Skocz do zawartości

Brak działania


anonim-1

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie miesięcznych testach (a przetestowałem w tym czasie 3 produkty: Alchemy, BTB i The Edge) niestety jestem zmuszony stwierdzić, że chyba 80% historii dotyczących tego, jak feromony działają, jest zmyślonych.

 

Nie oczekiwałem wielkich cudów. Oczekiwałem jedynie jakichkolwiek oznak działania. Starałem się wykorzystać tę moc, którą sugerowano w wielu różnych wypowiedziach. I... czuję się nabity w butelkę. Wykorzystam do końca to, co mam i koniec. Chyba, że miesiąc to za krótko na jakiekolwiek działanie.

 

Nie twierdzę, że to nie działa w ogóle. Twierdzę jednak, że niektórzy mają bardzo wybujałą wyobraźnię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie fero jest subtelne. Może być tak, że ktoś ma małe poczucie własnej wartości zwiększające się po fero i zamiast zauważyć w tym również swoją zasługę, wszystko przypisuje fero - myślę, że wtedy niektóre opinie mogą brzmieć przesadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz pecha i to nie dla Ciebie. Ja stosując feromony przyciągam wzrok niemal każdej dziewczyny jaką spotkam... A ostatnio dostałem propozycję pracy w firmie, na spotkanie z którą poszedłem bo chcieli mnie pozyskać jako klienta. Nie wierzę, że to przypadki, chyba że faktycznie jestem tak zaj***sty 8):lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak głębiej się wdać w szczegóły - mam wrażenie że negatywnie dla mnie działa androstenon. Działa on najbardziej agresywnie i może powinienem spróbować czegoś bez tego feromonu. Skąd ten wniosek? Ludzie zamiast nastawiać się przyjaźnie reagują tak, jak do tej pory albo wręcz odwracają się ode mnie. Nawet w przypadku stosowania BTB, które jest uznawane także jako fero socjalne. I dla wyjaśnienia - nie, nie stosuję od razu pół butelki, dawki są małe - obecnie max 2 krople BTB na szyję (nie chcę przedawkować).

 

I jeszcze pytanie: czy któryś z feromonów może powodować POGORSZENIE nastroju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa czy nie działa, i tak użyje tego na matury ustne :D. Może poderwę jakas egzaminatorke :shock:

 

Może poderwiesz , może nie , ale skąd wiesz czy to co w ogóle da , jeżeli prawdopodobnie któraś z egzaminatorek ma już męża lub też w ogóle nie poczuje od ciebie phx ? Lepsze już NPA , Edge lub perception. Te dwa ostatnie , możliwe że też NPA pomogą ci raczej , jeżeli chce być bardziej rozmowny , a rozmowność na egzaminach to podstawa. A więc lepiej jest dużo mówić , niż nic. Oczywiście musisz mieć ze sobą wiedzę , bo to tak nie działa , że nic się nie nauczysz , wpadniesz na egzamin i feromony przekonają komisję do otrzymania 30 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa czy nie działa, i tak użyje tego na matury ustne :D. Może poderwę jakas egzaminatorke :shock:

 

Może poderwiesz , może nie , ale skąd wiesz czy to co w ogóle da , jeżeli prawdopodobnie któraś z egzaminatorek ma już męża lub też w ogóle nie poczuje od ciebie phx ? Lepsze już NPA , Edge lub perception. Te dwa ostatnie , możliwe że też NPA pomogą ci raczej , jeżeli chce być bardziej rozmowny , a rozmowność na egzaminach to podstawa. A więc lepiej jest dużo mówić , niż nic. Oczywiście musisz mieć ze sobą wiedzę , bo to tak nie działa , że nic się nie nauczysz , wpadniesz na egzamin i feromony przekonają komisję do otrzymania 30 %.

 

Wiem, spokojnie... Fero użyje od tak o, bo szczerze mowiac i tak w to juz 'prawie' nie wierze a zostalo mi jeszcze troche i chce wykorzystac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mystro

a czy Ty przypadkiem też nie miałeś jakichś egzaminów ostatnio? eksperymentowałeś z fero?

 

Tak na poważnie to mój znajomy będzie pisał maturkę i z tego powodu , iż nie ma internetu , a słyszał ode mnie jakie działanie ma fero w różnych sytuacjach przekonał się i chciał , abym uzyskał więcej informacji na temat: ''Jakie feromony pomagają na ustnej maturce'' :) Zakupił Perception , zobaczymy czy mu pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupił bo najtańsze ale dać to mu wiele nie dadzą :P To typowa sytuacja socjalna a do tych najlepsze fero socjalne, typu BTB czy Chikara.

 

Co do podejść do egzaminów - ja niejeden ustny zdałem mając na sobie feromony. Bez nich pewnie też bym zdał, bo akurat stare baby bajerować potrafię ale przynajmniej zabawnie było, a jaki wianuszek dziewczyn w kolejce do sali egzaminacyjnej mnie otoczył... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupił bo najtańsze ale dać to mu wiele nie dadzą :P To typowa sytuacja socjalna a do tych najlepsze fero socjalne, typu BTB czy Chikara.

 

Co do podejść do egzaminów - ja niejeden ustny zdałem mając na sobie feromony. Bez nich pewnie też bym zdał, bo akurat stare baby bajerować potrafię ale przynajmniej zabawnie było, a jaki wianuszek dziewczyn w kolejce do sali egzaminacyjnej mnie otoczył... :P

 

BTB i Chikara może i należą do jednych z najlepszych feromonów , ale zarazem są jednymi z najdroższych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc za Waszymi radami zmniejszyłem dawkę, ale niestety po aplikacji nawet pół kropli (tak robię przez ostatnie dni) utrzymuje się u mnie zły nastrój, zamiast zwiększyć pewność siebie, jestem bardziej... nie wiem, jak to opisać - zdołowany, płaczliwy (!!!), czuję się jakbym wpadł w depresję... Nie wiem dlaczego tak się dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... od BTB jest droższe choćby NPA, które jest droższe nawet od P10 - biorąc pod uwagę ilość płynu, jaką dostajemy.

Przeciętny człowiek nie liczy wydajności tylko patrzy na to ile ma w portfelu. "Nie dam 200 zł za fero ale 50 już dam", nieważne że za to 50 ma produkt słaby, niewydajny i niepolecany :P Gdybym miał możliwość kupna 10 litrów fero za 10 tys zł to też bym podziękował - nie dlatego, że teoretycznie jest to bardzo optymalny zakup - tylko po prostu nie mam 10 tys zł a nawet jakbym miał to mam inne wydatki... :P

 

 

toor: a bez fero też jesteś taki przytłoczony? Bo jeśli tak to problem może tkwić gdzie indziej. Żeby czuć pozytywne działanie fero musisz mieć pozytywne nastawienie, tzn przeważnie jeśli czujemy się źle a pojawia się impuls delikatnie podnoszący na duchu to nas to denerwuje jeszcze bardziej. Fero nie zmienią ci nastroju ze złego na dobry, musisz się dobrze czuć by dzięki feromonom czuć się jeszcze lepiej ;) To jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o co chodzi i po co podałem ten przykład, nie rozumiem po co się czepiasz :P Ludzie nie myślą w sposób: "Kupię PHX za 307 zł, sprzedam 3/4 innym i będę miał wydajne feromony za 70 zł". Biorą najtańszy produkt ze sklepu bo boją się dawać jednorazowo więcej kasy, te 200-300 zł na coś czemu nie do konca ufają. Nikt nie myśli tu o wydajności, stężeniach itp. Wiedza o feromonach w społeczeństwie jest szczątkowa i w 95% mityzowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o co chodzi i pokazuje bezsensowność takiego myślenia. Jeśli płaci się za coś mało, to będzie trzeba zapłacić za to 2 razy więcej - nie wiem gdzie to przeczytałem, ale mądre słowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności