kropli co wy na to ,próbować czy lepiej nie ryzykować.

Mam jeszcze 3 pytania a mianowicie:

1.Czy nie lepiej najpierw popsikać się wodą toaletową i dopiero feromony?

2.Czy można mixa phx+npa przykryć zapachowym the edge albo the edge przykryć tym mixem?

3.jak stosować perception i edge (chusteczka) i jak robić mixy z wykorzystaniem ich (jeszcze nie korzystałem)?

 

Nie twierdze że feromony to ściema i ciągle wierze w ich działanie, bo po 3 razach nie można się spodziewac cudów.

Jest mi ciężko dobierać dawki bo nie wyczuwam zapachu fero tylko samego alkocholu.

 

Proszę o odpowiedź, nie piszcie że to już było bo nie mam czasu przeszukiwać całego forum.

Z góry dziękuje za pomoc i mam nadzieje że nie zostawić mnie z moim problemem i postaracie się mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a zwiększyć dawkę czy zostawić tom co teraz i czy dalej stosować phx czy odstawić go i zacząć samo npa ,dodam że chodzi mi o zwiększenie swojej atrakcyjności i aby kobiety nie przechodziło obojetnie obok mnie ,wiem że feromon to tylko dodatek

 

edit

 

dalej próbować mixów czy całkowicie zapomnieć o mixach i stosować oddzielnie

//połączone

//używaj edycji

//traq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miksuj nic na początek. Zacznij od najmniejszych dawek (wszystko masz podane w ulotce) i stopniowo (co 4-5 aplikacji) zwiększaj. 2 pierwsze dni nie działały bo pewnie poknociłeś dawki do miksów, 3 za dużo na siebie nawaliłeś. Musisz się nauczyć z tego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby kobiety nie przechodziło obojetnie obok mnie ,wiem że feromon to tylko dodatek

 

Po pierwsze to nie jest tak, że nałożysz fero i kobiety będą chłoneły Cie -- tak to nie działa :wink: Lepiej polataj po necie i poszukaj czegoś o uwodzeniu, myśle że szybciej bedą efekty. Po drugie nie kombinuj z tymi mieszankami bo zrobiłeś masło maślane :twisted: Zacznij od małych dawek pojedyńczych i kolejna rzecz, to że wyślesz kupon totka nie gwarantuje Ci milionowej wygranej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to nie działa tak że będą kobiety na mnie leciały,a kurs uwodzenia mi nie potrzebny bo podrywać umie,feromony chce jak taki dodatek do mojej atrakcyjności, chyba źle rozumujecie mój temat.

Mnie chodziło że nie ma ani efektów ani skutków ubocznych po prostu tak jak bym nie używał feromonów.Nikt się nie odsuwał ode mnie,głowa mnie też nie bolała ,tak jak za nim zacząłem stosować fero czyli normalnie ludzie chodzili ani najdrobniejszych efektów w stylu spojrzeń w moim kierunku czy uśmiechów.

A na forum wyczytałem w innych postach że palec przytknięty do flakonu i flakon przechylony i odwrócony z powrotem do 0,5 kropli.

Ja mam próbkę Phx ,a na tych ulotkach dołączonych do phx pisze tylko jak stosować flakon 14ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak za nim zacząłem stosować fero czyli normalnie ludzie chodzili ani najdrobniejszych efektów w stylu spojrzeń w moim kierunku czy uśmiechów

A co Ty myslisz ze bedziesz szedl sobie chodnikiem i zaczarujesz kobiety ktore przechodza obok Ciebie w ulamek sekundy bo masz phx na sobie? To tak raczej nie dziala. Co do stosowania, wez patyczkiem przejedz sobie raz pod nosem i raz za ktores ucho albo jablko adama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czego się mogę spodziewać po fero,dodam że na razie nic nie zauważyłem,poprostu tak jak bym nic nie używał,ani skutków ubocznych ani efektów ,a jednak feromony powinny jakiś dawać efekt bo po to się stosuje fero żeby o pare %zwiękrzyć swoją atrakcyjność.

Dzisiaj zmniejszyłem dawkę do minimum czyli jedno zamoczenie patyczka i posmarowanie za lewym uchem,potem drugi raz zamoczyłem patyczek w phx i posmarowałem na jabko adama i niestety znów nic.

Zastanawiam się czy nie odstawić narazie phx i spróbować NPA albo The edge zapachowy albo perception co wy na to,spróbować czy nie,jeśli tak to od jakich dawek zacząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że zrobiłeś mocne zakupy na poczatek :) . Na początek nie rób mixów bo ja też tak zaczynałem i przedawkowywałem nie zdając sobie z tego sprawy . Dopiero obserwacja otoczenia pokazała , ze za dużo nakładałem - po prostu śmierdziałem :x a sam na sobie nie odczuwałem skutków typu bóle głowy czy pieczenie na uszach czy twarzy .

 

Fero w na świeżym powietrzu moim zdaniem jest osłabione .Wystarczy podmuch wiatru w innym kierunku i dziewczyna nic nie poczuje , no chyba , że jest blisko ciebie i przyssana do twojej szyi :wink:

Lepsze sa pomieszczenia zamknięte jak kluby , uczelnie , szkoły , praca gdzie masz bezposrednia mozliwośc rozpoczecia rozmowy z dziewczynami :)

Na razie testuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamkniętych pomieszczeniach też próbowałem i takie same efekty jak w parku czy na ulicy.

A jak doradzicie z dawką zwiękrzyć czy nie i zostać przy phx czy spróbować testy z npa.

Jakich używacie dawek wychodząc na dwór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam się czy też będą działać fero podczas jazdy na rowerze.

A tak wogóle to poderwać można w każdej sytuacji nie tylko spacerując,pijąc w barze albo na dyskotece.

 

edit

 

Dobra dajmy już spokój z tom jazdom na rowerze,lepiej odpowiedzcie na dwa wcześniejsze pytania przed tym z rowerem.

Więcej będzie pożytku,bo chodzi mi o dobór dawki a nie czy da się podrywać jadąc rowerem.

 

//połączone by traq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to jestes nowicjuszem w fero i nigdy przed tem nie uzywalem.

Odrazu dostales fero i co odrazu wszystko na siebie CZLOWIEKU MYSLISZ ZE TAK ODRAZU ZMIENI TO TWOJE ZYCIE.?

MYSLISZ ZE JAJ WIECEJ ZAAPLIKUJESZ TO BEDZIE LEPSZY EFEKT?

 

I TO JEST BLAD WSZYSTKICH PE POCZATKUJACYCH , NAWALA NA SIEBIE ILE WEJDZIE I ODRAZU OCZEKUJA NIE WIADOMO CZEGO.

 

NIE ROBCIE TEGO !!!! A O ILE WIEM KAZDY TAK ROBI...zreszto tez tak zrobilem na poczatku moich przygod z fero (2007). ALE ZROZUMIALEM ZE TYLKO W TEN SPOSOB FERO MARNUJE.

 

1. Postaraj sie uzywac na poczatku pojedyncze fero np. jeden tydzien PHX - sam. , drugi NPA. itd. a nie odrazu wszystko na raz.

 

2. Zeby robic takie mixy musisz byc doswiadczony wiedziec cos o fero, troche przezyc z nimi chwil unioslych i upadłych.

MUSISZ JE POZNAC !

 

 

CZAS , CZAS I CZAS, wszystko z swoim czasie. Mixy raczej bym doradzał osobom ktorzy korzystali juz kiedys z innych fero i wiedza co moga sie po nich spodziewac,

 

A I JESZCZE JEDNO, JEZELI NIE DZIALAJA NA WAS, OK NAPISZCIE I POPROSTU POPROSCCIE O ZWROT KASY A NIE TU GADACIE JAKA TO SCIEMA.

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj . Dawkę dobierasz sam do swojego organizmu . Jednej osobie wystarczy przetarcie sie wężykiem innym 0,5 kropli a iinnym pełny psik(flakon )

Musisz sam testować na sobie wszyscy przez to przechodziliśmy metodą prób i błędów , wzlotów i upadków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już tą optymalną dawkę i efekty są ,czasami łatwo zauważalne a czasami bardzo subtelne ale są i to się liczy.

Poznałem już te feromony i jest mi dużo łatwiej je stosować niż na początku,a z pewnością będzie co raz to lepiej.

 

Dziękuje za pomoc,każda wasza opinia jest dla mnie bardzo cenna i pomogła mi w uzyskaniu upragnionych efektów.

 

Feromony naprawdę mają to coś w sobie i z pewnością będę z nich korzystał,za niedługo kupię jeszcze Phx 14ml. i Chikare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś racje kruk,czym dłużej stosuje fero tym więcej o nich wiem,a użytkowanie sprawia mi prawdziwą przyjemność.Który facet by nie chciał patrzeć jak dziewczyny się do niego uśmiechają, a miałem już kilka ciekawych sytuacji.

Szedłem rano na przystanek po drodze jedna dziewczyna się na mnie patrzała i się uśmiechała często ją widuje na ulicy ale jeszcze takiego zachowania u niej nie widziałem,no ale dobra przyjeżdża mój autobus więc wsiadam i siadam sobie koło okna ,na następnym przystanku wsiada jedna bardzo piękna dziewczyna i chociaż było dużo wolnych miejsc to siadła sobie na wprost mnie i się patrzała na mnie,uśmiechała się i cały czas bawiła się włosami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze do was takie pytanie czy jak wychodzi się na dwór to dawkę fero trzeba zwiększyć czy zostawić taką która sprawdza się dobrze w zamkniętych pomieszczeniach, dobrałem odpowiednią dla mnie dawkę i nie wiem czy jak idę na podryw do parku ją zwiększyć czy zostawić bez zmian.

 

I jeszcze jedno czy jak zakupię phx 14ml. i przeleję do pojemnika po próbce to muszę odnowa dobierać dawkę czy używać takie jak w przypadku próbki 1ml.

Pytam się bo w którymś temacie na ferum wyczytałem że próbka ma dodatkową ilość alkoholu żeby się łatwiej stosowało, wprawdzie to pisało o starych próbkach 2ml. ale nie jestem pewny czy te 1ml. nie są takie same.

 

I jeszcze jedno pytanie,tak z ciekawości ile to jest kropli jedno przetarcie patyczkiem (próbka 1ml.) ,szukałem odpowiedzi w innych tematach ale nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze do was takie pytanie czy jak wychodzi się na dwór to dawkę fero trzeba zwiększyć czy zostawić taką która sprawdza się dobrze w zamkniętych pomieszczeniach, dobrałem odpowiednią dla mnie dawkę i nie wiem czy jak idę na podryw do parku ją zwiększyć czy zostawić bez zmian.

Ważne są wiatr, temperatura, opady. Musisz na fero popatrzeć jak na wydzielające się opary :P Jeśli ciągły wiatr wieje tak że zwiewa to wszystko w stronę przeciwną do twojej ofiary to nie poczuje ona za wiele fero choćbyś nawalił tego na siebie pół litra. Gorzej jak nagle zmienicie kierunek siedzenia i dostanie to wszystko prosto w twarz :D

 

Ważna jest też temperatura. Jeśli jest chłodniej - zapach gorzej się roznosi, wolniej wietrzeje. Jeśli jest ciepło - ilość wydzielanego zapachu i parowania twojego organizmu drastycznie wzrasta, trzeba wtedy stosować mniejsze dawki. Wszystko to jednak trzeba robić na wyczucie, nie da sie jednoznacznie tego określić...

 

I jeszcze jedno czy jak zakupię phx 14ml. i przeleję do pojemnika po próbce to muszę odnowa dobierać dawkę czy używać takie jak w przypadku próbki 1ml.

Pytam się bo w którymś temacie na ferum wyczytałem że próbka ma dodatkową ilość alkoholu żeby się łatwiej stosowało, wprawdzie to pisało o starych próbkach 2ml. ale nie jestem pewny czy te 1ml. nie są takie same.

Kiedyś od feromony.pl dostałem odpowiedź że i tu i tu jest ta sama substancja, to samo stężenie więc wszystko powinno być teoretycznie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje kruk za odpowiedź.

A jak będę chodził na podryw do parku to pójdę jak będzie ładna ,bezwietrzna pogoda i umiarkowana temperatura.

 

A dawki jeszcze nie będę zwiększał bo boję się przedawkowania, a przy tej dawce co stosuje efekty są nawet fajne.

Najlepsze efekty zauważam jak zapomnę że mam fero na sobie.

Moja dawka to:

lewa strona szyi - 2 przechylenia (1 kropla) - przykryte wodą toaletową David Beckham Signature

prawa strona szyi - 2 przechylenia (1 kropla) - przykryte wodą toaletową David Beckham Signature

jabłko adama - 1 przetarcie patyczkiem - przykryte wodą toaletową David Beckham Signature

za lewym uchem - 1 przetarcie patyczkiem - przykryte wodą toaletową David Beckham Signature

za prawym uchem - 1 przetarcie patyczkiem - przykryte wodą toaletową David Beckham Signature

po nos - 1 przetarcie patyczkiem - niczym nie przykrywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności