Skocz do zawartości

NPA a EDGE


asmax

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem nowy na forum.

 

Na feromony.pl w opisie NPA przeczytałem "Jeżeli szukasz produktu do bezpośredniego stosowania (w formie perfum), kup The EDGE (zapachową wersję NPA)." Czy EDGE to rzeczywiście to samo co NPA tylko ze zapachowy? Jest jakaś różnica w działaniu? A co z zapachem? Na codzień nie używam perfum więc wolałbym wersję zapachową, żeby tego nie przykrywać, bo wsumie i tak nie miałbym czym. Czy zapach EDGE jest ładny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, ale chemikami nie jesteśmy, więc trudno powiedzieć. Skoro The edge jest tym samym co NPA to można się zastanowić po co jest sprzedawany w wersji bezzapachowej. Aplikacja z dozownikiem sprayowym nie sprawdza się w przypadku feromonów, bo trudniej dobrać dawkę. Najlepiej wziąć coś z kroplomierzem, albo z odkręcanym atomizerem (jak np. PHX). Jeszcze apropo zapachu to jest on taki... ostry, mi się podoba.

 

Resztę napisałem tu:

http://ferum.pl/post13545.html?highlight=#13545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o NPA to jest to feromon , który działa o wiele lepiej i z o wiele lepszym skutkiem , niż The Edge. Wiele osób sobie chwali , a co za tym idzie bardziej stawia na NPA , ale co nie znaczy , że The Edge jest produktem , który w ogóle nie działa. The Edge jest feromonem zapachowym , a więc jak to było w moim przypadku pachniał w miarę fajnie (prawie jak markowe perfumy) i nie będziesz musiał po jego aplikacji zakrywać go jakimkolwiek perfumem. NPA jest bezwonne , a więc wskazane jest nałożenie na siebie po jej aplikacji perfumu , abyś potem nie miał nieprzyjemnych skutków z ich użyciem. Cena jest taka sama , a więc wybierz , któryś z tych feromonów i go zakup , chyba że pieniądze nie grają roli to kup te dwa i co jakiś czas używaj jeden , a potem zrób najlepiej kilka dni przerwy i używaj drugi. Wtedy sam się przekonasz , który działa najlepiej. I jak nie jesteś przekonany co do działania feromonów to uwierz mi , że one działają , tylko musisz znaleźć dla siebie odpowiednią dawkę , zaczynając od najmniejszej , a dawka od najmniejszej jest bardzo ważna , bo wiele osób zaczynało od razu od kilku , a potem się dziwiło , że przedawkowało lub w ogóle nie działało , a idąc tym krokiem od najmniejszej dawki , w końcu natkniesz się na taką , która jest dla ciebie odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję The Edge i NPA ale nie jestem tego zdania że to jest to samo.

Stosując NPA zauważam znacznie lepsze efekty niż w przypadku The Edge.

Z moich obserwacji wynika że The Edge bardziej sprawdza się w sprawach socjalnych,a NPA bardziej w uwodzenia.

To są oczywiście tylko moje spostrzeżenia wynikające z własnego doświadczenia i nie koniecznie każdy zauważy to samo,wszystko zależy od organizmu człowieka, jednemu większe efekty przynosi NPA a drugiemu The Edge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziesz musiał po jego aplikacji zakrywać go jakimkolwiek perfumem.
Nie przebija u Ciebie zapach po jakimś czasie? Brat wącha i od razu się wykręca mówiąc, że to feromony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziesz musiał po jego aplikacji zakrywać go jakimkolwiek perfumem.
Nie przebija u Ciebie zapach po jakimś czasie? Brat wącha i od razu się wykręca mówiąc, że to feromony.

 

Jeżeli masz na myśli The Edge to zapach jest cały czas taki sam (przyjemny) , a więc ja nie zakrywałem go perfumem. A twój brat to pewnie wie , że używasz feromonów i dlatego ci tak powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapach The Edge też czuję przez cały dzień i nie zauważyłem żeby wywietrzał.

Mnie zapach The Edge się bardzo podoba i długo się utrzymuje,więc nie zakrywam go żadnym innym zapachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne, bo ja się prysłem wczoraj ok 16-17 i o 19 nie czułem zapachu edge, tylko same feromony.

 

PS, Lucas zwracaj uwagę na to czy nie dublujesz postów, nie wciskaj kilka razy "wyślij"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zapach The Edge zawsze długo trzymał,nie wiem czemu niektórym krótko się utrzymuje,może zależy od organizmu człowieka.

 

P.S.Przepraszam za dublowanie postów,miałem problem techniczny,ale już został rozwiązany i jest wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Swoją drogą... Czy przykrywanie feromonów takich jak NPA, musi dziać się przy pomocy drogich perfum? Czy może być to równie dobrze Effect Axe, jakiś Addidas, lub coś tego typu? Jakoś nie mam funduszy by opłacić i feromony za 145zł, i perfumy za ponad stówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą to być od razu perfumy za kilka stów, wystarczy żeby były intensywne i żeby ich zapach utrzymywał się dość długo.

Ludzie feromony przykrywają nawet axem.

Ja do przykrywania feromonów używałem nike,david beckham signature,podróbki farenthide za 20 zł. i bardzo dobrze się sprawdzały,teraz używam perfum z wyższej półki Carolina Herrera 212 Men.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności