Skocz do zawartości

By wróciła ..


Tavil

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak opiszę moją sytuację i moje plany. Byłem z dziewczyną 3 lata - 2 lata mieszkaliśmy razem. Mamy po 22 lata. Było nam wspaniale. Wszyscy mówili nam że jesteśmy najlepszą parą jaką widzieli. Byliśmy wspaniale dobrany. Istna sielanka ;) Nie kłuciliśmy się. Zawsze o Nią dbałem tak jak się tylko dało. Ale nagle wypaliła z tekstem ze to koniec.. po około 2 tygodniach okazało się że poznała kogoś nowego. Ale z zeznać przyjaciółki naszej wspólnej która jest troche nie lojalna wobec Niej. Faza zabujania na nowego faceta już jej przeszła i traktuje go bardziej dla zabawy - by micż z kim się spotkać i jemu też na Niej nie zależy. Tak Ona powiedziała przyjaciółce. Moje zadanie ;D odzyskać ukochaną !

Jako że nie mam za wiele kast teraz pomyślałem że kupię MIYOSHI MIYAGI ale albo przedawkowałem albo one po prostu nie działają. Coprawda usłyszałem ładnie pachniesz ale zawsze słyszałem to gdy stosowałem ten perfum którym je maskowałem. Teraz myślę by zakupić próbkę PHEROMAX. Drodzy doświadczeni forumowicze co radzicie? Jak je stosować w jakich ilościach aplikować i jak? Jak maskować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy któryś z feromonów przekona twoją byłą dziewczynę , aby wróciła do ciebie. Ona z góry ma już wyrobione zdanie na twój temat , a feromony podnoszą tylko odrobinę atrakcyjności , czyli to tak jakbyś kupił nowe ciuchy i pokazał się swojej byłej , to tak czy siak nic by to nie zmieniło. Ale jeżeli już tak nalegasz to sądzę , że chyba BTB byłby najlepszy w tych sprawach , tylko nie oczekuj cudów , iż jak będziesz używał feromonów po jakimś czasie do ciebie wróci. Choć jedno co może twoja była powiedzieć , jak odczuje od ciebie fero , że ładnie pachniesz i możliwe , że nic więcej i na tym się chyba może skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym doradził Pheromax aby rozpalić ją od nowa.

BTB jest skuteczne w uwodzeniu ale to bardziej feromony socjalne ale nie na wszystkich tak samo działają, jednym przynosi efekty BTB a innym PHX ,więc możesz spróbować użyć BTB bo jednak już ją znasz i ona ciebie też.

Jak chodzi o stosowanie to jest to sprawa indywidualna i zależy od własnych feromonów które wytwarza twój organizm, więc należy zaczynać od minimalnej dawki i stosować przez tydzień,a jak nie przynosi efektów to w następnym tygodniu stosować zwiększoną.

PHX zacznij stosować od 0,5 kropli (1 przytknięcie palca i przechylenie) i stosuj taką dawkę przez tydzień,a jak nie zauważysz efektów to w następnym tygodniu zastosuj 1 krople itd.

Feromony aplikuj na szyję,jabłko adama,nadgarstki,skronie,za uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ferum.pl/post13278.html#13278

+

Jedyny sposób by się na nowo Tobą zainteresowała to: olej ją. Przestań do niej pisać, dzwonić, rozmawiać z nią. Jeśli sama się odezwie - zbywaj ją, mów że się śpieszysz, że jesteś umówiony albo poleć po całości i rozmawiaj w stylu: nie mamy już o czym rozmawiać, zawiodłaś mnie, daj mi spokój, chcę o Tobie zapomnieć. Dawaj jej do zrozumienia, że chcesz całkiem zniknąć z jej życia i FAKTYCZNIE postaraj się to zrobić (wiem, że złamane serce... ale prędzej czy później i tak będziesz musiał, a im szybciej tym lepiej). Zajmij się swoim hobby, popracuj nad sobą, zapisz na siłownię, umawiaj się z ludźmi, poznawaj nowe dziewczyny... Ona być może dojdzie do wniosku, że jednak z Tobą było jej faktycznie cudownie, że nie chce Cię tracić i da Ci do zrozumienia że jej na Tobie zalezy. A nawet jeśli nie - to i tak będziesz szczęśliwy. Pamiętaj, że Twoją podstawową motywacją MUSI być chęć polepszenia SWOJEGO życia, nie wprowadzaj w życie żadnych zmian myśląc że to po to by ją zdobyć bo to nic nie da. Pogódź się z tym że jej nie ma, zaakceptuj fakt że możecie nigdy nie być razem i szukaj swojego szczęścia samotnie. Mówię - być może po jakimś czasie ona sama zacznie błagać Cię żebyś wrócił i to Ty wtedy zadecydujesz czy jej chcesz czy już jednak nie...

 

traq, masz nową pozycję do swojego faq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata z nia mieszkales nie szlo zrobic dziecka? isc do USC i wydac marną stówke? miałbys spokoj a ona by sie zajmowła dzieckiem w domu a nie latała gdzie popadnie.

Zastanów się co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wypowiedz jest bardzo dokładnie przemyślana! Sprawdzona przez wiele pokoleń przed nami ktore nas spłodziło w czasach kiedy nie wiedziano co to jest VNO. Jak masz w łapie kawałek papierka to juz nie wystarczy powiedziec spadaj odchodzę , tylko trzeba juz znacznie wiekszego wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wypowiedz jest bardzo dokładnie przemyślana! Sprawdzona przez wiele pokoleń przed nami ktore nas spłodziło w czasach kiedy nie wiedziano co to jest VNO. Jak masz w łapie kawałek papierka to juz nie wystarczy powiedziec spadaj odchodzę , tylko trzeba juz znacznie wiekszego wysiłku.

 

 

Może i tak, ale co Ci po tym że jesteś z osobą której na Tobie nie zależy - i opiekuje sie waszym dzieckiem. Jak ktos naprawde nie chce z Toba byc to i wysili sie dla swietego spokoju - mi osobiscie by nie odpowiadal w zyciu taki uklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinieneś zadzwonić do niej lub zapukać do drzwi , gdy ci je będzie chciała zamknąć pod nosem to powiedz , że od razu odejdziesz jak z nią porozmawiasz. I wtedy wyjaśnijcie sobie wszystko , co i jak. Rozmowa czasem pomaga na odbudowę długoletniego związku. Wiesz co , jednak kup phx (próbkę) i zaaplikuj na siebie i podczas rozmowy , może to coś pomoże , choć jak już wcześniej pisałem , feromon podnosi twoją atrakcyjność , a nie przekonuje do powrotu. Tylko przed spotkaniem musiałbyś sprawdzić ten feromon , gdzieś na mieście i zobaczyć reakcje przechodniów (mam tu na myśli kobiet). Jak już będziesz miał próbkę phx to przechyl ją na palec , który musi być szczelnie zamknięty i przetrzyj pod jabłkiem Adama i tak jak już powiedziałem idź na miasto lub do centrum handlowych tam też chodzi dużo dziewczyn. Jak zauważysz jakieś ''pozytywne'' zachowania u kobiet to znaczy , że ta dawka jest dla ciebie odpowiednia i możesz taką użyć przy spotkaniu z dziewczyną. Natomiast , jeżeli nic nie zauważysz to na drugi dzień użyj dwóch przechyleń (jedno na palec i przetrzyj na lewą stronę szyi , a drugie na palec i przetrzyj na prawą stronę szyi) i tak samo idź do miasta , a potem do centrum handlowych i nie zalecam , abyś robił od razu na początku dwa przechylenia , bo możesz przedawkować , czyli ta dawka może okazać się dla ciebie za duża , a więc najlepiej zaczynać od minimalnych dawek , czyli jedno przechylenie na palec i wsmarować pod jabłko Adama. Pamiętaj , aby pod koniec dnia zmyć feromon z szyi (wodą i mydłem). Pamiętaj feromon jest dodatkiem do ciebie samego , on zwiększa atrakcyjność , ale nie przekonuje dziewczyny do bycia z tobą. Rozmowa daje też duże efekty , nawet jeżeli nie użyjesz feromonu , ale zawsze możesz spróbować i go kupić i postępować tak jak ci napisałem powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo czlowiek zyciem zajety a nie ogladaniem durnych seriali typu m jak milosc i przenoszeniem tego na grunt prawdziwego zycia, chwalicie oksotycyne, byl tu odnosnik do artykułu więz matka-ojciec -dziecko, bez obrazy mest ale chyba troche za bardzo idealizujesz. Ja moze podam przykład jest taki milioner u nas w miescie i na spotkania z dziewczynami jezdził starym maluchem odpalanym na patyk zeby kobiecie zależało na nim a nie na jego kasie i z kim sie ożenił? se swoją główną księgową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chłopie, pomyśl, mają 22 lata, kto dziś w takim wieku dziecko robi albo ślub bierze? I to tylko po to żeby dziewczyna od niego nie odeszła? Powodzenia z takimi przekonaniami w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo czlowiek zyciem zajety a nie ogladaniem durnych seriali typu m jak milosc i przenoszeniem tego na grunt prawdziwego zycia, chwalicie oksotycyne, byl tu odnosnik do artykułu więz matka-ojciec -dziecko, bez obrazy mest ale chyba troche za bardzo idealizujesz. Ja moze podam przykład jest taki milioner u nas w miescie i na spotkania z dziewczynami jezdził starym maluchem odpalanym na patyk zeby kobiecie zależało na nim a nie na jego kasie i z kim sie ożenił? se swoją główną księgową :)

 

Yhmm

 

Ale chłopie, pomyśl, mają 22 lata, kto dziś w takim wieku dziecko robi albo ślub bierze? I to tylko po to żeby dziewczyna od niego nie odeszła? Powodzenia z takimi przekonaniami w życiu.

 

Dokladnie jak Kruk mowi, nie ta to inna - nie jestem jakims meczennikiem by specjalnie zatrzymywac kogos przy sobie. Jezeli komus na mnie nie zalezy i nie potrafi tego zrozumie, to wole byc sam niz w takim zwiazku jak wspominales wczesniej. Jezeli Ty bys w czyms takim wytrwal to powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to plan już mam ;D odcinam się od Niej. I to na pewno ją zaboli ponieważ bardzo zależy jej na naszej przyjaźni zobaczy że mnie już nie ma i albo się z tym upora albo będzie chciała coś kombinowac . Dziś zamawiam próbkę na phx i zobaczymy co z tego będzie. Jak maskować phx ? Perfumować się w to samo miejsce czy inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak maskować phx ? Perfumować się w to samo miejsce czy inne ?

 

Feromon bezwonny (bezzapachowy) tj. phx najlepiej zakryć perfumem w to samo miejsce. Jeżeli masz mocny perfum to wystarczy jedno psiknięcie , natomiast jeżeli słaby to mogą być wtedy trzy psiknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłamstwo jest wykładnikiem prawdy :) a szczerosc jest przereklamowana...no coz nie kazdy ma tak łatwo i przyjemnie jak wy ze jak nie ta to inna i laski do niego walą tabunami.

 

Nie wala tabunami, po co w ogole takie glupie uwagi? Nie mam zamiaru byc z kims kto nie jest wart mojej uwagi. Przerabialem dwa takie zwiazku dlugoletnie, i wiem ze moge znalezc kogos bardziej odpowiedniego - czlowiek sie zakochal, przezyl wielkie milosci ale ze wszystkiego idzie sie otrzasnac - jakbys mial podobne sytuacje to z perspektywy czasu i tak bys zobaczyl jak to wygladalo. Nie lubie klamstwa i obludy, moze przez to taki jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest / był mój drugi poważny związek. Pierwszy nie był taki długi ale bardzo poważny i intensywny ;D Natomiast co do kłamstwa .. Najgorsza prawda jest lepsza niż najdrobniejsze kłamstwo - to jest moja zasada ;) Dzięki traq za linki ;) Przydały się bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
bo czlowiek zyciem zajety a nie ogladaniem durnych seriali typu m jak milosc i przenoszeniem tego na grunt prawdziwego zycia, chwalicie oksotycyne, byl tu odnosnik do artykułu więz matka-ojciec -dziecko, bez obrazy mest ale chyba troche za bardzo idealizujesz.)

Polać mu, dobrze prawi! Dorzucę do tego jeszcze internet i inne tego typu zabawki. Gdyby nie to, że w moim ostatnim związku nastąpił© zawirowania, które uniemożliwiły formalizacje, to zamierzałem się oświadczyć po paru tygodniach znajomości; w takim przypadku pewnie byłbym już ohajtany...

 

Natomiast co do kłamstwa .. Najgorsza prawda jest lepsza niż najdrobniejsze kłamstwo - to jest moja zasada

Jestem niepoprawny politycznie, ale... G... prawda.

Czasami lepiej coś przemilczeć lub skłamać, chociażby po to, żeby nie krzywdzić drugiej osoby niepotrzebnie (pod warunkiem, że nie wpływa to w zasadniczy sposób na związek). Dam Ci przykład. Czy jeżeli Twoja kobieta zapyta, chociażby z czystej próżności, co o niej myśli Twój kolega z pracy, a wiesz o tym, że on na przykład głupkowato stwierdził, że ma krzywe nogi albo małe piersi - powiesz jej o tym?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli Twoja kobieta zapyta, chociażby z czystej próżności, co o niej myśli Twój kolega z pracy, a wiesz o tym, że on na przykład głupkowato stwierdził, że ma krzywe nogi albo małe piersi - powiesz jej o tym?...

Może to pytanie i nie do mnie, ale się wtrącę. Owszem, czemu nie, ale w formie żartu.

Oczywiście to zależy jeszcze od tego z jaką kobietą masz do czynienia i na ile sobie razem pozwalacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności