Skocz do zawartości

pomóżcie !


KLER

Rekomendowane odpowiedzi

witam:) trochę się naczytalam o tych feromonach ... produktach, tak naprawde mam wątpliwości który produkt wybrać :( więc dlatego proszę o porade! pomóżcie, a sytuacja jest troszkę skomplikowana ;p

zależy mi na produkcie, który z jednej strony ma obudzić w obiekcie moich westchnień dawne uczucie.. naczytałam sie o działaniu Pheromaxu, jednakże z tego co widzę między nami jest i tak tzw "chemia", ale bardzo bym chciała by ta osobę po prostu do mnie ciągneło, by zakochał sie tak jak na poczatku, teraz sie nie widujemy z racji tego,że nie ma w kraju ale wiem ze przyjedzie i czekam na to ! ;) kontakt tez mamy powiedzmy dobry, a nawet bardzo ale jak to uczynic i jaki produkt wybrac by to do mnie go własnie ciągnęło jak przedtem..Moze Pheromax z połączeniem czegos??? Co jest lepsze ?? Relantionship Magic? Czy moze NPA czy BTB?? co jest najlepsze by wzbudzic nie tylko pożądanie (bo ono jest) ale "cos wiecej"... pozdrawiam gorąco i czekam na jakies dobre wiesci. Jezeli macie podobne przypadki napiszcie prosze:) dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno doradzać kobiecie bo feromony żeńskie mają zupełnie inny skład i działanie mimo tych samych nazw :P Ale jeśli mam ufać opisom z feromony.pl to wystarczy PHX. Ale pamiętaj że za Ciebie to wszystkiej roboty nie odwali i poszukaj czegoś dodatkowo o uwodzeniu, zrób coś z wyglądem, tryskaj energią i chęcią do życia - faceci przy takich miękną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj swoją przygodę z PHX. Zakup na początek próbkę za niskie 48 złotych. Jeżeli już taką kupisz to odezwij się w tym temacie. Powiemy co dalej.

 

Ze swojego doświadczenia wiem , że PHX działa. Sam jeszcze używam próbki i muszę przyznać , że efektów było bardzo dużo i to tylko tych pozytywnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż dzięki za te odpowiedzi, mogę tylko dodać, że sprawa się trochę psuje, mówiąc delikatnie (na odległość to nie ma co sie dziwić za bardzo) dodam jedynie że w sumie jestem osobą atrakcyjną i wszelkie te zewnętrzne "triki" stosuje ;p feromony traktuję jako ciekawość i dodatek.. ale jak wyjdzie i czy w ogóle sie spotkamy jeszcze ... chyba nie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności