Skocz do zawartości

NPA i BTB razem


iwona8

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym ich raczej nie słuchał, feromony te różnią się składem w wersjach dla kobiet i mężczyzn (co oczywiste ;) ), różnią się też działaniem. Mnie osobiście trudno cokolwiek mówić, nie mam zielonego pojęcia jak działają kobiece feromony. Pozostaje Ci tylko poczytać opisy na feromony.pl i wyrobić sobie jakieś oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie mam pojęcia bo nie stosowałam NPA mogę powiedzieć używałam BTB + PHEROMAX mieszanka wybuchowa :twisted: chciałam sprawdzić jak zadziała na mojego instruktora, miał 25 lat Ojjjjjjjjj zadziałało na maxa i nie tylko na niego ale i na mnie i .... mix fajny choć nie polecam w sprawdzaniu na własnym instruktorze hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

"Jakiego piwa napić się pierwszego? Harnasia czy Dębowego?"

Trudno powiedzieć co Ci "posmakuje". Przeczytaj dokładny opis obu fero, poszperaj na ferum. NPA generalnie jest bardziej polecane osobom nieśmiałym, ale sprawdza się w podrywie. BTB jest fero bardziej socjalnym. Sam zdecyduj czego chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie zakupu lepiej wybrać BTB czy NPA jako liczyć że będą to moje pierwsze feromony ? :D

 

jak masz kasę to przy pierwszym zakupie bierz NPA, BTB i Pheromax (ja tak zrobiłem)

jak coś nie sprawdzi się u Ciebie to odeślesz i z głowy

 

ja ostatnio bawię się takim miksem (w męskiej edycji oczywiście)

daję 2 kropelki BTB i 1 namoczenie palca i rozsmarowanie pod nosem

 

efekt ?

można porównać Sean Connery grającego James Bond'a czyli...

niezwykła pewność siebie... wyluzowanie...

domieszka pewnej... ignorancji połączone z... wyrafinowaniem... finezją i wspaniałym kontaktem z... otoczeniem

 

co ciekawe u moich bliskich takie połączenie wywołuje agresję najczęściej wobec mnie a u obcych... wręcz przeciwnie... bliski kontakt... podziw... aprobatę itp

 

jednym słowem jazda po maksie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności