Skocz do zawartości

nietypowe pytanie...


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam troche nietypowe pytanko czy fero moga sie w jakis sposóp "popsuc" chodzi mi o to ze trzymam swoje buteleczki w autku(zeby nikt mi ich nieznalazl) wiadomo na sloncu nagrzewa sie i wodule czy to ma jakis wplyw na fero? ostatnio uzywalem phx i niby ze zapach czulem (jak zwykle nieprzyjemny pot) to jakos zadnych efektow niezauwazylem a na mnie to juz wogule. co o tym myslicie czy to jest mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam troche nietypowe pytanko czy fero moga sie w jakis sposóp "popsuc" chodzi mi o to ze trzymam swoje buteleczki w autku(zeby nikt mi ich nieznalazl) wiadomo na sloncu nagrzewa sie i wodule czy to ma jakis wplyw na fero? ostatnio uzywalem phx i niby ze zapach czulem (jak zwykle nieprzyjemny pot) to jakos zadnych efektow niezauwazylem a na mnie to juz wogule. co o tym myslicie czy to jest mozliwe?

 

''Jak zwykle nieprzyjemny pot ?''

 

Bo aplikujesz na siebie za dużo ! Musisz obowiązkowo zmniejszyć dawkę. A z tym nagrzewaniem przez słońce nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej nie wiem, ale coś mi mówi, że jest duże prawdopodobieństwo "popsucia". Niby nigdzie nie ma zalecanej temp. przechowywania, ale auto po nagrzaniu może mieć w środku z 40 stopni, jak nie więcej. Nie ryzykowałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z koleji sie zastanawiam czy te flaszeczki co je trzymam w szafce bo wiadomo zawsze jakas ultra minimalna ilosc sie ulatnia nawet przy szczelnym zamknieciu, czy to sie czasem nie kumuluje u mnie w pokoju hehe

 

Wydaje mi się , że ulatnia ci się to (paruje) , ale w bardzo małej ilości (co raczej nie powinno wpłynąć negatywnie na ich działanie) w powietrzu przy np. otwarciu szafki lub przy przeciągach czy otwieraniu okna przy wietrzeniu pomieszczenia. Chyba raczej nigdzie to się nie kumuluje . a nawet jakby to i tak nie jest szkodliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie szybciej by się psuły gdyby były wystawione na działanie słońca, ale rozumiem, że masz je gdzieś zachomikowane w tym samochodzie a nie na widoku ;) Temperatura, przynajmniej taka do 60 st, moim zdaniem im nie grozi - w końcu ani to żywność ani pojemnik pod ciśnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc idac za wasza rada wyciagnolem "flaszeczki" z auta i dla niepoznaki poprzelewalem w jakies stare zurzyte butelki po perfumach- mam nadzieje ze nie szybko sie zona zorientuje - wkoncu to nia ta "broń" . co do ilosci to nie wydaje mi sie ze daje zbyt wiele bo podsowalem jej reke czy szyje spryskana np czystym phx(jedno przechylenie 14 flaszeczki na nadgarstek i roztarcie tego po nadgarstkach i szyi) i przykrytym tylko str8 i mowila ze nic nie czoje procz perfum mimo ze ja czólem jak wali to samo ze zmieszanym w jednym flakoniku phx i str8( 2 - 3 psikniecia na nadgarstki i szyje) z kolei jak w pracy uzylem pierwszej kombinacji czyli czyste phx i str8 to babka z ktora siedze w pomieszczeniu zawsze miala cos do zrobienia na gdzie indziej niz tu gdzie siedzimy. zastanawiam sie jeszcze w jakich dawkach mixowac phx z edge zeby nie przesadzic bo jesli chodzi o probki(1 ml phx+ chusteczka edge) to mam opanowane podpowiedzcie jak miksujecie te 2 fera z flakonów ze soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylac raczej nie wyleje bo raczej nieprezeglada mi kosmetyków zreszta stoja na jenej polce wiec o to sie nie obawiam. ale oststnio mailem fajna sytuacje: pojechalismy z zona na urodzinki do znajomej (7 osob, 3 facetow, 4 kobietki w tym jena ktora poznalem tamtego wieczoru-samotna 22 lata ;) wszyscy pracuja w jednym miejscu-procz mnie) uzylem juz sprawdzonego mixa (aczkolwiek dopiero zaczynam mixowac z pełnych flakonow a nie z probek) phx-jedno przytkniecie otwartej butelki do nadgarstka roztarcie na drugim i po szyi i the edge-jedno psikniecie n a jabłko adama i przykryłem str8.siedzimy tak sobie pijemy nic sie nie dzieje az tu nagle temat schodzi na samotna (nie pamietam co i jak wiadomo % zaczelo dzialac ;) ) az tu nagle zona z tekstem do niej ze moze mnie jej pozyczyc jak zechce :shock: (dodam ze nawet jak jakas dziewczyna sie kolo mnie kreci to juz jest nieciekawie a ostatnio jak zobaczyla sms od kolezanki z pracy to tydzien w ciszy spedzilismy i teraz bezprzerwy przeglada mi tel) zwalilo mnie to no ale coz...wcale bym sie nie pogniewal zwlaszcza ze tamta bardzo sympatyczna. siedzimy tak dalej % sie leja a ona co jakis czas mowi cos do wszystkich a na mnie patrzy i oczko to jeno to drugie za chwile. wsrod reszty dziewczyn nic niezauwazylem. wkoncu nastala godzina "0" i trzeba bylo sie pozegnac ubieramy sie z zona a za nami wyskakuje wspomniana dziewczyna i caly czas patrzac na mnie zaprasza nas na swoje urodzinki ( wg mnie bardziej do zony powinna sie zwracac z zaproszeniem bo sie lepiej znaja pracujac razem:) ) ot taka krotka historyjka.:)

 

dzis wkoncu postanowilem uzyc alchemy wysmarowałem sie 5 mazniec i czekam na zone ciekawe co bedzie, wczesniej juz mialem alchemy ale nie zdazylem przetestowac bo poszedlem na imreze z buteleczka w spodniach i w blizej nieokreslony sposob otworzyla sie zostawiajac krepujaco wygladajaca plame w okolicy krocza :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylac raczej nie wyleje bo raczej nieprezeglada mi kosmetyków zreszta stoja na jenej polce wiec o to sie nie obawiam. ale oststnio mailem fajna sytuacje: pojechalismy z zona na urodzinki do znajomej (7 osob, 3 facetow, 4 kobietki w tym jena ktora poznalem tamtego wieczoru-samotna 22 lata ;) wszyscy pracuja w jednym miejscu-procz mnie) uzylem juz sprawdzonego mixa (aczkolwiek dopiero zaczynam mixowac z pełnych flakonow a nie z probek) phx-jedno przytkniecie otwartej butelki do nadgarstka roztarcie na drugim i po szyi i the edge-jedno psikniecie n a jabłko adama i przykryłem str8.siedzimy tak sobie pijemy nic sie nie dzieje az tu nagle temat schodzi na samotna (nie pamietam co i jak wiadomo % zaczelo dzialac ;) ) az tu nagle zona z tekstem do niej ze moze mnie jej pozyczyc jak zechce :shock: (dodam ze nawet jak jakas dziewczyna sie kolo mnie kreci to juz jest nieciekawie a ostatnio jak zobaczyla sms od kolezanki z pracy to tydzien w ciszy spedzilismy i teraz bezprzerwy przeglada mi tel) zwalilo mnie to no ale coz...wcale bym sie nie pogniewal zwlaszcza ze tamta bardzo sympatyczna. siedzimy tak dalej % sie leja a ona co jakis czas mowi cos do wszystkich a na mnie patrzy i oczko to jeno to drugie za chwile. wsrod reszty dziewczyn nic niezauwazylem. wkoncu nastala godzina "0" i trzeba bylo sie pozegnac ubieramy sie z zona a za nami wyskakuje wspomniana dziewczyna i caly czas patrzac na mnie zaprasza nas na swoje urodzinki ( wg mnie bardziej do zony powinna sie zwracac z zaproszeniem bo sie lepiej znaja pracujac razem:) ) ot taka krotka historyjka.:)

 

dzis wkoncu postanowilem uzyc alchemy wysmarowałem sie 5 mazniec i czekam na zone ciekawe co bedzie, wczesniej juz mialem alchemy ale nie zdazylem przetestowac bo poszedlem na imreze z buteleczka w spodniach i w blizej nieokreslony sposob otworzyla sie zostawiajac krepujaco wygladajaca plame w okolicy krocza :oops:

 

Jak zauważyłeś dziwne zachowanie u znajomej twojej żony , to czy zauważyłeś też jakieś dziwne zachowanie także u swojej żony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zonie testuje juz od jakiegos czasu (5-6? mies) kiedy to kupilem najpierw jedna probke pxh i dostalem probke edge, niestety phx mi upadla i zbila wiez zamowilem kolejna i dostalem perception. zona jest osoba z silnym chaakterem i dominujaca nie dajaca sobie w kasze pluc zreszta jest na stanowisku kierowniczym gdzie kieruje raz wieksza raz mniejsza grupa osob bez jakichkolwiek problemow. ale odkad zaczolem stosowac fero stala sie bardziel uleglejsza-nie mowie tu o sexie :) - zaczela sie przymilac i wogule sie troche zmienila. dziwi mnie fakt jak na nia dziala edge. raz po kapieli wysmarowalem sie juz dosc podeschnieta chusteczka i poszedlem na pietro to ona przybiegla za mna od progu krzyczac" czym ty zes sie tak wypachnil" i odrazu nos mi "wkleila" w szyje i zaczela pochlaniac zapach jednaczesnie wtulajac sie tak mocno ze ledwo oddychac moglem :) mimo wszystko zdziwilo mnie to ze owej dziewczynie zlozyla taka propozycje i to tak powaznie mowila ze nawet sakramentalne "tak" nie brzmialo bardziej powaznie :) a zauwazyc trzeba ze mimo ze nie ma powodow jest osoba podejzliwa i ostatnio strasznie zazdrosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności