Skocz do zawartości

Dylemat Imprezowy...


Rekomendowane odpowiedzi

Co do wysyłki... Jeśli zrealizujemy ją jutro koło godziny czternastej, to dojdzie na następny dzień? Czy lepiej zamówić już dzisiaj, by przyszło na wtorek? (konieczne jest, by był to wtorek)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie feromony.pl wyświetla się czas pozostały do realizacji zamówienia i jak zamówisz w tym czasie,jak mienie ten czas do zamówienie zostanie zrealizowane a potem wysłane.Zależy też czy korzystasz z usług kurierskich czy Poczty Polskiej.

Ale tak na ogół to przy zamówieniu z dostawą kurierską to na drugi dzień,a najpóźniej do 2 dni, jeśli zamawiasz z dostawą Pocztą Polską to do 7 dni powinieneś otrzymać przesyłkę.

Feromony.pl będą o każdej operacji cię informować sms-em i meilem.

Pamiętaj o tym że jak będziesz chciał zapłacić przelewem to czas oczekiwania się troszeczkę przedłuży bo najpierw pieniądze muszą zostać zaksięgowane na ich koncie,a to zależy od banku jak szybko zrealizuje przelew i kiedy zostanie zaksięgowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy chcę wybrać tą kurierską DPD z dowózką do domu za pobraniem (bo jeśli się nie mylę, jest taka opcja).

Aha, jedno małe pytanko. Jak nie jestem jeszcze pełnoletni, to może to za mnie odebrać osoba dorosła z rodziny? Czy stosowniej by było zamówić od razu na osobę dorosłą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie mam 19 lat ale myślę że nie będzie z tym problemu bo kurier nie wymaga dowodu osobistego tylko podpisujesz,płacisz i odbierasz,a jak chodzi o odbiór to może odebrać inna osoba nie musisz koniecznie ty.

Na stronie feromony.pl nie będzie problemu z zamówieniem bo nie wymagają podania daty urodzenia i z tego wyczytałem na ferum kilka osób niepełnoletnich składała zamówienie w sklepie feromony.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czegoś zawsze możesz upoważnić kogoś dorosłego do odebrania paczki , tylko wtedy osoba upoważniona (dorosła) musiałaby powiedzieć , że jest upoważniona przez ciebie , choć raczej i tak nie będzie chyba żadnych problemów jak odbierze ją osoba dorosła bez żadnych upoważnień z twojej strony.

 

Możesz zaryzykować i podać swoją datę urodzin , aby otrzymać paczkę. Nic nie ryzykujesz , a gdyby coś miało być nie tak to nie otrzymasz tego prezentu. Choć wydaje mi się , że nawet jeżeli jesteś niepełnoletni to tak czy siak go otrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać datę urodzenia i nie będzie związku z tym żadnego problemu,tym bardziej że nie jest nigdzie uwzględnione że trzeba być osobą pełnoletnią.

Jak chodzi o kuriera to nie ma problemu bo kurier nie prosi o dowód osobisty,a jak chcesz koniecznie żeby kto inny odebrał to nie musisz dawać upoważnienia bo to nie ma znaczenia kto odbierze tylko musi pokwitować odbiór paczki,a przecież kurier wie na jaki adres dostarcza,a nawet jak by pomylił to nikt nie odbierze czegoś czego nie zamawiał i dla tego nie interesuje kuriera kto odbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Datę urodzenia pewnie potrzebują do statystyk jakichś, żeby wiedzieć jakich mają klientów, dlatego to gratyfikują. Feromony nie mają ograniczenia 18+ (chyba?), a w każdym razie nikt tego nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Datę urodzenia pewnie potrzebują do statystyk jakichś, żeby wiedzieć jakich mają klientów, dlatego to gratyfikują. Feromony nie mają ograniczenia 18+ (chyba?), a w każdym razie nikt tego nie sprawdza.

 

Ja wolę podać swoją datę urodzenia , nie ważne na co jest to im potrzebne i wzamian otrzymać prezencik :lol: , bo wiem , że zapewniają pełną ochronę danych osobowych i raczej nie ma o co się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko było sprawnie, na stronie fero pisze że paczka już wysłana i mam się jej spodziewać od 8 rano do 18. Co do "dodatków" w postaci próbek... Są one dodawane do każdego produktu? I jakich próbek mogę się spodziewać? The Edge? Perception? Pheromax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli obszar mojego miasta jest minimalnie zalany, mogę spodziewać się opóźnienia z dostarczeniem przesyłki? (To znaczy... niektóre drogi są poblokowane, ale ogółem da się do mnie dojechać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli obszar mojego miasta jest minimalnie zalany, mogę spodziewać się opóźnienia z dostarczeniem przesyłki? (To znaczy... niektóre drogi są poblokowane, ale ogółem da się do mnie dojechać).

 

Jeżeli wybrałeś przesyłkę poprzez pocztę , a widzisz , że normalnie chodzi listonosz po mieście to powinieneś otrzymać paczkę normalnie , natomiast jeżeli wybrałeś przesyłkę kurierską , to jeżeli kurier będzie miał problemy z dostarczeniem paczki to chyba uzna to za nieobecność odbiorcy w docelowym miejscu , ale raczej kurierzy dbają o to , aby w miarę nawet minimalnych problemów dostarczyć paczkę w odpowiednie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Kuriera DPD z dowozem do domu:) Dostałem już potwierdzenie, że paczka została przez niego odebrana, więc jeśli nie będzie padało, to może uda mu się ją dowieść. No, bądźmy dobrej myśli:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu zaskoczeniu, przesyłka doszła już o 9 rano (niecałe 24h po zamówieniu). Dostałem saszetkę Perception i chusteczkę The Edge, oraz oczywiście NPA. Pewnie już dzisiaj zacznę pierwsze testy. Właściwie, to zaraz, bo mam się spotkać z koleżanką. Co pierwsze zaaplikować? NPA? The Edge? Perception? Jeśli już... to w jakiej dawce użyć jak na pierwszy raz saszetki lub chusteczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalnie zwilż palec o atomizer NPA i to wetrzyj w szyję. Próbkami raczej się nie zajmuj bo skończą Ci się zanim w ogóle dawkę dobierzesz. Szczerze mówiąc to ja swoje próbki trzymam do tej pory bo jakoś nigdy mi się ich użyć nie chce. Po co jak i tak pewnie zrobię to źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności