Skocz do zawartości

Potrzebny feromon do stworzenia więzi


nolak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

trafiłem na to forum poprzez wyszukiwarkę, skanując internet w poszukiwaniu informacji na temat feromonów. Jestem jeszcze niedoświadczony w tej dziedzinie, dlatego zwracam się do Was forumowicze o pomoc w podjęciu decyzji.

 

Otóż poszukuję feromonu, który pomógł by mi nawet nieznacznie w rozwinięciu pewnej znajomości. Mam za zadanie zaprzyjaźnić się z pewnym chłopakiem, przychylić jego osobę do siebie, stworzyć pewną więź między nami. Jestem więc trochę zakłopotany, bo sprawa jest co najmniej dziwna,jednak muszę temu podołać. Pytam, jaki feromon powinienem spróbować używać, aby stworzyć przyjazny wizerunek w stosunku do niego ?

Wiem, że większość tych preparatów stosowana jest w zamierzeniach co do płci przeciwnej, jednak tu chodzi o dwie osoby tej samej płci. Czy stosowanie feromonów faktycznie może mi w tym pomóc ?

 

Oczywiście, w żadnym wypadku nie chodzi tu o jakiekolwiek uczucie, erotyzm, nic z tych rzeczy.

 

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Robert N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje , że najodpowiedniejsze będą The Edge i Relationship Magic. Poczekaj na porady innych , może lepiej ode mnie doradzą , bo ja na 100 procent nie jestem pewien czy te feromony będą dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za moich czasów szło sie razem na piwo obejrzało sie jakis mecz itp

:D

 

Dokładnie. Po co prowadzić grę z facetem (zakładając że nie jesteś homo :P)? Ale jeśli koniecznie chcesz się wspomóc to polecam BTB. W żadnym wypadku ani The Edge (będziesz działał na facetów jak płachta na byka) ani RM (przecież to typowe do rozwijania związku...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za moich czasów szło sie razem na piwo obejrzało sie jakis mecz itp

:D

 

Dokładnie. Po co prowadzić grę z facetem (zakładając że nie jesteś homo :P)? Ale jeśli koniecznie chcesz się wspomóc to polecam BTB. W żadnym wypadku ani The Edge (będziesz działał na facetów jak płachta na byka) ani RM (przecież to typowe do rozwijania związku...)

Sposób w jaki jest napisany ten temat sugeruje, że chyba jednak. Może jakieś damskie feromony? I przydałoby się rozwinięcie pojęcia "więź" między dwoma facetami, bo nie spotkałem kumpla, który w ten sposób określiłby naszą znajomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za zadanie zaprzyjaźnić się z pewnym chłopakiem, przychylić jego osobę do siebie, stworzyć pewną więź między nami.

Mnie to raczej wygląda na jakąś intrygę wywiadowczą obcego kraju albo wkupienie się gliniarza w łaski rodziny mafijnej :D Dobrze będzie jak uściślisz swoje oczekiwania. W każdym jednak razie - na facetów-gejów działają męskie feromony, tak jak na kobiety. Ja polecam BTB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

nie, nie jestem homo, napisałem też na końcu o tym że wyklucza się jakiekolwiek aspekty uczuciowe czy erotyczne. Wiem, sytuacja na początek wydaje się bardzo dziwna i niezręczna, jednak potrzebuję pomocy, dlatego jakoś musiałem ten problem przedstawić. Za wiele nie mogę powiedzieć bo to moja praca, chodzi o "pozyskanie korzyści majątkowych". Uczciwe bądź co bądź to nie jest, dlatego staram się zachowywać wysoką cenzurę.

 

za moich czasów szło sie razem na piwo obejrzało sie jakis mecz itp

Nadal te czasy są, jednak na dzień dzisiejszy takie zachowanie nie jest możliwe, potem - b. chętnie.

 

Czytając posty wnioskuję, że najlepszym produktem okazuje się być BTB . Faktycznie, w opisie specyfiku napisano dokładnie takie skutki, jakich oczekuję.

 

Dziękuje za odpowiedzi, jeśli macie jakieś rady jeszcze, chętnie posłucham.

 

Pozdrawiam,

Robert N.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności