Skocz do zawartości

co robię źle?


lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy warto ryzykować kupując nie pewne produkty,a z tym co piszą że posiadają mega stężenie i kilkanaście feromonów to jest zwykła ściema.

Nie da się wytworzyć za dużego stężenia, a poza tym jakby chcieli dawać takie stężenie i tyle feromonów to musiały by te fero kosztować z 10tys.

 

Jest sprawdzony sklep feromony.pl który sprzedaje porządne produkty i dają na to gwarancje i uważam że należy się go trzymać bo kupując jakieś niepewne produkty tylko wyrzucacie pieniądze w błoto i nie potrzebnie zrażacie się do feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na razie znalazłem różne opinie na temat tego, ale szukając w google znalazłem wzmiankę o japońskim dezodorancie neutralizującym smród androstenonu. Tamto jest promowane przez jakąś modelkę Playboya, ale może okazać się niewypałem.

taki ma skład:

 

Androstenone – Enhances the perception of male dominance. Causes sexual arousal in women. May cause aggression in some males, however this characteristic is "buffered".

 

Androstanone – “Buffers” the potentially objectionable reaction to androstenes, powerfully reinforces the social effects. Causes women to engage in sexually promiscuous conversation.

 

Androsterone – Reinforces characteristics of androstenone. Promotes the sense of “trust” with potential mates. Lacks the aggressive dominance profile seen with androstenone.

 

Androstenol (α & β) – Social pheromone which elicits a strong social-lubricant effect, and reduces inhibitions. When combined with certain pheromones, opens the door to sexual arousal.

Dehydroisoandrosterone * – Androgynous pheromone that has mild pheromonal effects alone. When combined with certain pheromones, uniquely reinforces the effect and character of each. Also is a fixative that moderates odor and promotes the linear time release of pheromones into the air.

 

Epoxyestratrienol * – Novel and proprietary pheromone. Structure is based upon a modified 16,17-epoxy-estratrien compound which has been investigated for use to alleviate a woman's irritability during ovulation. Demonstrates strong pheromonal effects.

 

Tetrahydrodeoxycorticosterone * – Novel and proprietary pheromone. Modified corticosteroid which lacks systemic corticosteroidal or endocrinological effects. Demonstrates extremely powerful “pheromone-like” activity. Continues to exert pheromone like effects for up to several hours after exposure, whereas androstenes lose effect within minutes.

 

Oxytocin Analog * – Is a modified peptide based upon Oxytocin. Creates strong feelings of trust and deep connection. Demonstrates approximately 60,000% greater affinity vs. Oxytocin. Both compounds have large heavy molecules weights exceeding 1000 grams/mole. Therefore, the minute quantities of airborne Oxytocin cause negligible results. Using a far more powerful analog of Oxytocin ensures that the minute airborne quantities elicit substantial pheromonal results.

 

Chyba bym nie zaryzykował kupienia tego, póki ktoś nie przetestuje, ze działa. Tym bardziej, że to sklep w USA. Podobno ma 15mg fero w 30 ml.

czyli o 5 mg mniej niz Chikara, ale o 1 feromon więcej w składzie. Cena ta sama. Nazwa inna.

 

Teraz poszukam jakiegoś info o tym dezodorancie zabijającym zapach androstenonu.

 

 

Eeeeee, to jakiś antydezodorant :P Chamuje wydzielanie naturalnego androstenonu:

http://je.pl/vmnp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie będę ryzykował i zostaje wierny feromony.pl,przynajmniej mam pewność że kupuję produkt który naprawdę działa.

Posiadam Chikarę z feromony.pl która posiada 7 feromonów i jest rewelacyjna.

Jakoś nie wierzę w te Amerykańskie "cuda",tym bardziej że 30ml. kosztuje tyle co 15ml. Chikary i ma 8 feromonów, coś ci Amerykanie ściemniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Chikary i opinii szukałem w Google i trafiłem na to.

Opinie na ten temat są podzielone, wśród tych co kupili.

Z ceną, to różnie bywa. Jak przeglądałem perfumerie, to w perfumeriach USA zawsze perfumy były znacznie tańsze niż w europejskich. Niestety trzeba się liczyć z dowaleniem cła. No i amerykanie często oszukują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony.pl to dystrybutor jak każdy inny, tyle że w Polsce najlepszy. Jeśli jakiś produkt pojawił się w Stanach to może niedługo i na feromony.pl będzie. Standard. My mamy swój dobry sklep, w USA mają swój, na Wyspach mają swój, w Japonii... Bez przesady z tą wiernością, produkty sprzedawane w zaufanych sklepach są wszędzie tak samo dobre.

 

Ta Chikara 2 to wydaje się to samo co Chikara tylko dodali do tego oksytocynę. Nieźle, ja nadal czekam aż feromony.pl dadzą więcej produktów z oksytocyną do swojego asortymentu bo ten PHX kosztuje kosmiczną kwotę, jak na mój portfel :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje kruk,a z tom wiernością to napisałem w przenośni chodziło mi o to że jak znam sprawdzony sklep w którym już kupowałem i jestem zadowolony to będę się go trzymał i nie będę ryzykował kupując w innych sklepach do których nie mam pewności bo nie kupowałem w nich.

 

Może jest ktoś innego zdania ale ja uważam że jak sklep daje gwarancję zwrotu pieniędzy to wzbudza w nas zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje kruk,a z tom wiernością to napisałem w przenośni chodziło mi o to że jak znam sprawdzony sklep w którym już kupowałem i jestem zadowolony to będę się go trzymał i nie będę ryzykował kupując w innych sklepach do których nie mam pewności bo nie kupowałem w nich.

 

Może jest ktoś innego zdania ale ja uważam że jak sklep daje gwarancję zwrotu pieniędzy to wzbudza w nas zaufanie.

 

Zgadzam się. Jest to jeden z nie wielu sklepów , który odpowie w bardzo szybkim czasie na każde pytanie , a także odpowiednio doradzi. Słyszałem , że niektóre sklepy wolą odsyłać do przeczytania ulotek , niż odpowiedzieć na jakiekolwiek pytania. Cieszę się , że ten sklep daje gwarancje roku i w razie czegoś , jeżeli dany feromon się nie sprawdzi , można go bez zastrzeżeń zwrócić. Produkty wysokiej klasy , wolę dopłacić i kupić coś z tej strony , niż potem żałować , że zapłaciłem mniej , za coś co może być podróbką lub w ogóle może nie zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z mystro ,sam kiedyś próbowałem zasięgnąć porady ze sklepu feromarket i nie umieli odpowiedzieć nawet na proste pytanie jakie działanie mają ich produkty i jakie mają stężenie.

Wolę kupić produkt droższy i skuteczny niż tani i byle jaki,a potem żałować.

EDIT

Mam pytanie do wszystkich ferumowiczów używających chikary,a mianowicie czy jak przykrywacie miksa chikarą to czy na to psikacie jeszcze własne perfumy czy chikara stanowi tom maskę.

I jeszcze jedno pytanie co sądzicie o miksie npa + phx + BTB,wszystko wymieszane w jednym flakonie,każde fero w takiej samej ilości i to przykryć własnymi perfumami. BTB by zastępowało chikarę.

Stosował już ktoś takiego miksa?

EDIT

Czy jest to możliwe że jak używam miksa NPA+PHX+Chikara to nie będą się mną interesowały dziewczyny romantyczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności