Skocz do zawartości

jakie fero


tomek123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam problem laska zerwała,nie chce wrócić ,mowi ze moge byc jej kolegą,ale ja chce wrócić bo jest fantastyczna . chce podbic do niej za jakis czas zeby odpoczęła z fero tylko jakimi.? a nie jesteśmy z niecałe 2 tygodnie pierwszy tydzień pisaliśmy teraz parę dni nie a tak to z miesiąc sie juz psuło . byliśmy z jakies 2,5 roku.

 

 

wszystko co potrzebne podałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax. Ale miej świadomość, że okres jaki teraz przechodzisz jest bardzo delikatny i jednym niewłaściwym ruchem możesz wszystko zepsuć bezpowrotnie. Poczytaj w necie co robić (a raczej czego NIE robić) po tym jak dziewczyna Cię zostawi, poczytaj jakąś literaturę o uwodzeniu kobiet. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie masz gwarancji że feromony pomogą. Po drugie, już odpowiedzi na takie pytania padały. Feromony dla związku, jakie?

http://www.feromony.pl/Gama

 

No ale patrz pierwsze zdanie, ta osoba Cie zna.. w jej swiadomosci i podswiadomosci jestes juz zaszufladkowany jako X i moze byc to trudno zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traq ma racje,ona już cię dobrze zna i ma już wyrobioną opinię o tobie i chociaż feromony będą działać ona może nie chcieć zauważyć tego.

 

Możesz spróbować Phx,btb albo chikare ale nie masz gwarancji że zadziałają i się nie potrzebnie zrazisz do fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam problem laska zerwała,nie chce wrócić ,mowi ze moge byc jej kolegą,ale ja chce wrócić bo jest fantastyczna . chce podbic do niej za jakis czas zeby odpoczęła z fero tylko jakimi.? a nie jesteśmy z niecałe 2 tygodnie pierwszy tydzień pisaliśmy teraz parę dni nie a tak to z miesiąc sie juz psuło . byliśmy z jakies 2,5 roku.

 

 

wszystko co potrzebne podałem .

 

Może nie było wam pisane być dłużej. Fero może mało pomóc, tak jak mówią zna Cie już dobrze, możesz sie jej wydac troche bardziej atrakcyjniejszy teraz po fero, badz ja zrazic do Siebie bardziej nie odpowiednia dawka. Jezeli cos bylo miedzy wam nie tak, to nie licz ze fero zadziala jak cudowny srodek i od razu znow sie zejdziecie. Przeciez nie zostawila Cie dlatego ze miala taki kaprys - moze lepiej odczekac jeszcze pare dni/ poczytac cos o takich sytuacjach na necie. I pogadac z nia na powaznie? Bo skoro daje Ci opcje przyjaciela, to nie uwaza Cie juz za kogos z kim by chciala byc w blizszym zwiazku dluzej. Chociaz kazda kobieta jest inna, pogadaj z nia za jakis czas najlepiej tak szczerze. Chyba ze znasz juz powod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec,

 

PHX cyz BTB?

 

no sytuacja dziwna,kompletnie nie wiem co robić teraz sie nie odzywamy, Ma 17 lat. Każdy mi każe poczekać i spotkać sie z nia dac kwiaty powiedzieć cos i czekać , ale właśnie chciał bym się wspomóc fero . chyba ze spotkać raz , za jakiś tydzień drugi raz i wtedy z tymi kwiatami . Doradźcie coś .

 

do wyboru mam BTB PHX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór należy do Ciebie. Pamiętaj, żeby przed spotkaniem dobrać odpowiednią dawkę (co czasami zabiera nawet miesiąc), więc lepiej długo nie zwlekaj. Tak jak Kruk, radziłbym też coś poczytać o NLS, bo nieświadomie możesz robić tyle błędów, że złapałbyś się za głowę ;)

 

Jakbyś chciał to mogę załatwić taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traq - znasz jakieś dobre pozycje/strony o NLS? Bo prawdę mówiąc nigdy się w to nie wgłębiałem, skupiałem się raczej na mystery method itp. bardziej w stronę pua niż nls... A to dlatego że gdzie nie znajdę strony o NLS to zawsze by dostać dostęp do lepszej wiedzy trzeba zapłacić, i to kolosalne pieniądze. Ci psychole za jednodniowy kurs biorą nawet 3,5 tys zł, a powiedzcie mi - czego można się w jeden dzień nauczyć? Przecież osiąganie sukcesów z kobietami wymaga ogromnej, wewnętrznej przemiany - ten proces trwa miesiące, taka jest psychologia i tyle. Mnie NLS kojarzy się ze zwykłym naciągactwem, w społeczności PUA (choćby polecam działalność Undera) faceci wymieniają się materiałami i doświadczeniem za darmo, a książki jeśli już są to nie tylko konkretne ale i tanie... Dlatego chętnie zobaczyłbym jakieś materiały o NLS, gdzie wiedza zostałaby przekazana w sposób konkretny a nie 170 stron zapisane tekstami w stylu "już wkrótce przekonasz się że możesz mieć każdą kobietę" i tak aż do samego końca, a oczywiście niczego się nie dowiem poza tym że mam przez dwie godziny dziennie wizualizować sobie cycki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk- pare moich przemyśleń o NLS Jeśli chodzi o książki to muszę się z tobą nie zgodzić . Są tam bardzo dokładne informacje . Słuchałem warsztatu z NLS na audio(nagrywanie odbywającego sie kursu prowadzonego przez trenerów NLS) W ich książce jest praktycznie ta sama treść przekazana w formie papierkowej. Polecam książkę Alchemia Uwodzenia, naprawdę nie trzeba bulić kilkaset złotych żeby zagłębić się w ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. 1,5 roku temu jak zaczynałem przygodę z fero to byłem dokładnie w twojej sytuacji. Laska mnie zostawiła a ja chciałem zwrócić na siebie jej uwage. Myślałem, że fero coś tu zmieni więc kupiłem właśnie BTB. Laska nadal nie chciała mnie wypuścić poza ramy przyjaciela, słyszałem parę razy od niej że ładnie pachnę itp. ale znalazła se innego faceta i stroiła się do niego jak trzpiotka a ja zostawałem sam w domu i wyłem do poduszki ;) Miałem BTB, potem dokupiłem bardziej seksualne The Edge i nic się nie zmieniło... Po miesiącu przeczytałem książkę Tajemnice Największych Uwodzicieli i to było jak zimny prysznic - okazało się, że wszystko co robiłem robiłem źle. Z moim zachowaniem nie było żadnych szans żeby ta laska do mnie wróciła. Gdy znów się spotkaliśmy byłem wobec niej wredny, chamski i daleko mi było do potulnego pieska. Wyskoczyła za mną z mieszkania, rzuciła się z pazurami, zaczęła krzyczeć i wyzywać. Miałem to gdzieś i sobie poszedłem. Jak wróciłem - czekała na mnie zapłakana z bombonierką i przeprosinami. Przez kolejny miesiąc jasno dawałem jej do zrozumienia, że nie chcę już z nią być (ale nie mówiłem jej tego bezpośrednio), coraz częściej słysząc z jej strony że popełniła błąd, że mogła ze mną zostać itp. Aż w końcu przeryczała cały wieczór i w końcu zebrała się na to by mnie zapytać czy jeśli się zmieni to jest szansa że do siebie jeszcze wrócimy. Gdybym tego chciał to w tym momencie byłaby moja ;) Podejście do kobiet to skomplikowana gra, a ty musisz (MUSISZ!) czuć się w niej najważniejszym elementem. Feromony to dodatek, najważniejsza jest twoja osobowość, siła twojego charakteru, twoje zasady i szacunek przede wszystkim wobec samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli radzisz co zrobić?

 

jej sie teraz podobaja balety, co weekend zajeta jest ,,jak ostatnio z nia gadałem to jej powiedziałem zeby sie odezwała jak sobie odpocznie .

majowke tez ma zajeta bo wiem,

 

i to co mam przeczytac gdzie to znajde.??

 

czyli kupie btb , chociaz chciałem phx.

 

bo chce zeby ona zatęskniła i tak dalej poszkodowała to sie złamie... i wróci

 

co mi radzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej sie teraz podobaja balety, co weekend zajeta jest ,,jak ostatnio z nia gadałem to jej powiedziałem zeby sie odezwała jak sobie odpocznie .

majowke tez ma zajeta bo wiem,

Stara sztuczka - chce pokazać Ci jak bardzo cieszy się życiem bez Ciebie. W życiu Cię nie pożałuje bo ona chce żebyś sam się nad sobą użalał i nad tym, że ją straciłeś. Zrób dokładnie coś przeciwnego - baw się, spotykaj z ludźmi, poznawaj innych. Pokaż, że nie potrzebujesz jej do szczęścia. Uwierz mi, to prędzej ją złamie niż jakbyś miał się nad sobą użalać i sprawiać żeby zatęskniła. Ona musi się przekonać, że to ona popełniła błąd - natomiast biegając za nią pokazujesz, że jesteś frajerem a ona się utwierdza w wierze że zrobiła dobrze - bo myśli że pozbyła się frajera, który nie umie sobie radzić ze swoim życiem.

 

ps. jeśli nie zrozumiałeś mojego wcześniejszego postu - z niego wynikało właśnie, że BTB NIE nadaje się do takich sytuacji, mnie przynajmniej nie pomogło. Teraz raczej zastosowałbym PHX gdybym był wtedy na swoim miejscu. Ale mówię - feromony to tylko dodatek, musisz dokonać zmiany przede wszystkim w swojej psychice. Ja obecnie w zyciu nie dopuściłbym do sytuacji, kiedy laska traktuje mnie jak szmatę a już na pewno nie wywalałbym tylko z jej powodu x-set zł na feromony łudząc się że to coś pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem dwa kroki.

dzis ide na impreze a powiedziałem jej ze nie ide wcześniej bo nie chciałem isc bo pisalem ze nie będę mial humoru do zabawy.

w weekend majowy powiedziałem ze jade gdzies jej przyjaciółce która jej pewnie pokaże sms :twisted:

 

wiec dobrze chyba.

 

i moze sie z nia spotkam w weekend majowy i nie wiem jak sie zachowywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem dwa kroki.

dzis ide na impreze a powiedziałem jej ze nie ide wcześniej bo nie chciałem isc bo pisalem ze nie będę mial humoru do zabawy.

w weekend majowy powiedziałem ze jade gdzies jej przyjaciółce która jej pewnie pokaże sms :twisted:

 

wiec dobrze chyba.

 

i moze sie z nia spotkam w weekend majowy i nie wiem jak sie zachowywać

 

Albo przegladnij ksiazke o ktorej wspominal Kruk albo poczytaj na necie. Nie baw sie w kotka i myszke, nie musisz juz jej pisac o wszystkim ani mowic. Przeciez Cie nie chce, ciesz sie i korzystaj z zycia - bedzie to widac po Tobie /odzyj troche/. Jak sie juz z nia spotkaj, to nie pros, nie slin sie. Badz po prostu normalny, jakby sie skonczylo to co sie skonczylo i tyle. Jezeli jej pokazesz nadal ze Ci zalezy i polecisz za nia wszedzie gdzie Ci zagra to przegrasz - kiedys widzialem fajnego demota "Najwieksza gra aktorska - kiedy po rozpadzie zwiazki, kazda ze stron stara sie pokazac jak bardzo jej nie zalezy". Moze to inaczej lecialo, ale w ten sam desen. Zyj swoim zyciem, jezeli za Toba nie zateskni i nie zrozumie swojego bledu - to raczej nie byla warta tego wszystkiego. Bo jezeli wtedy nie zareaguje, to jeszcze bardziej bys sie splaszczyl zabiegajac o nia znow - pewnie i tak by to nie przynioslo rezultatu. Przerabialem to nie raz, i robilem podobnie jak Kruk. Na koniec albo sie opamietala i blagalla zeby wrocic, albo ja ta nie obchodzilo bo miala od dawna wyjebana a byla z jakiejs male drobinki z Toba. Trudno sie pewno pogodzic jak zawsze, ale trzeba zyc dalej.

 

p.s sory za literowki ale mam problem z lapem ;)

p.s 2 nie staraj sie jej udowodnic jakimis oczywistymi sposobami ze zrobila zle, ona musi to sama zrozumiec bo inaczej jak do czesci kobiet to nie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie mam czasu wszystkiego czytać, ale apropo pierwszego postu Kruka:

 

Podobnie jak kolega słuchałem kursów audio, czytałem "seksualny klucz do kobiecych emocji" a dzisiaj zamowilem sobie "tajemnice najwiekszych uwodzicieli". Czytalem poczatek wersji elektronicznej i mi sie bardzo podoba ;) Darmowe fragmenty obu ksiazek mozna sobie sciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNU i System Drani to moim zdaniem najlepsze lektury do uwodzenia, do tego jeszcze literatura Neila Straussa.

 

Mnie raczej chodziło o coś konkretnie od NLS, tzn uwodzenia przez hipnozę itp. Bo z tego co zdążyłem to poznać to dla mnie to bardzo nieatrakcyjne... bawić się w jakiegoś psychola... zwłaszcza, że my, stosujący feromony, na podświadomość kobiet i tak już odpowiednio działamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówienie do kobiet językiem zmysłów to bawienie się w psychola ? :shock:

btw. te książki uczą technik NLS. NLS to NLS, nie wiem czego chcieć więcej. Nie znajdziesz poradnika, który powie:

"machnij wahadełkiem 3 razy i będzie Twoja"... Hipnotyzować można mówiąc i choćby tworząc rapport... Samo zaciekawienie kogoś to wprowadzenie w stan transowy, być może właśnie teraz w nim jesteś czytając ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że mystery method opiera się na pewności siebie, kolejnych etapach poznawania kobiety (na tej bazie powstała potem większość polskich poradników, z TNU na czele)... NLS kojarzy mi się z "wzbudź w niej pożądanie jednocześnie gładząc się po brodzie - od tej pory zawsze gdy będziesz gładził się po brodzie wrócą do niej myśli o pożądaniu" - po co? Zamiast myśleć o kobiecie i tym co można z nią zrobić to skupia się na jakichś haczykach, sztuczkach... Ale zaznaczam, że w NLS się nie bawię (przynajmniej nie świadomie ;)) więc mogę na to źle patrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności