Skocz do zawartości

co robię źle?


lucas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

po czym poznać ... he pierwsze to reakcja otoczenia ludzie pocierają nosy to znaczy , że śmierdzisz - czyli za dużo dałeś (można też przedawkować perfume jak za dużo przykryjesz - sam kiedys słyszałem tekst jak użyłem za dużo perfumy '' pedał ''w klubie .

 

ludzie ciebie unikają nie zwracja na ciebie uwagi albo są do Ciebie wrogo nastawieni , tutaj błąd bardzo częsty popełniałem - jak nie widziałem efektów to jeszcze dokładałem fero - i pogarszałem sytuacje :oops:

 

efekty przedawkowywania na sobie to bóle głowy , ogromna ciepłota ciała - wypieki na policzkach albo czxerwone uszy :x

inne rakcje to lęki , strach przed podejściem do innych ludzi a zwłaszcza kobiet ( u mnie ) podenerwowanie , wściekłość.

 

To chyba tyle resztę uzupełnią ci inni forumowicze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź ,czyli jak się nie widzi ani efektów niepożądanych ani działania to może też być to wina za dużej dawki.

To teraz już wiem dlaczego należy zaczynać przygodę z fero od minimalnych dawek i stopniowo zwiększać.

 

I jeszcze jedno pytanie czy jest możliwe żeby fero w jednym dniu działało a w drugim z tą samą dawką nie działało czy to tylko wina własnego nastawienia że się wmawia że nie ma efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dawka była dobra to powinna działać, ale mogą być inne czynniki zakłócające. I.. fakt, przedawkowanie na sobie da się odczuć jak opisał wyżej kolega + bóle głowy, ale... może być też tak, że z czasem się przyzwyczaisz i żeby przedawkować będziesz musiał wylać na siebie więcej. Nie zwiększaj wtedy dawki, bo mimo że nie odczujesz przedawkowania - to inni jak najbardziej. Najlepiej dobierać fero po reakcjach innych, a nie swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobieram dawkę po reakcjach ludzi ,patrzę czy mnie nie unikają,nie pocierają nosa,nie są rozdrażnieni , a jeśli nie widzę ani skutków ubocznych ani pożądanych efektów to zwiększam dawkę.

Nie wiem czy dobrze robię ale wydaje mi się że jak użyje za dużej dawki to zauważę efekt przedawkowania obserwując zachowanie innych ludzi.

 

Zauważyłem że jak jest deszcz lub silny wiatr to efekty są trudniej zauważalne albo nawet ich wcale nie zauważam.

 

A jak nie widać efektów przedawkowania ani pożądanych efektów,tak jak miałem na początku to może być skutek za dużej dawki?

Pytam się tak właściwie z ciekawości bo jak nie było żadnych efektów ani przedawkowania ani tych upragnionych to zwiększyłem dawkę i zacząłem zauważać pożądane efekty ,czasami bardzo subtelne a czasami łatwo zauważalne.Jednak obserwując mowę ciała kobiet szło zauważyć nawet te bardzo subtelne efekty, chodzi mi o zabawę włosami,patrzenie strefowe,patrzenie w oczy itd. ,nie będę wymieniał wszystkich gestów bo ich jest bardzo dużo ale zapewne każdy wie o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuje dawkę taką samą i efektów niema,zacząłem się zastanawiać czy nie przedawkowuje, ale wyraźnych efektów przedawkowania nie zauważyłem,a właściwie zauważyłem że koleżanka z uczelni zachowuje się czasami dziwnie nerwowa,chociaż dawka jest identyczna jak ta przy której zauważałem efekty.

Zastanawiam się czy nie zacząć testów znów od minimalnej dawki i dokładniejsze obserwowanie otoczenia w którym się znajduje.

Dzisiaj wyszedłem na miasto bez fero i zauważyłem że dziewczyny tak samo się patrzały na mnie jak po użyciu fero, więc już nie wiem czy były efekty po fero czy nie.

 

Napiszcie co sądzicie o tym, czy lepiej zacząć znów od zera i testować minimalne dawki czy zostać przy dotychczasowej albo może coś innego zrobić.

Czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem jak ty sytuację na początku . Polegało ona na tym , że używałem PHX z NPA myśląc , że mam odpowiednia dawkę i bawiłem się w klubach poznałem parę dziewczyn . Następnym razem uzyłem takiej samej dawki i zero reakcji nic kompletnie nic . Następny weekend klub i też nic . Pózniej zmniejszyłem dawki i używam ze skutkiem chybił trafił :) . Ja to sobie tłumaczę , że fero nie działa na wszystkich ludzi .

 

Podobno ktoś napisał, że działa dobrze w dni płodne u kobiet ale nie wiem czy ktoś to sprawdził . Może któryś z forumowiczów jak będzie w sytuacji sam na sam z dziewczyną a ona będzie pobudzona zapyta czy ma dni płodne ?

 

kiedy używasz na codzięń aplikacja może pozostać na skórze lub ubraniu bo fero przedostaje się łatwo na włosy .

 

Rób przerwy w używaniu fero . Najlepiej taką dłuzszą np tydzień i spróbój od nowa

 

Pamietaj . Jeden efekt czy dwa nie są regułą pewną , ze dobrałeś swoja dawkę . Musisz mieć wiele więcej przypadków tych pozytywnych z fero :)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak byście mi doradzili co mam teraz zrobić,zacząć dobieranie dawki znowu od minimalnej czy macie jakiś inny pomysł.

Dodam że codziennie zakładam świeże ubranie i zmywam dokładnie fero na wieczór i myję dokładnie włosy,więc nie ma możliwości żeby fero gdzieś zostało np.na ubraniu czy na włosach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuj od nowa. Nie minął nawet miesiąc... Eksperymentuj, obserwuj, wnioskuj. Dobrze zmywaj i zrób czasem kilkudniową (2-3) przerwę od feromonów, to wbrew pozorom bardzo ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za porady

Zacznę testować od nowa i o każdych sukcesach będę informował w moim temacie.

Nie wiedziałem że robienie przerwy w stosowaniu fero jest tak ważne ,myślałem że jak zacząłem stosować to nie przerywać i aplikować codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, bo raz że wtedy masz czas żeby ewentualny nadmiar fero wchłonięty przez skórę się ulotnił a dwa, że masz okazję sprawdzić i porównać reakcje ludzi kiedy masz na sobie fero a kiedy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś ulotkę do każdego feromonu, oni podają zalecaną wysokość aplikacji - zacznij od tej najmniejszej (np. w przypadku BTB to jest 2-6 kropli, w takim wypadku zacznij od 2).

 

W jakie miejsce? Szyja. Jak masz krótkie włosy to możesz też za uszy. Jak akurat nie nosisz czegoś z długim rękawem to na nadgarstki.

 

Ps. Mam nadzieję, że się rozumiemy że jeśli mówimy o dawce 2 krople to mam na myśli 2 krople W SUMIE na twoim ciele, czyli np. kropla pod szyją i po pół kropli za każde ucho. Nie dajesz 2 krople na szyję, 2 krople na każdy nadgarstek itd. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pytania dotyczące próbki phx już nieaktualne gdyż używam phx14ml.

Prosiłbym o informacje na temat dawkowania phx z flakonu.

 

Jak powąchałem Phx14ml. wyczułem zupełnie inny zapach niż wąchając próbkę,zapach ten jest bardziej intensywny i nieprzyjemny,tak jakbym czuł zapach obornika i silnego potu.

Na poczatku przelałem do próbki i użyłem dawki takiej jak przynosiła mi efekty,jednak efektów nie było tylko zauważyłem że ludzie mnie unikają jakby się mnie bali,więc to przedawkowanie.

Wydaje mi się że próbka jest słabiej stężona albo ma dużo więcej alkoholu.

 

Zakupiłem jeszcze BTB i Chikare i muszę stwierdzić że BTB działa rewelacyjnie.

Zacząłem stosować od 1 kropli i już po pierwszy użyciu zauważyłem naprawdę rewelacyjne efekty,a mianowicie nie ma dziewczyny żeby przeszła koło mnie obojętnie,zawsze się uśmiechają,patrzą się na mnie,bawią się włosami i jak rozmawiam z dziewczynami są dla mnie bardzo miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powąchałem Phx14ml. wyczułem zupełnie inny zapach niż wąchając próbkę,zapach ten jest bardziej intensywny i nieprzyjemny,tak jakbym czuł zapach obornika i silnego potu.

no wlasnie na poczatku wprawdzie nie czulem obornika ale taki intnsywny zapach, trzymam produkt z zaleceniami, uzywam okazjonalnie od 8 m-cy, czy phx mogl stracic swoje wlasciwosci? nie wiem jakos wywietrzec czy cus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli to, że go już nie czujesz - to normalne. Też z początku mi śmierdział a teraz zupełnie nic. Mało prawdopodobne, że zwietrzał. Chyba, że zostawiałeś go otwartego na paręnaście godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło o to że jak porównam zapach próbki z zapachem PHX14ml. to zauważam różnice taką że z PHX próbka czuję tylko sam alkohol,a jak powącham PHX 14ml. to czuję smród obornika.

Jak przelałem to próbki i zastosowałem taką dawkę która przynosiła mi efekt to jednak nie było efektów tylko przedawkowanie.

Dlatego wydaje mi się że PHX 14ml. jest bardziej stężone niż próbka albo ma mniej alkoholu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając próbkę PHX mazałem się z 5 czy 6 razy patyczkiem i nie było żadnych efektów. Kilka dni temu wziąłem prysznic, posmarowałem PHX 3 maźnięcia patyczkiem - 2 na szyi/policzki, tuż przy płatkach uszu, jedno na krtań. Poszedłem do sklepu i tam przypadkowo spotkałem starą koleżankę, której dawno nie widziałem. Buzi w policzek na przywitanie i wciągnęła ponętny zapach mojej wody, oraz zapach PHX. Dwa afrodyzjaki.

Takiego czegoś się nie spodziewałem, tym bardziej, że spotykałem ją wielokrotnie i znamy się od dziecka. Była cała happy, co chwila jakoś odruchowo szukaliśmy kontaktu dotykowego, przytrzymanie za rękę itd.

Podziałało chyba mocno. Tylko jedna ciekawa rzecz - byłem dziwnie oszołomiony - ona chyba też używała feromonów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fleurety tak jak już pisałem we wcześniejszych postach nie korzystam już z próbki tylko z oryginalnego flakonu 14ml. i z mojego doświadczenia wynika że próbka PHX jest słabiej stężona albo ma więcej alkoholu niż PHX 14ml.

 

Proszę o porady dotyczące stosowania PHX 14ml.

 

P.S. Zrobiłem mieszankę NPA + PHX w proporcji 1:1,stosuję jej 2 krople i przykrywam 1 psikiem chikary i muszę stwierdzić że ten miks jest naprawdę rewelacyjny.

Kolejny sprawdzony miks który przynosi efekty to NPA + BTB , stosuję go w taki sposób że 1 kroplę BTB daję na jabłko Adama, a NPA daję pod nos (przetarcie palcem po kroplomierzu i posmarowanie pod nos). Miejsce w które dałem BTB przykrywam wodą toaletową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co Ci tu doradzić. Nie mam dużego doświadczenia z PHX. Dużo na ten temat chyba wie Kruk.

Jeśli jeszcze masz patyczek z próbki PHX, albo coś podobnego, to maźnij się po razie przy płatkach uszu (2 maźnięcia), tam, gdzie najczęściej przy pocałunku, czy przytuleniu np. w czasie tańca może się znaleźć nos kobiety. w razie czego zwiększaj dawkę i testuj. Nie licz na to, że ktoś wyczuje feromony z odległości większej niż pół metra. Chyba, że dasz ich dużo, ale wtedy jeśli kobieta będzie przy tobie chwile dłużej, nawdycha się za dużą dawkę i efekt będzie taki, że się zniechęci. Tak miałem w metrze, przedawkowałem PHX i P6. Byłem w garniturze więc się laski chętnie obok mnie przysiadały, po czym po chwili uciekały gdzie indziej - wszystkie.

Nie czytaj głupot, że ktoś użył feromonów i się dziewczyny za nim oglądały, odległość za duża. Po prostu po użyciu fero zaczął patrzeć na ludzi i dostrzegać to czego wcześniej nie widział. Ludzie i bez feromonów na nas patrzą i czasem się uśmiechają i są mili.

Feromony działają, ale w bliskim kontakcie. I dlatego używa się małych dawek. Tylko socjalne feromony, ze względu na kontakt z rozmówcą (przeważnie w odległości 1 metr w pomieszczeniach), używa się w nieco większej dawce, aby zapach na nieco większą odległość się rozchodził.

weź jeszcze pod uwagę kilka aspektów:

1. Zapach perfum działa bardziej niż feromony. Jeśli użyjesz takich, które, akurat danej dziewczynie się nie podobają, to nie odniesiesz pozytywnego efektu.

2. PHX jest specyficzny, typowo erotyczny i działa w określonych warunkach i przy określonym nastawieniu. Inaczej mówiąc nie działa zawsze. zależy to od fazy księżyca (kobiety w pewnych okresach sa chętniejsze na znajomości), zależy od cyklu owulacyjnego. Najsilniej PHX działa w czasie owulacji i przed okresem (u większości kobiet). U niektórych w czasie okresu. Wreszcie zależy to od psychiki kobiety i jej podejścia do seksu i wyluzowania. Do tego jeśli kobieta ma głowę zaprzątniętą problemami, a często mają, to nie zwróci na to uwagi. Pożądanie bierze się z mózgu. Kobiety nie są jak mężczyźni. Ich zachowanie i nastawienie w danym momencie warunkuje całaaaa masa czynników. Najlepiej podrywać kobiety, które mają czas, nigdzie się nie spieszą i wyszły się pobawić. jak gadasz z kobietą, to staraj się jej mówić coś do ucha, żeby miała nos blisko miejsca nałożenia fero.

i lekko ją dotykaj, np. dłonią pod łokieć. zobaczysz efekty.

Na podryw nieznajomej w dzień na ulicy, lepsze są inne feromony, takie bardziej socjalne z androsteron zmieszany z jakimś erotycznym.

każdy człowiek jest inny, więc pozostaje Ci próbować. Licz się z tym, ze nie zawsze zadziała. Najpierw spróbuj poznać psychikę kobiet.

a tak poza tym, jak chcesz niezawodny feromon, to zaopatrz się w gruby plik banknotów i szastaj nimi :D

 

 

"P.S. Zrobiłem mieszankę NPA + PHX w proporcji 1:1,stosuję jej 2 krople i przykrywam 1 psikiem chikary"

 

Niektóre produkty zawierają takie same feromony i je kumulujesz. Robiąc takie mixy możesz łatwo przedawkować niektóre fero sumując je.

 

Chikara i PHX mają androstenol, agresywny, który łatwo przedawkować.

NPA zawiera androstenon, PHX i Chikara też, więc 3 krotnie nakładasz na siebie androstenon i go prawdopodobnie możesz przedawkowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję takiego miksa jak piszesz i jest rewelacyjny.

Też daję 2 krople i 1 psik chikary i wcale nie przedawkowałem.

NPA + PHX + Chikara bardzo dobrze się uzupełniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności